Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jak grać w zakłady Poker Betgames?

Skorzystaj z szansy i zagraj w wyjątkową grę BetGames – Bet On Poker czyli zakłady bukmacherskie na Pokera dostępne w STS. Korzystając z tych samych zasad, co popularny Texas Hold’em Poker, masz szansę na grę przeciwko krupierowii w zaciszu własnego domu.

Zakłady bukmacherskie na Poker to gra, która ma podobne zasady i rozgrywkę jak poker Texas Hold’em. gra rozpoczyna się po postawieniu zakładu w określonym czasie, który zostanie wskazany przez krupiera i interfejs. Po zakończeniu okresu licytacji rozdający rozdaje po dwanaście kart odkrytych do sześciu pozycji zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Każda pozycja otrzyma dwie karty, zanim rozdający odkryje pięć wspólnych kart odkrytych. Głównym celem gry jest stworzenie najlepszej kombinacji pięciu kart przy użyciu kart gracza i kart wspólnych. Najwyższa kombinacja pięciu kart wygrywa. Remis jest możliwy, jeśli istnieje więcej niż jedna pozycja, która ma ten sam najwyższy ranking. Możesz obstawiać więcej niż jeden dostępny wynik. pierwszy zakład można postawić w pierwszej rundzie, a drugi zakład można ustawić po rozdaniu kart kieszonkowych. Gdy w pierwszym i drugim zakładzie występuje flop, możesz postawić trzeci zakład po rozdaniu trzech kart wspólnych. Istnieje zakład w czwartej rundzie, który jest obstawiany po tym, jak tura zostanie odkryta i kursy zostaną zaktualizowane. Na koniec rozdawana jest piąta karta wspólna i określane są wyniki.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Jak wygląda rozgrywka?

BetGames zapewnia, że ​​gracze mają najlepsze wrażenia z gry i właśnie to otrzymujesz za każdym razem, gdy wczytasz zakłady bukmacherskie na Poker. Gra rozpoczyna się w określonym czasie po krótkiej przerwie między grami i musisz poczekać, aż stoper się skończy, zanim będziesz mógł uczestniczyć lub oglądać grę w trakcie jej trwania. Gra jest transmitowana na żywo z ekskluzywnej lokalizacji w studiach BetGames. Otoczenie jest spokojne i zaciszne, dzięki czemu można usłyszeć wszystko, co mówi krupier. Gdy gra się rozpocznie, znajdziesz krupiera siedzącego za eleganckim czerwonym stołem, który ma oznaczenia reprezentujące miejsca, w których gracz może obstawiać zakłady w zależności od zestawu kart który wygra tę grę. Lokalizację zdobią meble, takie jak sofa, ekran przedstawiający grę oraz różne zdjęcia, dzięki którym poczujesz się jak w domu. Sam interfejs pomoże ci również w tej grze, ponieważ wszystkie zakłady, wypłaty i wyniki są wyświetlane na ekranie. Wszystkie te funkcje zostały włączone, aby zapewnić graczom najlepszy możliwy czas, obstawiając kartę, która utworzy najwyższą kombinację.

Funkcje

Podczas gry w zakłady bukmacherskie na Poker przekonasz się, że przesyłany strumień wideo jest najwyższej jakości. W tej grze jest jedno zdjęcie z kamery, ale nie powinno cię to martwić, ponieważ stół jest również interfejsem użytkownika. Wszystkie działania podejmowane przez dealera są rejestrowane i przesyłane z powrotem za pomocą skanera, który przechwytuje każdą odkrytą kartę na stole. Zakłady bukmacherskie na Poker nie zawiera żadnej funkcji ustawień, w której można dostosować kanał wideo do specyfikacji urządzenia . System jest ustawiony na automatyczne wykrywanie twojego urządzenia i przekazywanie najlepszego możliwego kanału wideo. Ponieważ jest to gra karciana, nie ma powtórek w zwolnionym tempie, ale wszystkie wyniki zostaną wskazane i ogłoszone przez sprzedawcę i interfejs. Możesz także sprawdzić historię zakładów i wyniki, aby sprawdzić, która kombinacja utworzyła kombinację o najwyższym rankingu.

Poker na komputerze lub tablecie

BetGames zawsze był jednym z największych dostawców gier na żywo, a zakłady bukmacherskie na Poker jest demonstracją ich możliwości. Czysta pomysłowość zastosowana w tej grze gwarantuje, że gracze będą się dobrze bawić podczas grania. Możesz uzyskać dostęp do tej gry za pomocą wielu urządzeń, w tym komputerów stacjonarnych, telefonów komórkowych i tabletów. Interfejs pulpitu jest najlepszy, ponieważ masz szerszy widok na przebieg gry. Masz również do dyspozycji opcję korzystania z myszy, w przeciwieństwie do interfejsu mobilnego, który jest odrobinę mniejszy, i musisz korzystać z funkcji dotyku, aby manipulować grą. Inne elementy w tej grze obejmują instrukcje, jak grać w tę wyjątkową grę, zakład historia i wyniki. Możesz także przełączać się między różnymi grami, gdy nadal grasz, używając paska poleceń u góry gry.

