Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jak obstawiać w STS przez internet? ✔️

STS jest największą firmą bukmacherską w Polsce, która działa również na skalę międzynarodową. Spółka prowadzi działalność na rynkach europejskich, usługi są dostępne w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Gibraltarze, Słowacji, Malcie i Łotwie. Za sprawą dynamicznego rozwoju w ciągu ostatnich lat STS zdominował sektor legalnych firm bukmacherskich w Polsce – znacznie zwiększając udziały rynkowe, które wynoszą ok. 50%.

Organizatorem zakładów wzajemnych urządzanych na stronie www.sTs.pl jest STS S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Porcelanowa 8, 40-246 Katowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000829716, NIP: 6422187001, kapitał zakładowy 2.496.000 złotych.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN + pewne 20 PLN na BetGames + ekstra 25 PLN na Sporty Wirtualne + bezpieczne 25 PLN na eSport

wejdź i sprawdź ofertę

Program VIP dla klientów STS

Należąc do grona graczy VIP legalny polski bukmacher STS zapewnia obsługę dedykowanego działu VIP, zajmującego się obsługą marketingową swoich najważniejszych Klientów. Dodatkowo Dział VIP będzie prowadził wszystkie Twoje sprawy i zadba o to, aby każdy ewentualny problem został sprawnie rozwiązany. Dodatkowo konsultanci Customer Services są dostępni 24h na dobę, więc w jakichkolwiek kwestiach technicznych o każdej porze dnia i nocy można się z nimi połączyć.

Będąc graczem VIP możesz spodziewać się spersonalizowanych i specjalnych promocji bonusowych. Dodatkowo będziesz miał możliwość otrzymania zaproszeń na różnego rodzaju wydarzenia sportowe.

Zawierasz zakłady za wysokie stawki i bywa, że kupon jest odrzucany w autoryzacji? Klienci STS objęci programem VIP są traktowani indywidualnie. Otrzymują najwyższą tolerancję stawek oraz najniższe możliwe limity lub ich całkowity brak!

Kupon bukmacherski STS

Kupon to narzędzie, które umożliwia zawarcie zakładu na dane wydarzenie, poprzez wybór rodzaju zakładu z nim powiązanego oraz typu. Możesz go zawrzeć za wybraną przez siebie stawkę. Kalkulator od razu przeliczy ewentualną wygraną, którą możesz uzyskać i wyświetli ją na podglądzie tworzonego kuponu jeszcze przed jego zatwierdzeniem. Zawarcie kuponu przez Internet możliwe jest tylko po wcześniejszej rejestracji konta na naszej stronie i zalogowaniu na nie.

Na stronie możesz utworzyć również gotowy do realizacji w lokalu naziemnym E-Kupon, bez konieczności rejestracji. W pierwszej kolejności wybierz interesujące Cię zakłady i typy, następnie wpisz stawkę i kliknij na przycisk „e-kupon”. Zostanie wtedy wygenerowany indywidualny numer, który będziesz mógł podać naszemu pracownikowi, w najbliższym lokalu stacjonarnym STS. Następnie po opłaceniu zakładu, pracownik wyda Ci potwierdzenie jego zawarcia w postaci wydrukowanego kuponu. Samo utworzenie e-kuponu na stronie nie jest równoznaczne z zawarciem zakładu i nie uprawnia do odbioru ewentualnej wygranej.

JAK PRZYGOTOWAĆ KUPON

W celu utworzenia kuponu w sekcji ZAKŁADY BUKMACHERSKIE lub LIVE wybierz daną dyscyplinę, następnie kraj i ligę/rozgrywkę, w której występuje dana drużyna/zawodnik. Po kliknięciu w nią rozwinie się lista zakładów głównych „mecz”. Spotkania będą ułożone chronologicznie.

Przy każdym zdarzeniu, po jego prawej stronie, widnieje prostokąt z plusem i cyfrą w środku. Po kliknięciu na tę ikonkę zostaniesz przekierowany do podstrony z wszystkimi dodatkowymi podgrami dotyczącymi danego spotkania.

