Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jak skutecznie obstawiać e-sporty?

esport

Czy z bukmacherem da się wygrać? Tak! I to dotyczy każdej dyscypliny sportowej, a w tym ostatnimi czasy również e-sportów. Aby wygrywać warto trzymać się pewnych zasad. Poniżej znajdziesz kilka cennych wskazówek, dzięki którym typowanie e-sportów zagwarantuje Ci nie tylko emocje, ale również zyski.

E-sporty z roku na rok są coraz popularniejsze. Porównywane są do piłki nożnej. Tak jak w jej przypadku ludzie grają, rywalizują i kibicują. Jednakże w przypadku tej pierwszej dyscypliny sportowej od niedawna możemy również obstawiać mecze u bukmachera. To sprawiło, że jeszcze bardziej możemy emocjonować się zagrywkami i obserwować jak grają najlepsi zawodnicy Counter Strike’a czy League of Legends. Dlaczego zatem zarobki na obstawianiu są niezadowalające? Wynika to głównie z tego, że e-sport typują w głównej mierze młodzi ludzi, którzy robią to dla zabawy. Wygrają? Super! Przegrają? Cóż, małe kwoty nie spowodują u nich żadnych konsekwencji. Dlaczego jednak nie przekuć swojej wiedzy z zadowalające wygrane?

Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku typerów, którzy zanim zaakceptują kupon na e-sporty solidnie się do tego przygotują. Wtedy to możemy liczyć nie tylko na pozytywne emocje, ale również na duże wygrane. Musimy być świadomi tego, że nic za darmo nie dostaniemy. Należy poświęcić czas na analizę – do niej zaliczyć możemy ocenę formy i szans zarówno pojedynczych zawodników jak i całej grupy. Właśnie tak postępuje zawodowy typer, który na koniec miesiąca może pochwalić się zyskiem. Aby dołączyć do tego grona poniżej przedstawiamy kilka cennych wskazówek, dzięki którym obstawianie e-sportów przyniesie nam więcej wygranych.

Szukaj zakładów value.


Wielu graczy z doświadczeniem poleca szukanie i granie zakładów value. Jednak dla początkujących to hasło jest zbyt wyszukane i zupełnie nie zagłębiają się w ten temat. A szkoda, bo można dużo zyskać.
Tak naprawdę każde wydarzenie sportowe posiada z góry ustalonego faworyta. To widoczne jest w kursach. W przypadku osoby czy grupy, która ma wygrać dane wydarzenie owy kurs jest niższy niżeli na rywali. Można to rozumować w ten sposób, że im mniejszy kurs, tym bukmacher daje większe szanse na wygraną. Ale należy pamiętać, że bukmacher nie zawsze ma tu rację. Zdarzają się błędy, a kursy są niekiedy zaniżone lub zawyżone. Sami musimy przeanalizować czy aby na pewno są one poprawne. Często możemy zauważyć, że kurs jest zbyt wysoki, a dany zawodnik czy drużyna ma szansę, by wygrać. Wtedy mówimy o value. Możemy obstawić dość wysoki kurs mając duże szanse na powodzenie.
Legalni bukmacherzy być może nie posiadają tak obszernej wiedzy na temat e-sportów jak my. To daje nam nad nimi przewagę. Taka wiedza nie bierze się jednak znikąd. Od nas wymaga to wiele pracy, doświadczenia i oczywiście analizy mnóstwa spotkań. Mimo to w przypadku e-sportów nie jest to problemem. Owa dyscyplina dopiero się rozwija, a bukmacherzy mają wiele braków do nadrobienia, a to sprzyja wyszukiwaniu zakładów value. Stąd tez nie rezygnujmy z obstawiania wysokich kursów.

Znajdź odpowiedniego bukmachera i załóż tam konto.


Legalni bukmacherzy oferują swoim potencjalnym klientom nie tylko wysokie bonusy na start. Ważna jest również oferta, a wśród niej e-sporty. Choć bukmacherzy działający na licencji MF mają sporo wad to trzeba przyznać, że w kwestii tej dyscypliny starają się być cały czas na topie. W ich ofercie znajdziemy e-sporty. Mimo to traktują oni tę dyscyplinę mało poważnie – nadal zauważyć możemy mało wydarzeń. Obecnie na bezpieczeństwo nie musimy zważać uwagi wybierając bukmachera. Wszyscy działają legalnie, stąd więcej czasu warto poświęcić na przegląd ich oferty i kursów.

I tu została wspomniana kolejna ważna kwestia – kursy. Na szczęście możemy liczyć na błędy bukmacherów, dla których jest to dość nowe doświadczenie. Oni również cały czas uczą się tej dyscypliny, a dzięki temu kursy na niektóre wydarzenia są dla nas możliwością do większych wygranych.

