Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jak grać w zakłady Bakarat Betgames?

Zakłady bukmacherskie na Bakarat dostępne w STS to gra na żywo od BetGames i ma prawie takie same procedury i zasady jak zwykły Baccarat. Gra toczy się między dwiema stronami – bankierem i graczem. Gra rozpoczyna się od postawienia zakładu przez gracza w okresie licytacji. W każdym losowaniu gry krupier rozdaje następnie dwie odkryte karty. karty są rozdawane pojedynczo. 

Gracz otrzymuje pierwszą kartę, a następnie bankiera. Głównym celem tej gry jest przewidzenie, która suma punktów między bankierem a graczem będzie miała wartość jak najbliższą lub równą 9 po rozdaniu kart. Istnieje również trzecia opcja w tej grze, w której gracze mogą obstawiać remis, jeśli zarówno bankier, jak i gracz mają taką samą sumę punktów. W przeciwieństwie do Bakarat, możesz obstawiać wiele razy. Możesz postawić pierwszy zakład przed rozdaniem pierwszej karty, następnie drugi zakład można postawić po pierwszej karcie, a trzeci zakład można ustawić po rozdaniu drugiej karty. Należy pamiętać, że wszystkie kolejne zakłady nie mają żadnego wpływu na poprzedni zestaw zakładów.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Jak wygląda rozgrywka?

Po wczytaniu zakładu na bakarata znajdziesz atrakcyjnego krupiera, który poprowadzi cię przez rozgrywkę. Krupier i stół do gry znajdują się w ekskluzywnej lokalizacji w studiach BetGames. Całe ustawienie studia jest niesamowite, ponieważ znajdziesz niebieski stół, który krupier rozdaje kartę, i nadal jest interaktywnym interfejsem, w którym możesz stawiać zakłady. W tle BetGames użył motocykla jako tła dla całej Ustawiać. Studio jest również w jasnych kolorach, a światła biegną na krawędzi stołu. Otoczenie, w którym osadzona jest gra, zapewnia graczom spokojną lokalizację, w której mogą grać i wyraźnie słyszeć krupiera.

Funkcje

BetGames zapewnia, że ​​gracze mają najbardziej ekscytujący czas za każdym razem, gdy ładują swoje gry. Wynika to z faktu, że Bet on Baccarat został zaprojektowany w sposób kreatywny i pomysłowy. Za każdym razem, gdy ładujesz grę, pierwszym aspektem jest to, że zestaw jest jasny, a strumień wideo jest wyższej jakości. W tej grze nie ma wielu kątów kamery, ale to nie powinno cię martwić, ponieważ są skanery, które przechwytują wszelkie działania, które krupier podejmuje podczas hostowania tej gry. Za każdym razem, gdy karta zostanie rozdana, te same wyniki zostaną odzwierciedlone bezpośrednio w interfejsie gracza. Niestety, ponieważ jest to gra karciana, nie ma powtórek w zwolnionym tempie. Kąt kamery jest ustawiony dokładnie tak, abyś mógł śledzić przebieg gry bez żadnych trudności.

Bakarat na komputerze lub tablecie

Jak zawsze w przypadku BetGames, w zakłady na Bakarat można grać na wielu urządzeniach, w tym na telefonach komórkowych, tabletach i komputerach stacjonarnych. Dzięki temu gracze mają trochę swobody i mają dostęp do gry w podróży. Chociaż interfejs mobilny może być odrobinę mały w porównaniu z interfejsem pulpitu, nadal będziesz się świetnie bawić, gdy przewidujesz, która z dwóch postaci będzie miała najwyższa suma punktów najbliższych 9. W interfejsie pulpitu możesz ustawić mysz za pomocą myszy, ale w interfejsie mobilnym musisz manipulować grą za pomocą funkcji dotykowej w grze. Inne funkcje, które sprawiają, że zakład na Baccarat niesamowite jest to, że możesz uzyskać dostęp do innych gier bezpośrednio z gry, w którą grasz.

Poznaj grę karcianą Bakarat

Bakarat dostępny w Betgames to symulowana gra online oparta na zasadach zbliżonych do karcianej wersji gry. Celem jest zdobycie sumy punktów równej lub najbardziej zbliżonej do liczby 9.

