Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jak obrócić bonus w STS? Wpłaty, wypłaty, freebety i aplikacja

Przepływ pieniędzy zarówno od jak i do bukmachera powinien być płynny. Tego właśnie możemy się spodziewać mając konto w STS. Owy legalny bukmacher oferuje nam nowoczesne rozwiązania, dzięki którym możemy robić szybkie wpłaty i wypłaty. Jeśli chodzi o wpłaty to możemy je wykonywać poprzez: VISA, PayU, dotpay, Skrill, Neteller czy tpay. com. STS wypłaty są realizowane 7 dni w tygodniu, 24h. Posiadając konto bankowe w jednym z 12 wymienionych na stronie bukmachera banków pieniądze możemy mieć na koncie w przeciągu 15 minut!

STS metody płatności

W innym przypadku musimy poczekać 1-2 dni robocze. Pamiętajmy, że możemy wypłacać tylko i wyłącznie środki, które znajdują się na naszym koncie depozytowym. Posiadając bonusy, w tym jeśli wpisaliśmy STS kod promocyjny nie możemy od razu zlecić wypłaty tych środków, gdyż znajdują się one na koncie bonusowym. Poza tym możemy być w pełni spokojni o bezpieczeństwo wszystkich transakcji, które odbywają się za sprawą bukmachera. Zarówno STS wpłaty jak i wypłaty są bezproblemowe.

STS wpłaty

Wszystkie metody wpłat w STS działają szybko i poprawnie. Możliwości mamy wiele. Jedną z nich są karty płatnicze – VISA czy MasterCard. Poza tym należy wspomnieć, że do naszej dyspozycji są popularne wśród typerów elektronicznie portfele – Skrill i Neteller. Prócz tego bardziej dostępne dla wszystkich szybkie transfery pieniężne dotpay czy PayU. Dodatkowo STS obsługuje ok. 30 różnych banków. A to już sprawia, że nikt z nas nie powinien mieć problemu, by łatwo i szybko doładować swoje konto w STS.

Dodajmy, że wykonując wpłatę prowizja wynosi 0%. To niezwykle ważna informacja, gdyż tyle ile wpłacamy – tyle będzie przelane na nasze konto. Czas oczekiwania jest niemalże natychmiastowy. Wszystko działa nieprzerwanie cały czas. Dzięki temu niezależnie od tego w jaki dzień i o jakiej porze będziemy chcieli zrobić depozyt pieniądze będziemy mieli od razu do naszej dyspozycji. Niekiedy warto spojrzeć na limit kwoty. O ile wpłacając przez dotpay czy kartę VISA wynosi on 1 złoty to wpłacając już poprzez Skrill minimalna kwota to 20 złotych. Pomimo to wszystkie STS wpłaty to bezpieczny sposób na doładowanie konta.

Promocje dla stałych klientów

Bonus powitalny w STS to nie jedyna promocja, którą oferuje nam ten legalny bukmacher. Co prawda jest on najpopularniejszy, gdyż możemy zyskać kilkaset złotych. Mimo to STS oferuje także promocje dla stałych klientów. Oto one:

  • Ekstra 30 PLN – grając systematycznie możemy co tydzień odbierać 30 złotych bonusu;
  • Bezpieczne 20 PLN – to zakłady na Betgames bez ryzyka. STS zwróci nam do 20 złotych za przegrany zakład;
  • Zaproś kumpla – jeśli z Twojego polecenia zarejestruje się nowy gracz zarówno Ty jak i owa osoba dostaniecie po 50 złotych.

Do naszej dyspozycji są również promocje dostępne tylko w lokalu:

  • Nawet 150 PLN co miesiąc – grając systematycznie w lokalu możemy odbierać wysokie bonusy;
  • 4 kupony, 1 gratis – grając w ciągu tygodnia 4 kupony po 11 złotych możemy odebrać 11 złotych bonusu.

To aktualne promocje dla stałych graczy w STS. Warto na bieżąco sprawdzać zakładkę „Bonusy”, by być z nimi na bieżąco. Nie zapominajmy, by przeczytać regulamin i ogólne warunki owych promocji. Zazwyczaj musimy spełnić pewne wymagania, by je odebrać.

Jak wypłacić bonus bez depozytu w STS?

Freebety to promocje, które są bardzo popularne wśród typerów. W grę wchodzą niewielkie pieniądze, ale możemy je otrzymać już na samym stracie. Nie musimy robić pierwszego depozytu co sprawia, że jeszcze szybciej możemy zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie. Nie myślmy jednak, że STS bonus bez depozytu w wysokości 29 złotych będziemy mogli od razu wypłacić na swoje konto. Niestety to tak nie działa.