Poznaj grę karcianą Poker

Poker dostępny w Betgames to symulowana gra w czasie rzeczywistym o zbliżonych zasadach do najpopularniejszej na świecie odmiany pokera, czyli Texas Hold’em.

 1. Poznaj grę karcianą WOJNA

  Poker dostępny w Betgames to symulowana gra w czasie rzeczywistym. Zasady są bardzo zbliżone do najpopularniejszej odmiany pokera – Texas Hold’em Poker. Od ponad dwóch dekad popularność pokera osiąga niebotyczny poziom, co przekłada się na liczbę graczy, dostępność online oraz oczywiście wielkie pieniądze. Jego historia jest jednak znacznie dłuższa i ciekawsza. Sam Texas Hold’em pojawił się w 1880 roku i przebił inne odmiany pokera, takie jak Omaha, 7-kartowy stud, czy Five-card stud. Gdy w 2003 roku Chris Moneymaker wygrał główny turniej World Series of Poker, nastąpił ogromny wzrost zainteresowania pokerem na całym świecie. Historia amatora, który pokonał największe pokerowe sławy i zgarnął milionową wygraną, poruszała wyobraźnię. Turnieje znacząco się rozrosły i z roku na rok przyciągają coraz więcej uczestników, co z kolei powoduje zwiększanie się puli nagród i ogromne, liczone w milionach dolarów wygrane. Rozgrywki pokera live na świecie także oglądają rzesze ludzi. Sam Texas Hold’em Poker może być rozgrywany w kilku wersjach związanych z limitem: no limit, limit, fixed limit, pot limit.

 2. Skrótowy opis zasad symulowanej gry

  W przypadku symulowanej gdy w pokera w serwisie Betgames, podobnie jak w Texas Hold’em, krupier rozkłada dwanaście (12) otwartych kart, po jednej dla każdego z sześciu (6) graczy (zgodnie z ruchem wskazówek zegara). Każdy gracz otrzymuje 2 (dwie) otwarte karty. Później w ciągu gry krupier rozdaje 5 (pięć) wspólnych kart (Board). Celem gry jest utworzenie najmocniejszego układu składającego się z pięciu kart za pomocą dwóch otwartych kart i pięciu wspólnych kart. Wygrywa gracz lub gracze, którzy utworzą najmocniejszy układ.

 3. Zasady obstawiania zakładów w pokera

  Pierwsza runda zakładów rozpoczyna się przed rozdaniem kart przez krupiera w danej rozgrywce. Uczestnicy zakładów mogą zawierać zakłady na jeden lub kilka możliwych wyników (układów). Nie ma żadnych ograniczeń co do liczby zakładów na jeden lub kilka możliwych wyników (układów). Druga runda zakładów w danej rozgrywce rozpoczyna się po rozdaniu kart graczom i po odnowieniu kursów. Zakłady zawarte w poprzedniej rundzie w żaden sposób nie wpływają na zakłady zawarte w drugiej rundzie. Trzecia runda zakładów w danej rozgrywce rozpoczyna się po rozłożeniu Flopa (pierwsze 3 (trzy) otwarte wspólne karty) i po odnowieniu kursów. Czwarta runda zakładów w danej rozgrywce zaczyna się w momencie rozkładu Turn (czwarta otwarta wspólna karta) i odnowieniu kursów. Potem rozdawana jest ostatnia karta (piąta wspólna karta) i ustalane są wyniki danej rozgrywki.
  W przypadku remisu wygrane wypłaca się tylko tym uczestnikom zakładów, którzy obstawili zakłady na jakiegokolwiek gracza, który wygrał w dowolnej rundzie zakładów. Wszystkie pozycje i ręce wygrywają i wszyscy uczestnicy zakładów, który obstawili zakład na dowolne ręce otrzymają wygraną, gdy na wspólnej karcie umieszczono najlepszą rękę.

 4. Jak obstawić zakład na pokera?

  * Zaloguj się do swojego konta.
  * Dokonaj wpłaty na konto, jeśli to konieczne.
  * Wybierz kategorię zakładu i wybierz wyniki wyłożenia kart.
  * Wprowadź kwotę, za jaką chcesz zagrać kupon w pole “Stawka”.
  * Naciśnij przycisk “OBSTAW I GRAJ O”, aby zawrzeć zakład.
  * Po obstawieniu zakładu pojawi się wiadomość „Poprawnie przyjęto zakład.”.

 5. Ile wygram w pokera Betgames?

  Wygraną, którą otrzymuje uczestnik zakładu jest iloczyn ustalonego indywidualnie procentowego współczynnika wpłaconej stawki i kursu. Kombinowanie zakładów w BETGAMES nie jest możliwe. Wyniki można znaleźć na stronie „Wyniki”.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021