Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jak grać w zakładach bukmacherskich Noblebet?

Nowy bukmacher stara się aby korzystanie z serwisu NOBLEBET było nie tylko emocjonujące ale również jak najbardziej przejrzyste i intuicyjne. Szanując Twój czas drogi graczu, dlatego też przygotowaliśmy krótką instrukcję, w której znajdziesz wskazówki jak zacząć korzystanie z serwisu NOBLEBET

wejdź i sprawdź ofertę

REJESTRACJA

Pierwszym krokiem jest otwarcie konta gracza na noblebet.pl. Wystarczy kliknąć przycisk „Rejestracja”, który znajduje się na górze strony lub skorzystać z bezpośredniego linka: ZAREJESTRUJ SIĘ.

WPŁATA

Po ukończonej rejestracji pora dokonać pierwszej wpłaty. Po zalogowaniu się na swoje konto należy przejść do zakładki „płatności” widocznej w górnym menu i wybrać preferowaną metodę wpłaty z widocznej listy. Można także skorzystać z bezpośredniego linka: WPŁATA

STAWIANIE ZAKŁADU

Pora przejść do meritum czyli postawić swój pierwszy zakład! Pierwszym krokiem będzie wybór między sekcją „Sporty” (w tej sekcji znajdziesz szeroki wachlarz zakładów przedmeczowych) lub „Na żywo” (ta sekcja zawiera spotkania LIVE czyli trwające w danej chwili i dostępne na żywo). W kolejnym kroku do wykonania pozostają 4 proste czynności:

  1. Wybór zakładu
  2. Dodanie zakładu do kuponu
  3. Zdefiniowanie stawki
  4. Zatwierdzenie postawionego zakładu

WYBÓR ZAKŁADU

Bez względu na to czy wybierzesz zakład przedmeczowy czy LIVE, w dalszej kolejności będziesz poproszony, drogi graczu, o wybór Dyscypliny, Regionu i Ligi. Po dokonaniu wyboru można postawić na zwycięzcę spotkania (zakład ten jest widoczny od razu) lub rozwinąć listę dodatkowych rynków klikając „+”

DYSCYPLINA

dyscypina noblebet

REGION

region noblebet

LIGA

Liga noblebet

DODANIE ZAKŁADU DO KUPONU

Aby dodać zakład do kuponu należy kliknąć na wybrany rezultat/kurs. Zakład zostanie automatycznie umieszczony na kuponie. Aby usunąć niechciany zakład z kuponu wystarczy kliknąć „x” znajdujący się w jego prawym górnym rogu.

Dodanie przykładowego zakładu

przykładowy zakład w noblebet

usunięcie przykładowego zakładu

jak usunąc zakład w noblebet

ZDEFINIOWANIE STAWKI
Stawka to nic innego jak kwota, którą gracz decyduje się postawić na dany zakład. Po postawieniu stawki, na kuponie, automatycznie pojawi się kwota potencjalnej wygranej.

jaka stawka w noblebet

ZATWIERDZENIE POSTAWIONEGO ZAKŁADU
Aby zatwierdzić zakład/zakłady widoczne na kuponie gracza należy kliknąć opcję „Postaw Zakład”. Gracz otrzyma informację, że kupony są przetwarzane a po kilku sekundach pojawi się okno z informacją o zatwierdzonym kuponie. Twoja inicjacja jako członka elitarnego klubu Noblebet dobiegał końca!

opcja „Moje zakłady”

Dostęp do wszystkich postawionych zakładów jest możliwy z pozycji zakładki „Moje zakłady” w menu gracza znajdującego się u góry ekranu po prawej stronie.

moje zakłady w noblebet

Znajdziesz tam historię swoich zakładów.

historia zakładów w noblebet

Klikając na wybrany zakład, dostępne są jego szczegóły:

szczegoły zakładów w noblebet

INNE RYNKI

Jak już zostało wspomniane wcześniej, po wybraniu Ligi dostępne są zakłady na zwycięzcę meczu. Oczywiście gracz ma dostęp do wielu innych rodzajów zakładów na dane wydarzenie. Aby rozwinąć listę Innych Rynków należy kliknąć ikonę „+” .

wybór rynków w noblebet

Przykłady innych rynków

podwójna szansa

podwojna szansa w noblebet

do przerwy/koniec meczu

do przerwy i koniec meczu noblebet

azjatycki handicap

noblebet i azjatycki handicap

dokładny wynik

dokładny wynik w noblebet

suma goli

ile goli w noblebet

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021