Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jak grać w Betgames STS – poradnik

W ciągu ostatniej dekady rynek gier online przeszedł ogromne zmiany, co doprowadziło do powstania szerokiej gamy gier. Betgames to jedna z wielu zabawnych gier, w które fani mogą obstawiać w STS, stawiając zakłady na stronie internetowej i aplikacji.

Betgames to dynamiczne gry, które przynoszą wyniki co 3-5 minut, a to sprawia, że ​​jest bardziej ekscytujące dla fanów. Koncepcja gry przyjmuje typowy stały kurs bukmacherski. Jako gracz masz różne opcje zakładów, takie jak wybieranie liczb i kolorów. Każda gra przedstawia różne kategorie i opcje gry, a zakłady odbywają się na żywo o dowolnej porze dnia.

Jak grać w Betgames?

Obstawianie w Betgames jest tak proste, jak wykonanie tych trzech kroków:

  • Wybierz grę
  • Wybierz kategorię / typ zakładu, na który chcesz postawić
  • Wybierz kwotę zakładu / stawkę

Masz do wyboru trzy gry:

  • Wojna
  • Poker
  • Bakarat

Chociaż wszystkie te zakłady są zróżnicowane na swój sposób, mają podobne typy zakładów. Jest jedna runda licytacji, a gracze mogą stawiać zakłady między rundami przed każdą z nich. Rozgrywki odbywają się co pięć minut, a twoje wygrane są natychmiast przekazywane na twoje konto w przypadku, gdy masz zwycięską kombinację

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Wojna w Betgames

Wojna organizowana na Betgames w STS to dynamiczna, symulowana gra karciana online przeznaczona dla dwóch osób – gracza i krupiera. Gra się standardową talią i wygrywa osoba z wyższą kartą.

Pierwszą rundę zakładów można przeprowadzić nawet przed rozdaniem kart przez krupiera w danej rozgrywce. Uczestnicy zakładów obstawiają tylko jeden wynik na kuponie, jednak można postawić jednocześnie kilka kuponów. Drugą rundę zakładów w danej rozgrywce można przeprowadzić po odebraniu przez gracza pierwszej karty i zaktualizowaniu kursów. Zakłady wniesione w poprzedniej rundzie nie mają wpływu na dalsze zakłady, dlatego uczestnicy zakładów mogą wnosić zakłady na ten sam wynik lub różne wyniki wielokrotnie.

W przypadku remisu (czyli tzw. wojny) uczestnicy zakładów, którzy wnieśli zakłady na ten wynik, otrzymują swoją wygraną. Zakłady wniesione na gracza i (lub) krupiera są utracone.

Rozgrywka odbywa się z udziałem dwóch stron – gracza i krupiera. Ten drugi wykłada jedną odkrytą kartę przed każdą stroną rozgrywki, w każdym rozdaniu. Karty są rozdawane jedna po drugiej, a gracz zawsze otrzymuje pierwszą kartę. Celem gry jest zdobycie wyższej karty, zgodnie z ustalonymi rangami (asy są uznawane za najsilniejsze karty, zaś dwójki za najsłabsze). Wojna (remis w kartach) ma miejsce wtedy, gdy gracz i krupier otrzymają karty o takiej samej wartości.

Poker w Betgames

Poker dostępny w Betgames w STS to symulowana gra w czasie rzeczywistym o zbliżonych zasadach do najpopularniejszej na świecie odmiany pokera, czyli Texas Hold’em.