Musimy spełnić pewne warunki, które opisuje legalny bukmacher w oddzielnym regulaminie dotyczącym owej promocji. W tym przypadku musimy 3-krotnie obrócić kwotą bonusu. Nie liczą się jednak kursy niższe niżeli 1, 91 – w końcu to byłoby zbyt łatwe. Na tym nie koniec. Kupony, które będą zaliczane to tylko i wyłącznie kupony wygrane. Spełniając te warunki nie musimy robić nic. Pieniądze z konta bonusowego przejdą na konto depozytowe automatycznie. A to oznacza, że w tym momencie będziemy mogli wypłacić bonus bez depozytu w STS. Zadanie to nie jest wygórowane, ale z pewnością nie należy też do najłatwiejszych. Mimo wszystko warto, gdyż nie posiadając własnych środków możemy od razu przystąpić do zarabiania na zakładach bukmacherskich. Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Jak obrócić bonus bez depozytu w STS?

Choć legalni bukmacherzy często szczycą się, że rozdają „darmową” gotówką to w rzeczywistości to nie do końca tak wygląda. Tak jak w przypadku bonusu od wpłaty i w tym przypadku wymagany jest obrót. STS bonus bez depozytu wynoszący 29 złotych musimy 3-krotnie obrócić, by móc wypłacić te pieniądze. Co to oznacza?Musimy wnieść zakłady bukmacherskie o łącznej wartości minimum 75 złotych. Wymogi są jednak jeszcze bardziej szczegółowe – zaliczamy tylko i wyłącznie wygrane kupony, których kurs to min. 1, 91. Zatem dla niektórych może być to niemały problem. Czy faktycznie jest to takie trudne do zrealizowania?

Niekoniecznie. Grając u legalnych bukmacherów staramy się grać wyższe kursy z uwagi na podatek. Pamiętajmy, że są to poniekąd darmowe pieniądze. Dlatego też możemy w niektórych sytuacjach grać nieco bardziej agresywnie. Dzięki temu spełnimy stawiane przez bukmachera wymogi, a my znacząco zwiększymy tę kwotę. Jakby nie było STS freebet to promocja godna uwagi i uczestnictwa. W przypadku przegranej całej kwoty nie tracimy nic z własnej kieszeni.

STS bonus bez depozytu

Na forach bukmacherskich znajdziemy różne informacje na temat tego od jakiej kwoty należy zacząć obstawianie. Oczywiście im więcej możemy zainwestować, tym lepiej. Poza tym jeśli jesteśmy totalnymi laikami musimy wiedzieć, by nie grać zbyt wysokich kwot. Dobrym rozwiązaniem będzie także skorzystanie z bonusu dla nowych graczy – STS bonus bez depozytu to możliwość zgarnięcia dodatkowych 29 złotych. Wystarczy, że zarejestrujemy konto u bukmacher i wpiszemy STS kod promocyjny BETSTS. O ile są to darmowe promocje to na etapie rejestracji konta zważajmy uwagę, by zgadzać się na nich uczestnictwo. Zdarzają się sytuacje, w których nie każdy je akceptuje.

Dlatego też wypełniajmy formularz bez pośpiechu i akceptujmy chęć odbioru gratisowych funduszy. STS bonus bez depozytu to gwarancja darmowych pieniędzy. Nawet jeśli zamierzamy grać na wysokich stawkach to i tak warto skorzystać z tego udogodnienia. Dodatkowa gotówka pojawi się na naszym koncie u bukmachera niemalże od razu po rejestracji konta. Dla początkujących graczy to możliwość zmniejszenie potencjalnych strat i jednocześnie szansa na podwajanie tej kwoty.

Jak wypłacić bonus w STS?

Nawet jeśli nie do końca jesteś pewny czy uda Ci się spełnić wszystkie niezbędne wymogi, by otrzymać bonus od bukmachera to zawsze warto go zaakceptować. To nic nas nie kosztuje – możemy jedynie zyskać. STS bonus na start to możliwość zainkasowania ponad 1. 200 złotych. Wpisując kod promocyjny STS – BETSTS – możemy dodać do tej kwoty kolejne kilkadziesiąt złotych.

