Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jak grać w Wojnę Zakładów Betgames?

Wojna (zakładów) Betgames dostępna w STS to interesująca gra, w której biorą udział dwie strony graczy i krupier. Jest rozgrywany standardową talią kart do gry. Jeśli karty krupiera i graczy mają taką samą wartość, oznacza to wojnę. Przed rozpoczęciem gry musisz postawić zakład. 

Możesz to zrobić, wybierając kwotę, którą chcesz postawić i wynik zakładu. Możesz także obstawiać inne zakłady, gdy gra jest nadal uruchomiona, gdy kursy są aktualizowane. Gracze mogą postawić maksymalnie dwie rundy licytacji przed zakończeniem gry. Istnieje zakład w pierwszej rundzie, który jest obstawiany przed rozpoczęciem gry, a następnie jest zakład w drugiej rundzie, który jest obstawiany, gdy rozdawana jest pierwsza karta.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Jak wygląda rozgrywka?

BetGames zawsze zapewniało graczom najlepsze wrażenia z gry. Za każdym razem, gdy zagrasz w Wojnę, znajdziesz atrakcyjnego krupiera, który poprowadzi Cię przez rozgrywkę, która znajduje się w ekskluzywnej lokalizacji w studiach BetGames. Znajdziesz dilera siedzącego przed stołem, na którym rozgrywa się akcja. Samo studio jest zaprojektowane tak, jakby było kwaterą kapitana, ponieważ stół jest mapą, a w tle znajdziesz sylwetki statku i Wyspa. 

Funkcje

Tak jak w przypadku wszystkich głównych dostawców gier na żywo, możesz spodziewać się najlepszych wrażeń z gry. Właśnie dlatego przekonasz się, że przesyłany strumień wideo jest najwyższej jakości. Kąt kamery skupi się na krupierze i krupierze gier, umożliwiając śledzenie gry w miarę jej przebiegu. Tabela pokazuje także pozycje krupiera i gracza oraz szanse dla każdej selekcji. Niestety, ponieważ jest to gra karciana, nie ma powtórek w zwolnionym tempie. Jeśli jednak nadal chcesz przeglądać najnowsze wyniki gry, możesz kliknąć kartę wyników na pasku poleceń u góry gry.

Wojna na komputerze lub tablecie

Betgames zapewnia, że ​​gracze będą mogli dobrze się bawić podczas grania. Najlepszym aspektem grania w gry na żywo w BetGames jest to, że oferują swobodę i elastyczność, ponieważ są kompatybilne z urządzeniami mobilnymi. W Wojnie Zakładów można grać na różnych urządzeniach, w tym na telefonach komórkowych, tabletach i komputerach stacjonarnych. Interfejs pulpitu jest niesamowity, ponieważ oferuje szerszy ekran, a także zapewnia możliwość korzystania z myszy przy wyborze zakładu. W przeciwieństwie do wyświetlacza mobilnego, na którym będziesz korzystać z funkcji dotykowej, interfejs na pulpicie umożliwia łatwą manewrowość i minimalne błędy przy obstawianiu. Z drugiej strony interfejs mobilny oferuje elastyczność i możesz grać w tę grę, kiedy tylko chcesz. Urządzenie mobilne oferuje takie same wrażenia z gry jak interfejs na pulpicie, ale przynajmniej masz swobodę poruszania się.

Poznaj grę karcianą WOJNA

Wojna organizowana na Betgames to dynamiczna, symulowana gra karciana online przeznaczona dla dwóch osób – gracza i krupiera. Gra się standardową talią i wygrywa osoba z wyższą kartą.

 1. Opis gry karcianej wojna

  Klasyczna karciana gra w wojnę to gra dla dwóch osób. Do gry używana jest standardowa talia kart (52), która jest dzielona na równe części i rozdawana graczom. Wyższa z zagranych kart wygrywa. Jeśli obie zagrane karty mają taką samą wartość, dochodzi do wojny. Sama gra w wojnę jest znana od stuleci, bo jej początki sięgają XV wieku i należy ona do grupy najstarszych znanych nam gier karcianych. Gra wojna ma wiele zalet, które sprawiają, że jest niesamowicie popularna. Przede wszystkim zasady gry w wojnę są bardzo proste, a sama gra jest bardzo dynamiczna.

 2. Skrótowy opis zasad symulowanej gry

  Rozgrywka odbywa się z udziałem dwóch stron – gracza i krupiera. Ten drugi wykłada jedną odkrytą kartę przed każdą stroną rozgrywki, w każdym rozdaniu. Karty są rozdawane jedna po drugiej, a gracz zawsze otrzymuje pierwszą kartę. Celem gry jest zdobycie wyższej karty, zgodnie z ustalonymi rangami (asy są uznawane za najsilniejsze karty, zaś dwójki za najsłabsze). Wojna (remis w kartach) ma miejsce wtedy, gdy gracz i krupier otrzymają karty o takiej samej wartości.

 3. Zasady obstawiania zakładów w wojnę

  Pierwszą rundę zakładów można przeprowadzić nawet przed rozdaniem kart przez krupiera w danej rozgrywce. Uczestnicy zakładów obstawiają tylko jeden wynik na kuponie, jednak można postawić jednocześnie kilka kuponów. Drugą rundę zakładów w danej rozgrywce można przeprowadzić po odebraniu przez gracza pierwszej karty i zaktualizowaniu kursów. Zakłady wniesione w poprzedniej rundzie nie mają wpływu na dalsze zakłady, dlatego uczestnicy zakładów mogą wnosić zakłady na ten sam wynik lub różne wyniki wielokrotnie.
  W przypadku remisu (czyli tzw. wojny) uczestnicy zakładów, którzy wnieśli zakłady na ten wynik, otrzymują swoją wygraną. Zakłady wniesione na gracza i (lub) krupiera są utracone.

 4. Jak obstawić zakład na wojnę?

  * Zaloguj się do swojego konta.
  * Dokonaj wpłaty na konto, jeśli to konieczne.
  * Wybierz kategorię zakładu i wybierz wyniki wyłożenia kart.
  * Wprowadź kwotę, za jaką chcesz zagrać kupon w pole “Stawka“.
  * Naciśnij przycisk “OBSTAW I GRAJ O“, aby zawrzeć zakład.
  * Po obstawieniu zakładu pojawi się wiadomość „Poprawnie przyjęto zakład.”.

 5. Ile wygram w wojnę Betgames?

  Wygraną, którą otrzymuje uczestnik zakładu jest iloczyn ustalonego indywidualnie procentowego współczynnika wpłaconej stawki i kursu. Kombinowanie zakładów w BETGAMES nie jest możliwe. Wyniki można znaleźć na stronie „Wyniki”.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021