Pierwsza runda zakładów rozpoczyna się przed rozdaniem kart przez krupiera w danej rozgrywce. Uczestnicy zakładów mogą zawierać zakłady na jeden lub kilka możliwych wyników (układów). Nie ma żadnych ograniczeń co do liczby zakładów na jeden lub kilka możliwych wyników (układów). Druga runda zakładów w danej rozgrywce rozpoczyna się po rozdaniu kart graczom i po odnowieniu kursów. Zakłady zawarte w poprzedniej rundzie w żaden sposób nie wpływają na zakłady zawarte w drugiej rundzie. Trzecia runda zakładów w danej rozgrywce rozpoczyna się po rozłożeniu Flopa (pierwsze 3 (trzy) otwarte wspólne karty) i po odnowieniu kursów. Czwarta runda zakładów w danej rozgrywce zaczyna się w momencie rozkładu Turn (czwarta otwarta wspólna karta) i odnowieniu kursów. Potem rozdawana jest ostatnia karta (piąta wspólna karta) i ustalane są wyniki danej rozgrywki.

W przypadku remisu wygrane wypłaca się tylko tym uczestnikom zakładów, którzy obstawili zakłady na jakiegokolwiek gracza, który wygrał w dowolnej rundzie zakładów. Wszystkie pozycje i ręce wygrywają i wszyscy uczestnicy zakładów, który obstawili zakład na dowolne ręce otrzymają wygraną, gdy na wspólnej karcie umieszczono najlepszą rękę.

W przypadku symulowanej gdy w pokera w serwisie Betgames, podobnie jak w Texas Hold’em, krupier rozkłada dwanaście (12) otwartych kart, po jednej dla każdego z sześciu (6) graczy (zgodnie z ruchem wskazówek zegara). Każdy gracz otrzymuje 2 (dwie) otwarte karty. Później w ciągu gry krupier rozdaje 5 (pięć) wspólnych kart (Board). Celem gry jest utworzenie najmocniejszego układu składającego się z pięciu kart za pomocą dwóch otwartych kart i pięciu wspólnych kart. Wygrywa gracz lub gracze, którzy utworzą najmocniejszy układ.

Bakarat w Betgames

Bakarat dostępny w Betgames w STS to symulowana gra online oparta na zasadach zbliżonych do karcianej wersji gry. Celem jest zdobycie sumy punktów równej lub najbardziej zbliżonej do liczby 9.

Pierwsza runda zakładów rozpoczyna się przed rozdaniem kart. Uczestnicy zakładów mogą stawiać na jeden lub kilka możliwych wyników. Druga runda zakładów w danej rozgrywce rozpoczyna się po otrzymaniu przez gracza pierwszej karty oraz po odnowieniu kursów. Zakłady zawarte w poprzedniej rundzie w żaden sposób nie wpływają na późniejsze zakłady, dlatego uczestnicy zakładów mogą zawierać zakłady na te same lub inne wyniki więcej niż jeden raz. Trzecia runda zakładów w danej rozgrywce rozpoczyna się po otrzymaniu przez bankiera pierwszej karty i po odnowieniu kursów. Po ukończeniu danej rundy zakładów gracz i bankier otrzymują drugą kartę i jeśli to jest niezbędne, trzecią kartę (każdy). Następnie określane są wyniki i na ekranie wyświetlany jest zwycięzca.

W przypadku remisu uczestnikom zakładów, którzy zawarli zakłady na dany wariant, wypłacane są wygrane. Zakłady na gracza i (lub) bankiera są anulowane i podlegają zwrotowi uczestnikom zakładów (kurs jest równy jednemu (1,00)).

W grze biorą udział dwie strony – gracz i bankier. Podczas rozgrywki krupier rozdaje każdej ze stron po dwie otwarte karty. Za każdym razem rozdawana jest jedna karta. Pierwszą kartę zawsze otrzymuje gracz. W szczególnych przypadkach gracz i (lub) bankier otrzymuje trzecią kartę. Celem gry w bakarat jest zebranie łącznej liczby punktów, która będzie maksymalnie zbliżona (lub równa) liczbie dziewięć (9). Remis ma miejsce, jeśli gracz i bankier zdobędą jednakową liczbę punktów.