Nie bądźmy jednak naiwni, że ta kwota będzie do naszej pełnej dyspozycji nawet jeśli wykonamy pierwsza wpłatę na taką samą kwotę. Legalni bukmacherzy doskonale wiedzą, że takie sytuacje nakręcałyby powstawanie „pustych” kont jedynie po to, by dosłownie za nic zyskać dodatkowe pieniądze. Stąd też firmy bukmacherskie zastrzegają, że musimy wykonać obrót, by dana gotówka była w naszym pełnym posiadaniu. Zatem jak wypłacić bonus w STS? Musimy trzykrotnie obrócić kwotę gratisową. Po wykonaniu tego zadania pieniądze z konta bonusowego zostaną przelane na konto depozytowe. Wtedy to bez żadnego problemu możemy od razu zlecić ich wypłatę na konto bankowe.

Jak obrócić bonus w STS?

Bonusy od bukmacherów w większości przypadków mają pewne „haczyki”. Zawsze zanim skorzystamy z jednego z nich warto przeczytać regulamin i warunki jakie musimy spełnić, by otrzymać dodatkowe pieniądze. Nie inaczej jest w przypadku promocji dla nowych graczy. Jeśli założyłeś konto i podczas rejestracji wpisałeś STS kod promocyjny BETSTS to możesz liczyć na ponad 1. 200 złotych. Robiąc wpłatę na taką kwotę otrzymamy dokładnie tyle samo w gratisie. Jednak owe środki będą znajdowały się na innym koncie. Aby móc te pieniądze wypłacić musimy wykonać obrót. Twoja pierwsza wpłata to 500 złotych?

Zatem tyle samo otrzymasz od bukmachera. By wypłacić tę kwotę musisz dokonać 3- krotności obrotu, czyli na ogólna kwotę 1. 500 złotych. Po wykonaniu wszystkich niezbędnych warunków pieniądze z bonusu zostaną przeniesione na depozyt. Reasumując, choć często musimy spełnić niemałe wymogi, by faktycznie otrzymać bonus od bukmachera to jest on tego wart. W końcu i tak zamierzamy obstawiać mecze, a mając dodatkowo na myśli, że możemy za to otrzymać pieniądze to kusząca propozycja.

Jak odebrać bonus przy wpłacie w STS?

Jak nie trudno się domyślić bonus przy wpłacie dostępny jest dopiero po wykonaniu depozytu. Zatem od razu po rejestracji konta nie mamy co oczekiwać, że na naszym koncie u bukmachera zobaczymy 1. 200 złotych do obstawiania. Zanim przejdziemy do konkretów wspomnijmy, że podczas rejestracji konta warto wpisać STS kod promocyjny BETSTS, by zyskać dodatkowe pieniądze. Kolejny krok to wykonanie pierwszej wpłaty na konto u bukmachera. Złożenia depozytu jest proste i nikt nie powinien mieć tu najmniejszego problemu. Jaką kwotę jednak przelać?

Najlepiej będzie wykonać przelew na 1. 200 złotych. Dzięki temu zyskamy maksymalny bonus na start. Wpłacając 300 złotych – otrzymamy 300 złotych, a nie maksymalną pulę. A co jeśli wpłacimy np. 2. 000 złotych? STS bonus na start nie może przekroczyć 1. 200 złotych, zatem taką kwotę otrzymamy przy wyższych kwotach. Podsumowując, by odebrać bonus przy wpłacie należy wykonać jedynie depozyt. Warto być świadomym tego, że nasza premia podlega wymogowi obrotu. A to oznacza, że co prawda możemy nią obstawiać zakłady bukmacherskie, ale np. nie możemy jej wypłacić.

STS freebet

Bonus na start to promocja dla nowych graczy, która jest oferowana przez niemalże każdego legalnego bukmachera. W tym gronie jest także STS. W grę wchodzą tu duże kwoty, jednakże są one często uzależnione od naszej pierwszej wpłaty. Warto zainteresować się jeszcze jednym typem bonusu – bonus bez depozytu. To możliwość zgarnięcia dodatkowej gotówki naprawdę za nic. Nie musimy w tym przypadku robić żadnej wpłaty. Wystarczy, że wpiszemy “BETSTS” w STSie, jako kod promocyjny. To właśnie za jego sprawą możemy zyskać dodatkowe 29 złotych. Owy STS freebet jest możliwy do zyskania tylko i wyłącznie na etapie rejestracji konta.

Nie spieszmy się zatem podczas wypełniania formularza. Kod rejestracyjny STSjest widoczny, stąd też nie powinniśmy go ominąć. Wspomniane 29 złotych będzie dostępne zaraz po pozytywnej weryfikacji naszego konta. Dzięki niemu możemy od razu zacząć obstawiać bez wykonywania depozytu. Zatem jedyne co musimy zrobić, by go otrzymać to zarejestrować nowe konta gracza i wpisać STS kod bonusowy. Nie ma żadnych dodatkowych wymagań, by stać się jego posiadaczem.