Nad dyscyplinami znajdziesz filtr zakładów, w którym możesz wybrać dla jakiego czasu zakłady mają zostać wyświetlone. Po wyborze ligi/rozgrywek nad głównymi zakładami wyświetla się „filtr rodzaju zakładów”, w którym możesz wybrać jakie rodzaje zakładów mają zostać wyświetlone.

Możesz również wyszukać zakład po wpisaniu nazwy drużyny, nazwiska gracza lub numeru zakładu w pole „Szukaj teamu/gracza” znajdujące się po prawej stronie, pod panelem logowania.

Po wybraniu danego typu z kursem wystarczy, że na niego klikniesz i zostanie on automatycznie dodany do kuponu, po prawej stronie ekranu. Na kupon w ten sam sposób możesz dodać inne zdarzenia.

Jeśli chcesz zmienić oddany typ w konkretnym zdarzeniu, przed zatwierdzeniem zakładu, kliknij na inny typ i wtedy zmieni się on na tworzonym kuponie.

Jeśli chcesz usunąć jakieś zdarzenie z tworzonego kuponu kliknij na krzyżyk „X” przy zakładzie.

Minimalny kurs ogólny dla kuponu to 1,14.

WYBÓR TYPU KUPONU

Po wyborze wszystkich interesujących zdarzeń możesz podjąć decyzję jaki typ kuponu chcesz zawrzeć. Do wyboru masz trzy możliwości: SOLO, AKO i MAXIKOMBI. Na górze tworzonego kuponu możesz wybrać typ zakładu, który chcesz zawrzeć.

STAWKA NA KUPON I ZATWIERDZENIE ZAKŁADU

Następnie wprowadź stawkę za jaką chcesz zawrzeć kupon i zatwierdź go poprzez kliknięcie na przycisk „OBSTAW”. Jednocześnie możesz utworzyć trzy kupony. Jeśli chcesz utworzyć kolejny, po zawarciu kuponu usuń go klikając na ikonkę kosza na śmieci.

W kuponach SOLO i AKO – w pozycji „Całkowita stawka” wpisz kwotę za jaką chcesz zawrzeć kupon, a system przeliczy wygraną jaką możesz za niego otrzymać i wyświetli ją w polu „Możliwa wygrana”.

W przypadku kuponu MAXIKOMBI – stawkę możesz wprowadzić na dwa sposoby: jako stawkę całkowitą na kupon, bądź jako stawkę na kombinację.

Jeżeli chcesz zagrać na każdą możliwą kombinację wpisz stawkę w pole „Zagraj na wszystkie kombinacje”, a wtedy zostanie ona przemnożona przez liczbę wszystkich możliwych dla kuponu kombinacji.

Aby zawrzeć kilka systemów za różne stawki, wpisz je obok każdego z nich. Każda stawka zostanie przemnożona przez ilość kombinacji podaną w nawiasie).

System zależny jest od ilości grup utworzonych na kuponie. Przy wyborze 13 grup do wyboru mamy system: 1 z 13, 2 z 13, 3 z 13, 4 z 13, 5 z 13, itd.

Minimalna stawka całkowita na kupon wynosi 2 zł.

RODZAJE KUPONÓW

SOLO

Jest to kupon na pojedyncze zdarzenie, wybrane z oferty. Musi zostać ono poprawnie wytypowane, aby wygrana za kupon mogła zostać przyznana. Kupon SOLO możesz zawrzeć w ofercie przedmeczowej jak i live.AKO

Na kuponie AKO możesz zawrzeć od 2 do 100 spotkań. Kupon ma status wygranego, w momencie gdy wszystkie wybrane spotkania zostaną poprawnie wytypowane. Kupon AKO możesz zawrzeć w ofercie przedmeczowej jak i live.

Jak wyliczyć wygraną dla kuponów SOLO i AKO?