 1. Opis gry karcianej bakarat (punto banco)

  W świecie gier karcianych można się spotkać z dwiema innymi stosowanymi nazwami gry bakarat – mianowicie baccarat lub punto banco. Tę drugą wersję można dosłownie tłumaczyć jako „gracz bankier”, ponieważ gra polega na ruchach zawodnika i bankiera. Historia i dokładne początki bakarata nie są do końca znane. Wiemy na pewno, że w punto banco grano już w średniowieczu, posługując się talią kart do tarota. Elitarny charakter bakarata trwał do XX wieku. Otwarcie świata i zmiany społeczne sprawiły, że nie była to już gra dla wybranych. Do kultury popularnej wprowadził ją Ian Flemming, kreując postać Jamesa Bonda. Dzięki filmom o Agencie 007 gra stała się rozpoznawalna na całym świecie. Obecnie bakarat plasuje się w czołówce najpopularniejszych kasynowych gier, a wersja online bakarata cieszy się ogromną popularnością.

 2. Skrótowy opis zasad symulowanej gry

  W grze biorą udział dwie strony – gracz i bankier. Podczas rozgrywki krupier rozdaje każdej ze stron po dwie otwarte karty. Za każdym razem rozdawana jest jedna karta. Pierwszą kartę zawsze otrzymuje gracz. W szczególnych przypadkach gracz i (lub) bankier otrzymuje trzecią kartę. Celem gry w bakarat jest zebranie łącznej liczby punktów, która będzie maksymalnie zbliżona (lub równa) liczbie dziewięć (9). Remis ma miejsce, jeśli gracz i bankier zdobędą jednakową liczbę punktów.
  Wartość karty z oznaczeniem liczbowym od dwójki do dziewiątki jest równa liczbie punktów takiej karty. Wartość kart z oznaczeniem figurowym oraz dziesiątki (10) jest równa 0 (zeru). Wartość asa – 1 (jeden) punkt. Wszystkie punkty są sumowane, aby obliczyć łączną liczbę punktów gracza. Jeśli łączna liczba zdobytych punktów to liczba dwucyfrowa, pierwsza cyfra jest ignorowana, a do określenia ilości punktów uwzględniania jest tylko druga cyfra liczby.
  Przykłady: 9 (dziewięć) + 4 (cztery) = 13 (trzynaście), za wynik będzie uważana liczba 3 (trzy). 7 (siedem) + 8 (osiem) to 15 (piętnaście), za wynik będzie uważana liczba 5 (pięć).

 3. Zasady obstawiania zakładów w bakarat

  Pierwsza runda zakładów rozpoczyna się przed rozdaniem kart. Uczestnicy zakładów mogą stawiać na jeden lub kilka możliwych wyników. Druga runda zakładów w danej rozgrywce rozpoczyna się po otrzymaniu przez gracza pierwszej karty oraz po odnowieniu kursów. Zakłady zawarte w poprzedniej rundzie w żaden sposób nie wpływają na późniejsze zakłady, dlatego uczestnicy zakładów mogą zawierać zakłady na te same lub inne wyniki więcej niż jeden raz. Trzecia runda zakładów w danej rozgrywce rozpoczyna się po otrzymaniu przez bankiera pierwszej karty i po odnowieniu kursów. Po ukończeniu danej rundy zakładów gracz i bankier otrzymują drugą kartę i jeśli to jest niezbędne, trzecią kartę (każdy). Następnie określane są wyniki i na ekranie wyświetlany jest zwycięzca.
  W przypadku remisu uczestnikom zakładów, którzy zawarli zakłady na dany wariant, wypłacane są wygrane. Zakłady na gracza i (lub) bankiera są anulowane i podlegają zwrotowi uczestnikom zakładów (kurs jest równy jednemu (1,00)).

 4. Jak obstawić zakład na bakarat?

  Zaloguj się do swojego konta.
  Dokonaj wpłaty na konto, jeśli to konieczne.
  Wybierz kategorię zakładu i wybierz wyniki wyłożenia kart.
  Wprowadź kwotę, za jaką chcesz zagrać kupon w pole “Stawka”.
  Naciśnij przycisk “OBSTAW I GRAJ O”, aby zawrzeć zakład.
  Po obstawieniu zakładu pojawi się wiadomość „Poprawnie przyjęto zakład.”.

 5. Ile wygram w bakarata Betgames?

  Wygraną, którą otrzymuje uczestnik zakładu jest iloczyn ustalonego indywidualnie procentowego współczynnika wpłaconej stawki i kursu. Kombinowanie zakładów w BETGAMES nie jest możliwe. Wyniki można znaleźć na stronie „Wyniki”.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021