STS bonus na start

Choć dużo mówi się o tym, by ważna była dla nas szerokość oferty danego bukmachera czy wysokość kursów to i tak większą uwagę skupiamy na bonus dla nowych graczy. Nie ma się co dziwić – możemy dodatkowo zyskać nawet kilkaset złotych. STS bonus na start to możliwość otrzymania dodatkowo 1. 200 złotych. Warto pamiętać o czymś jeszcze pozostając w tym temacie – wpisując kod promocyjny STS możemy zyskać jeszcze więcej. Co prawda jest to już niższa kwota, ale spokojnie możemy liczyć na kilkadziesiąt złotych więcej. Nie każdy jednak może liczyć na wspomniane 1. 200 złotych. Ta kwota uzależniona jest od naszej pierwszej wpłaty. Jeśli przykładowo wpłacimy za pierwszym razem 500 złotych to na koncie bonusowym otrzymamy również 500 złotych.

Warto zatem uzbierać większą kwotę, by móc zyskać maksymalny bonus na start. Jednocześnie pamiętajmy, że owa dodatkowa gotówka nie jest od razu do naszej pełnej dyspozycji. Wymagany jest obrót bonusem. Na tym nie koniec – musimy pamiętać o minimalnym kursie, który wynosi min. 1, 85. Jak zatem widać możemy sporo zyskać praktycznie za nic, ale są pewne wymogi zanim będziemy mogli wypłacić dodatkowe pieniądze.

STS aplikacja

Nieustannie odbywają się spotkania sportowe na świecie. Nawet jeśli żadne z nich nas nie interesuje do swojej dyspozycji mamy wirtualne sporty. To sprawia, że obstawiać możemy cały czas. Legalni bukmacherzy idą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferują nam aplikację mobilną. Nie inaczej wygląda to w przypadku STS. Tu również możemy liczyć na to, by żaden mecz nie przeszedł koło nas obojętnie. Darmowa aplikacja mobilna STS dostępna jest do pobrania na Android czy na App Store. Co możemy dzięki niej zyskać? Przede wszystkim możliwość oglądania darmowych transmisji. Na tym jednak nie koniec.

Możemy za jej pomocą wykonywać wpłaty i wypłaty. Dodatkowo mamy takie funkcje jak STS cash out i wiele innych. STS apka to w pełni darmowa usługa. Jej instalacja na naszym urządzeniu mobilnym nic nas nie kosztuje. Warto o tym pomyśleć, gdyż możemy wiele zyskać. Dzięki niej nie straszny będzie nam żaden niespodziewany wyjazd, gdyż posiadając smartfona będziemy mogli zarówno obstawiać jak i oglądać spotkania sportowe.

STS mobile

W aktualnych czasach chyba nikt nie wyobraża sobie życia bez urządzeń mobilnych. Dużo podróżujemy i nie mamy czasu, by puścić kupon w punkcie stacjonarnym. Nie zawsze mamy również możliwość i miejsce na laptopa. A to z kolei oznacza, że trudniej nam obstawiać także online. Na szczęście coraz więcej bukmacherów oferuje nam typowanie za pomocą smartfona czy tableta. STS mobile to oferta zakładów bukmacherskich, które w żaden sposób nie różnią się od tych w wersji desktopowej. A to oznacza, że przez telefon możemy obstawiać dokładnie takie same zakłady jak przez komputer.

Być może będziemy musieli przestawić się na nieco inne rozmieszczenie. Ale to jedyna różnica, która na nas czeka. Poza tym do naszej dyspozycji jest dosłownie wszystko. Dodajmy, że możemy nie tylko obstawiać spotkania sportowe, ale również zarejestrować swoje konto przez telefon, wykonywać wpłaty i wypłaty, a także wiele innych. STS na smartfon to możliwość obstawiania przez cały czas. Dzięki temu żadne spotkanie nam nie umknie.

STS transmisje na żywo

Sport to emocje, a najlepiej się je przeżywa, kiedy możemy oglądać dane spotkanie na żywo. O tym doskonale wie STS, który oferuje swoim klientom transmisje na żywo. W tej kwestii jest absolutnym liderem na polskim rynku. Do naszej dyspozycji są setki transmisji z większości dyscyplin sportowych. Króluje piłka nożna, ale równie dużo spotkań LIVE możemy obserwować z tenisa ziemnego, hokeja na lodzie, siatkówki, koszykówki, a nawet esportów. STS transmisje na żywo są w pełni darmowe. Ma do nich dostęp każda osoba, która ma zarejestrowane konto.