Wygrana wyliczana jest następująco: stawka x kurs ogólny x 0,88 (12% podatek od zakładów bukmacherskich).

ZAKŁAD BEZPIECZNY

Jest zakładem AKO, na którym możesz popełnić 1 błąd. W momencie, gdy na tworzonym kuponie kurs ogólny wynosi minimum 175, a każde spotkanie ma kurs nie większy niż 2.00 możesz go przekształcić w Zakład Bezpieczny. Do tego celu służy okienko, widniejące pod możliwą wygraną, które powinieneś zaznaczyć, jeśli chcesz zawrzeć taki zakład. Maksymalna stawka na Zakład Bezpieczny to kwota 250,00 zł.

Kupon posiada również status wygranego w przypadku, gdy jedno dowolne spotkanie zostanie rozliczone jako przegrane.

Wygrana wówczas jest wyliczana następująco: 10 x stawka x 0,88 (jest to przelicznik 12% podatku od stawki). W momencie poprawnego wytypowania wszystkich spotkań zawartych na kuponie wypłacana jest maksymalna wygrana widniejąca na kuponie.

Aby mogła zostać wypłacona tzw. wygrana bezpieczna kupon musi mieć kurs ogólny nie mniejszy niż 175 w momencie rozliczenia kuponu. Pamiętaj, że rozliczenie zdarzenia, po kursie 1,00, powoduje automatyczny spadek kursu ogólnego kuponu.

Zakład bezpieczny możesz zawrzeć wyłącznie w ofercie przedmeczowej.

MAXIKOMBI

Jest zakładem zwanym także systemowym. Umożliwia on typowanie z możliwością popełnienia błędu, bez tracenia prawa do wygranej. W systemie składającym się z 13 grup (od A do M) mamy możliwość popełnienia od 1 do 12 błędów. Przykładowo w systemie 6 z 13 możesz popełnić maksymalnie 7 błędów, a poprawnie wytypować przynajmniej 6 grup, aby otrzymać wygraną. Na kuponie Maxikombi może się znaleźć od 2 do maximum 100 zakładów. Kupon Maxikombi możesz utworzyć wyłącznie z zakładami z oferty przedmeczowej. Dla kuponu MAXIKOMBI rozróżniamy dwa rodzaje zakładów:

Kupon rozpisowy

Składa się on z różnych kombinacji zakładów SOLO. Każdy pojedynczy zakład jest osobną grupą (A, B, C, D, itd.), z jednym zdarzeniem. Maksymalna ilość grup do wyboru wynosi 13. Po wybraniu zakładów z oferty i typu kuponu Maxikombi – każde spotkanie zostanie przydzielone automatycznie do innej grupy.

Kupon blokowy

Składa się z różnych kombinacji zakładów AKO. Każdy z nich jest oddzielną grupą (A, B, C, D, itd.), w której możemy zawrzeć kilka spotkań. Po dokonaniu wyboru zakładów z oferty i typu kuponu Maxikombi, możesz przydzielić zakłady do poszczególnych grup. W jednej grupie możesz zawrzeć kilka zdarzeń. Każda grupa może zawierać inną ilość zakładów. Wszystkie spotkania w danej grupie muszą zostać poprawnie wytypowane, aby została ona uznana za trafioną. Na kuponie MAXIKOMBI można zawrzeć dodatkową grupę P, czyli tzw. zakłady – pewniaki.

Grupa P – PEWNIAK

W zakładach Maxikombi możesz utworzyć dodatkową grupę P, do której zaliczasz spotkania uważane przez Ciebie za pewne na Twoim kuponie. Spotkania ujęte w grupie P nie doliczają się do systemu. Wybierając np. 6 spotkań i 3 pewniaki, ilość błędów będziesz mógł wybrać w systemie z 6, np. 4 z 6 + 3 pewniaki. Kupon będzie wygrany, w momencie gdy poprawnie wytypujesz przynajmniej 4 grupy i 3 pewniaki. Aby kupon był wygrany, każdy pewniak musi zostać poprawnie wytypowany, czyli jeżeli jakikolwiek pewniak będzie błędny, a wszystkie grupy będą poprawne, to kupon i tak będzie przegrany. Podnosi on wysokość wygranej, gdyż każda trafiona kombinacja wymnażana jest przez kurs pewniaków. Poniżej zamieściliśmy kilka tabel, które mogą ułatwić Ci obliczanie stawek na kombinację lub cały kupon Maxikombi:

Jak wyliczyć wygraną z kuponu Maxikombi

Najpierw liczymy wygraną z trafionych kombinacji:

kurs ogólny kombinacji x stawka na kombinację x 0,88

następnie dodajemy do siebie wygrane z trafionych kombinacji i uzyskujemy całkowitą wygraną.

KOMUNIKATY – OPIS

”Poprawa wysokości wkładu według max. wygranej” – oznacza, że wygrana z zakładu przekracza maksymalną kwotę wygranej, która jest określona naszym regulaminem i stawka zostanie automatycznie zmniejszona do maksymalnej.

„Poprawa min. Wkładu” – oznacza, że stawka jaka została wpisana jest zbyt niska i automatycznie zostanie zwiększona do minimalnej.

„Kupon nie został zapisany. Niewystarczająca ilość zdarzeń na kuponie.” – oznacza, że na kuponie znajduje się za mała liczba wymaganych zdarzeń. Sprawdź czy nie dodałeś zakładów z Super oferty, które mają do spełnienia kilka wymagań.

„Niedozwolona kombinacja zakładów.” – oznacza, że na kuponie znajdują się spotkania, które wzajemnie się wykluczają i nie mogą być przyjęte na jednym zakładzie.

Jaka jest minimalna stawka dla kuponu w STS?

Najmniejsza kwota, za którą można zagrać kupon to 2 zł.

Jaki jest minimalny kurs dla kuponu w STS?

Minimalny kurs po jakim można zawrzeć kupon to 1,14.

Gdzie znajdę informacje odnośnie rodzajów kuponów, które można zawrzeć w STS?

Informacje dotyczące rodzajów kuponów oraz sposobu ich zawierania znajdują się na naszej stronie w zakładce „Rodzaje kuponów”, która jest dostępna po wejściu w panel „Pomoc”.

Ile mam czasu na odebranie wygranej?

Wygrana za kupony zawarte w zakładach online dopisywana jest do konta Gracza po rozliczeniu kuponu. Natomiast w przypadku kuponu postawionego w naszych lokalach stacjonarnych wygraną można odebrać do 30 dni od momentu rozliczenia kuponu. W przypadku wyższych wygranych STS ma 14 dni na wypłatę kuponu od momentu przedstawienia go w lokalu.

Jakie są zasady zawierania Zakładów Specjalnych w STS?

W ofercie STS dostępne są dwa rodzaje Zakładów Specjalnych: Hit Dnia oraz Superoferta. Są to zakłady o podwyższonych kursach dobierane każdego dnia przez Dział Analiz Sportowych. Hit Dnia – jest to zakład, który można zawrzeć zarówno na kuponie SOLO, AKO, jak i Maxikombi. Nie można zawrzeć kuponu zawierającego ten zakład za środki z konta bonusowego oraz jako Zakład Bezpieczny. Nie można łączyć Hitu Dnia z zakładami z Superoferty. Superoferta – w przypadku zakładu z Superoferty na kuponie muszą się znaleźć przynajmniej 3 zakłady – jeden z Superoferty i minimum dwa zakłady z oferty zwykłej. Nie ma możliwości zagrania zakładu z Superoferty na kuponie SOLO. Można go zawrzeć na kuponach: AKO i Maxikombi oraz jako Zakład Bezpieczny. Kupon z zakładem z Superoferty można zawrzeć za środki z konta bonusowego. Każdy zakład z Superoferty dostępny jest również w ofercie zwykłej pod innym numerem, z niższym kursem. Zakłady ze zwykłej oferty można zagrać na kuponie SOLO.