Jeśli zamierzasz na dłużej obstawiać e-sporty u danego bukmachera warto o nim dowiedzieć się nieco więcej. Głównie warto zwrócić uwagę na limity. Biorąc pod uwagę, że bukmacher się myli, a my możemy posiadać obszerniejszą wiedzę niż on możemy często wygrywać. A jak wiadomo bukmacherom się to nie podoba. Limitują oni graczy, którzy zbyt dobrze radzą sobie w obstawianiu. Jeśli dany bukmacher szybko nakłada limity na graczy to oznacza, że nie postawimy na dany zakład tak jak wcześniej np. 300 złotych. Naszą górną granicą może być nawet kilkanaście złotych. Takie typowanie w dłuższej perspektywie może nie mieć dla nas sensu.

W poszukiwaniu informacji.


W wielu serwisach bukmacherskich wśród porad znajdziemy zawsze ten sam punkt – zdobądź niezbędną wiedzę na temat danego spotkania i dobrze go przeanalizuj. Dla wielu wydaje się to już nudne, ale… Pieniądze zarobione nawet na zakładach bukmacherskich nie są prostym procesem. Dlatego warto poprzez analizę zwiększyć swoje szanse na wygraną. Nie warto tracić pieniędzy, bo ktoś powiedział, że dany zespół na pewno wygra dane spotkanie i koniec kropka. Ale dlaczego ma je wygrać, co kryje się za tym stwierdzeniem? Intuicja, przeczucie? To tutaj niestety nie wygrywa.

W wielu przypadkach nie potrzeba wiele wysiłku, by zdobyć wiedzę. Nikt nie każe nam siedzieć dniem i nocą przed komputerem. Wystarczy przejrzeć informacje na temat danego wydarzenia, zespołów, a także przejrzeć portale społecznościowe (Facebook, Instagram, itp.). Tam znaleźć możemy wiele przydatnych wskazówek. One zwiększają nasze szanse na większe pieniądze.

Najważniejsze? Plan!


Ustalenie taktyki i sztywne trzymanie się jej pozwoli nam osiągnąć sukces. E-sporty wielu z nas dotychczas traktowało jako zabawę. Typując już spotkania mówimy o prawdziwej gotówce. By przestrzec się bankructwa i zachować zimną krew warto ustalić swoje zasady, by się nimi kierować. To ustrzeże nas od głupich błędów przez które będziemy tracić pieniądze. Owszem, nie zawsze będziemy wygrać. Warto wtedy przeanalizować postawione zakłady – dlaczego przegraliśmy, co skłoniło nas do grania tego, a nie inne typu?

Emocje to zły doradca.


Tak naprawdę dotyczy to każdej dyscypliny sportowej. Tym bardziej jeśli lubimy obstawianie na żywo. E-sport jest bardzo wciągającą dyscypliną nawet dla osób, które mają z nią styczność pierwszy raz. Typowanie LIVE jest możliwe także w tym przypadku. Ale to nie oznacza, że zakłady przedmeczowe nie dotyczy ten problem. W końcu po nieudanym kuponie chcemy szybko odrobić straty zapominając o wcześniej ustalonych zasadach – stawiamy o wiele więcej i to na wydarzenia, które normalnie byśmy omijali szerokim łukiem.
Rozwiązanie jest jedno – kiedy zauważamy, że zaczynają nas ponosić emocje należy wstać od komputera i zająć się czymś zupełnie innym. Najlepiej sportem, by ugasić emocje. Wieczorny spacer z psem to wtedy doskonały pomysł.

Podsumowanie

Każdy z nas chce żyć na możliwie jak najwyższym poziomie życia. Nie dziwi fakt, że wielu z nas widzi spore możliwości z obstawianiu meczów. Możemy czerpać z tego ogromne zyski, ale zadanie samo w sobie nie jest łatwe. By regularnie zarabiać na zakładach bukmacherskich potrzebna jest wiedza. Ale doświadczeni gracze zgodnie stwierdzą, że nie jest ona nadal wystarczająca, by systematycznie wygrywać. Musimy trzymać się podstawowych zasad. Niekiedy warto stworzyć swój własny regulamin gry, by nie poniosły nas emocje. Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że zakłady bukmacherskie to inwestycja długoterminowa. Dziś możemy przegrać, a jutro wygrać. Najlepiej jest, by wszystko podsumować pod koniec miesiąca. Należy znaleźć swoją optymalną strategie i trzymać się jej. Niezbędne są także inne kwestie jak chociażby wybór bukmachera. Lista legalnych bukmacherów w Polsce powiększa się i to napawa optymizmem wszystkie osoby, które obstawiają. Konto możemy mieć u każdego z nich– musimy być jedynie pełnoletni. Legalni bukmacherzy to obecnie jedyne instytucje, które mogą przyjmować zakłady bukmacherskie w naszym kraju.

Podsumowując obszerny temat jakim jest skuteczne obstawianie e-sportów szybko dochodzimy do wniosków, że tyczą się tu takie same zasady jakie obejmują inne dyscypliny sportowe. Potrzebujemy zatem taktyki, czasu na analizę spotkania i utrzymanie nerwów na pewnym poziomie. Warto poświęcić nieco więcej czasu na poszukanie informacji na temat danego wydarzenia, by oprócz kibicowania móc również zarabiać na e-sportach.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021