By móc aktywnie korzystać z TV STS należy się zalogować. Żeby nic Ci nie umknęło możesz sprawdzić darmowe transmisje meczów w STS na nadchodzący tydzień. Wszystko to znajdziemy na podstronie www. sts. pl/pl/sts-tv/. STS live stream to bez wątpienia jedna z największych zalet tego legalnego bukmachera. To rozwiązanie z pewnością ucieszy osoby, które obstawiają na żywo. Dzięki transmisji na żywo są w stanie łatwiej podejmować decyzje. Jeśli zatem głównie zajmujesz się typowaniem LIVE musisz posiadać konto w STS.

STS zakłady na żywo

Dla typerów, którzy trudnią się w obstawianiu LIVE legalny bukmacher STS może być istnym rajem. W porównaniu do nielegalnych bukmacherów firmy, które posiadają licencję Ministerstwa Finansów do niedawna charakteryzowały się tym, że ich oferta na żywo była mocno okrojona. STS jako jedna z największych firm bukmacherskich w Polsce może poszczycić się naprawdę szeroką ofertą na spotkania na żywo. Tyczy się to nie tylko popularnej piłki nożnej, ale również innych dyscyplin sportowych – to również koszykówka, siatkówka, tenis, hokej na lodzie i wiele innych.

Z pewnością jeśli wejdziesz teraz na stronę internetową STS to będziesz miał do swojej dyspozycji choć kilka jak nie kilkadziesiąt spotkań sportowych, które odbywają się na żywo. Niezmiernie cieszy ten fakt, tym bardziej, że w dobie obstawiania przez Internet takie udogodnienia cenią sobie osoby, które obstawiają online w domu. Coraz więcej typerów zauważa, że zakłady LIVE mogą nam dać większe wygrane. Dlatego też w tej kwestii legalny bukmacher STS jest w pełni godny polecenia.

STS wysokość kursów

Wysokość kursów to jedna z wielu kwestii, która interesuje typerów podczas wyboru firmy bukmacherskiej. Legalni bukmacherzy dodatkowo posiadają podatek co sprawia, że zarabiamy jeszcze mniej. Dlatego jest tak ważne, by porównywać kursy mając konta u kilku bukmacherów. Jak to wygląda w przypadku STS? Chcąc być obiektywnym należy powiedzieć, że nie wyróżnia się on niczym szczególnym. Nie posiada on najniższych kursów, ale nie jest również „liderem”. Ciężko to jednak mówić uogólniając wszystkie dyscypliny sportowe. Może się bowiem zdarzyć i tak, że na dane wydarzenie w STS wysokość kursów będzie wyższa niżeli u konkurencji.

Mówiąc krótko – trzeba być na bieżąco. By zwiększać swoje wygrane korzystajmy z licznych bonusów i promocji, które oferuje nam bukmacher. Podczas rejestracji nie zapominajmy wpisać kod promocyjny STS, który zwiększy nasz pakiet startowy. Reasumując, legalny bukmacher STS jest w czołówce jeśli chodzi o wysokość kursów. Obstawiając tam dłużej z pewnością będą sytuacje, w których będą oferować zarówno wyższe lub niższe kursy od konkurencji.

Sporty wirtualne w STS

To opcja idealna dla osób, które cały czas chcą czuć dreszczyk emocji związany z obstawianiem zakładów bukmacherskich. Sporty wirtualne w STS to zdarzenia, które nie odbywają się w rzeczywistości. Ich wyniki są generowane przez komputer. Jakie dyscypliny możemy obstawiać? To piłka nożna, tenis ziemny, koszykówka, wyścigi konne czy wyścigi psów. Oferta jest zatem dość szeroka. Pytanie brzmi jednak: czy warto? Sporty wirtualne w STS czy u każdego innego bukmachera nie są zbyt popularne. Są jednak typerzy, którzy potrafią na nich zarabiać szukając wysokich kursów.

Dzięki temu są cały czas „na plusie”. Bywają okresy, kiedy oferta na mecze piłki nożnej czy każdej innej dyscypliny jest dość uboga. Wtedy to sporty wirtualne są idealną alternatywą. Szczególnie warto o nich pomyśleć, kiedy mija nasz czas na wykorzystanie bonusu. Wpisując kod bonusowy STS czy też korzystając z innej promocji mamy ograniczony czas na obrót danym bonusem. Podsumowując, sporty wirtualne STS to emocje przez 24 godziny na dobę. Możemy zarabiać na wirtualnej piłce nożnej nawet jeśli na całym świecie nie odbywa się żaden mecz.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021