Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jak ograć buka? Betfan stawia na Barcelonę

Taki już jest BETFAN, że Was lubi drodzy Gracze. Na dowód tego co jakiś czas daje Wam promocje, które wyróżniają go na rynku legalnych polskich bukmacherów. Jedną z nich są podwyższone przez nas kursy na wybrane zdarzenia.

Jak ograć bukmachera?

Odpowiadając na powyższe pytania oznajmiamy: korzystając z promocji legalnego polskiego bukmachera BETFANPodwyższony kurs na wybrane wydarzenie będzie nie tylko wyższy niż wcześniej, ale będzie też najwyższy na rynku legalnych polskich bukmacherów. Oczywiście, dany typ niekoniecznie musi wejść, ale kiedy spostrzeżecie co BETFAN podwyższa, to sami dojdziecie do wniosku, że promujemy tych Graczy, którzy lubują się w stawianiu na pewniaki.

W ten sposób BETFAN daje Wam okazję do ogrania go. Jasne, że podbijając kurs, nie „stworzyli koła na nowo”, bo takie promocje pojawiały się już w innych miejscach. Ale czy to nie dobrze, że BETFAN potrafi brać z konkurencji to co najlepsze i później Wam to oferować? Zresztą podkreślają oni na każdym kroku, że zamiast brać paru ambasadorów, woleli zainwestować w Was drodzy Gracze. Bo czy nie lepiej być sponsorem Graczy kosztem sponsorowania osoby, która nie do końca wie co się dzieje w firmie? Myślimy, że ta postawa jest widoczna w ich działaniach.

Darmowe typy

Podwyższając kurs, BETFAN sugeruje również Wam na co sami by postawili. Hazard wiąże się z ryzykiem, więc ostatecznie wybór należy do Was. Z drugiej strony, jeśli i tak byście chcieli np. postawić na Barcelonę, to czemu by nie skorzystać z oferty BETFAN, która daje najwyższy kurs na rynku? Jak się dowiedzieć na co jest podwyższony kurs? Wystarczy śledzić ich social media lub wchodzić na stronę i obserwować na bieżąco szybkie linki. Myślimy, że to wystarczy, żeby namierzyć extra kurs BETFAN.

wejdź i sprawdź ofertę

Oczywiście, jeśli myślicie, że to nasza jedyne co BETFAN ma Wam do zaoferowania, to radzimy do zapoznania się zakładką PROMOCJE na ich stronie, gdzie znajdziecie o wiele więcej inspiracji do stworzenia fajnego kuponu. Polecamy w szczególności Radar365, który codziennie oferuje zupełnie inną promocję. Zresztą, jesteśmy przekonani, że każdy Gracz znajdzie w BETFAN coś dla siebie.

Co na dziś?

Dziś BETFAN proponuje Wam podwyższony kurs na FC Barcelonę, która na wyjeździe mierzy się z Athletikiem Bilbao w ramach Pucharu Króla. Baskowie nie potrafią wygrać w ostatnich pięciu meczach w regulaminowym czasie gry. Ba, nawet ostatnio u siebie w ramach rozgrywek La Liga przegrali z Getafe 0:2. Nie wydaje nam się, że mieliby się odkuć akurat w meczu przeciwko Messiemu i spółce.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021