Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jak TVBET stał się światowym liderem gier na żywo w ciągu zaledwie jednego roku

TVBET oferuje szereg wielokrotnie nagradzanych szybkich gier loteryjnych dla operatorów zakładów sportowych i kasyn, w tym Keno, PokerBet, Backgammon, 21Bet, Wheel of Fortune, JokerBet. Ponieważ firma rozpoczyna nowy rok, jest przekonana, że ​​w 2019 roku będzie dalej opierać się na dobrych wynikach.

Na wysoce konkurencyjnym rynku, dla nowych firm zawsze wyzwaniem jest zdobycie przyczółka u boku uznanych światowych gigantów hazardu. Mimo to TVBET , dostawca szybkich gier loteryjnych B2B dla operatorów bukmacherów i kasyn, pokonał przeciwności i szybko wyrzeźbił dla siebie niszę od oficjalnej premiery w 2019 roku.

Firma została założona przez małą grupę z dużym doświadczeniem branżowym w 2016 roku. Po dokładnym przestudiowaniu rynku, zespół TVBET dostrzegł okazję do połączenia zakładów sportowych, automatów do gier i gier kasynowych w jednym produkcie.

Ponadto klienci mogą również ufać, że jako niezależny dostawca TVBET nie jest powiązany z żadnym konkretnym graczem na rynku, a zamiast tego zobowiązuje się do dostarczania wysokiej jakości treści w przystępnej cenie.

Szybkie gry na żywo TVBET to popularne i dobrze znane gry telewizyjne, loteryjne i karciane – takie jak Keno, Poker- Bet, Backgammon, 21Bet, Wheel of Fortune i Joker- Bet – z nowoczesnymi akcentami w formacie na żywo i są dostępne do integracji zarówno dla operatorów kasyn i bukmacherów bez opłat instalacyjnych.

Pojedyncza gra trwa około trzech minut, podczas których klienci mogą obstawiać na żywo lub z wyprzedzeniem maksymalnie 10 przyszłych wydarzeń.

Ponad 100 operatorów z branży zakładów sportowych i kasyn odnotowało stały miesięczny wzrost zakładów i GGR po zintegrowaniu treści TVBET. 11 meczów również pomaga zrównoważyć sezonowość zawodów sportowych.

Po zintegrowaniu produkty TVBET stanowią średnio 30 procent całkowitej liczby zakładów, które otrzymują bukmacherzy. Biorąc to pod uwagę, nie jest zaskoczeniem, że dostawca B2B już sporządził obszerną listę klientów.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021