W jaki sposób mogę znaleźć zakład na dany mecz?

W sekcji „Oferta” należy wybrać daną dyscyplinę, następnie kraj i ligę/rozgrywkę, w której występuje dana drużyna. Po kliknięciu w nią rozwinie się lista zakładów głównych „mecz”. Spotkania będą ułożone chronologicznie. Przy każdym meczu, po jego prawej stronie, widnieje prostokąt z plusem i cyfrą w środku. Po kliknięciu na tę ikonkę następuje przekierowanie do podstrony z wszystkimi dodatkowymi zakładami dotyczącymi danego spotkania. Nad dyscyplinami znajduje się filtr zakładów, w którym można wybrać dla jakiego czasu zakłady mają zostać wyświetlone. Po wyborze ligi/rozgrywek nad głównymi zakładami wyświetla się „filtr rodzaju zakładów”, w którym można wybrać jakie zakłady mają zostać wyświetlone. Gracz ma również możliwość wyszukania zakładu po wpisaniu nazwy drużyny, nazwiska gracza lub numeru zakładu w pole „Szukaj teamu/gracza” znajdujące się po prawej stronie, pod panelem logowania.

Jak sprawdzić w STS wynik wydarzenia sportowego?

Należy wybrać zakładkę „Wyniki” znajdującą się w panelu „ZAKŁADY BUKMACHERSKIE”. Wyniki zakładów można filtrować według daty ich rozegrania, dyscypliny sportowej, kraju oraz nazwy ligi/rozgrywki. W zakładce tej zamieszczane są wyniki zdarzeń, które się już zakończyły.

Gdzie znajdę statystyki danej drużyny/zawodnika?

Statystyki są umieszczone w osobnej zakładce, którą można znaleźć na naszej stronie w panelu „ZAKŁADY BUKMACHERSKIE”, klikając na zakładkę „Statystyki”.

Jak najprościej sprawdzić ile mogę wygrać w STS?

Na stronie www.sts.pl dostępne są aktualne kursy zakładów oraz kalkulator, dzięki któremu można szybko i łatwo obliczyć ewentualną wygraną.

Dlaczego ewentualna wygrana nie jest liczona od całej kwoty, którą postawiłem?

STS jako legalnie działający bukmacher odprowadza podatek od zakładów. Wygrana wyliczana jest według wzoru: stawka x kurs ogólny x 0,88 (12% podatek od zakładów bukmacherskich). Podatek ten ujęty jest w Ustawie o grach hazardowych. W przypadku wygranej w kwocie wyższej niż 2280 zł pobierany jest podatek od wysokich wygranych w wysokości 10 %. Stawka podatku określona jest w Ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Gdzie znajdę zawarte kupony?

Lista kuponów zawartych na zakłady z oferty przedmeczowej dostępna jest po wejściu w zakładkę „Moje zakłady” widoczną po kliknięciu w sekcję „Moje konto”. Natomiast kupony zawarte na zakłady dostępne w ofercie live znajdują się w zakładce „Moje zakłady live”.

Gdzie znajdę opis zakładów z oferty?

Opis zasad większości oferowanych przez nas zakładów można znaleźć w „ABC Zakładów”, które jest dostępne do wglądu po wejściu w zakładkę „Pomoc”. W razie wątpliwości dotyczących zasad bądź sposobu rozliczania danego zakładu Gracz ma możliwość ich skonsultowania z Pomocą Online po kliknięciu na ikonkę czatu dostępną na naszej stronie.

Mecz, który postawiłem na kuponie został odwołany/przerwany. Co z moim kuponem?

Organizatorzy mają 24 godziny na rozegranie spotkania (wyjątki, patrz: Regulamin, Rozdział 3). Jeżeli w tym czasie spotkanie nie zostanie rozegrane/dokończone zakład zostanie rozliczony jako zwrot, czyli po kursie 1,00.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021