Wartość karty z oznaczeniem liczbowym od dwójki do dziewiątki jest równa liczbie punktów takiej karty. Wartość kart z oznaczeniem figurowym oraz dziesiątki (10) jest równa 0 (zeru). Wartość asa – 1 (jeden) punkt. Wszystkie punkty są sumowane, aby obliczyć łączną liczbę punktów gracza. Jeśli łączna liczba zdobytych punktów to liczba dwucyfrowa, pierwsza cyfra jest ignorowana, a do określenia ilości punktów uwzględniania jest tylko druga cyfra liczby.

Przykłady: 9 (dziewięć) + 4 (cztery) = 13 (trzynaście), za wynik będzie uważana liczba 3 (trzy). 7 (siedem) + 8 (osiem) to 15 (piętnaście), za wynik będzie uważana liczba 5 (pięć).

Wojna – wskazówki, jak wygrać


Wojna to jedna z najszybszych gier z bardzo dobrymi szansami dla graczy. Istnieją 2 rundy licytacji. Pierwsza runda pozwala postawić na siebie, rozdanie lub losowanie, zanim zostaną wyciągnięte karty. Druga runda ma miejsce po tym, jak gracz otrzyma kartę, ale przed rozdaniem karty przez rozdającego.

To, co uważamy za dobrą strategię do wygrania w Wojnie, to czekanie, aż otrzymasz 9 lub więcej. Szanse nie są najlepsze, ale w tym zakresie otrzymasz 1,5 – 1,65. Jedyny sposób na pokonanie zakładu to 10, walet, królowa, król lub as. Jeśli chcesz być bardziej ostrożny, postaw na siebie tylko wtedy, gdy masz 10 lub więcej.

Istnieje 25 różnych rynków dostępnych do obstawiania zakładów w tej grze. Główne rynki to wybór między wygraną gracza i rozdającego lub wojną (remis). Szanse na wygraną gracza lub Dealer są prawie zawsze takie same, gdy stawia się pierwszy zestaw zakładów przed wylosowaniem karty Graczy. Istnieje również opcja wyboru rynków kolorowych dla karty gracza lub krupiera, które mają być czarne lub czerwone, kolorów rynków dla określonego rodzaju kolorów, które mają być wylosowane, oraz zakładów wartości, w których zakład dotyczy niektórych kart wartości, które zostaną wylosowane.

Uważamy, że główny zakład wygranej gracza lub dealera może być popularny ze względu na szanse związane z pierwszą rundą zakładów. Rynki bukmacherskie w drugiej rundzie mogą być również popularne po zaktualizowaniu kursów.

Wojna to bardzo prosta i łatwa do nauczenia się gra w karty. W rzeczywistości jest to najprostsza gra w karty. Jako taki, każdy gracz może łatwo nauczyć się tej gry i cieszyć się nią.

Poker – wskazówki, jak wygrać

Poker w BetGames to gra oparta na pokerze, która jest rozgrywana zgodnie z zasadami Texas Hold’em. Gra składa się z 6 siedzących pozycji do gry z krupierem odpowiedzialnym za rozdanie kart. Wykorzystywana jest jedna talia 52 kart do gry.

W przeciwieństwie do Texas Hold’em, nie podejmujesz żadnych decyzji dotyczących gry. Jedyne potrzebne umiejętności pokera to umiejętność zrozumienia rankingu rąk pokera względem siebie.

Gra składa się z 6 różnych pozycji (rąk) ponumerowanych od 1 do 6. Krupier losuje 12 kart do każdej z 6 pozycji, pojedynczo, z talii 52 kart. Ponadto po pierwszym losowaniu pierwszych 12 kart losowanych jest również 5 kart wspólnych (planszowych). Aby wygrać, konieczne jest wykonanie 5 najlepszych kombinacji kart przy użyciu kart z każdej ręki, wraz z kartami wspólnymi po wyciągnięciu wszystkich wymaganych kart. Jeśli występuje więcej niż jedna ręka z najlepszymi kombinacjami kart, gra jest uważana za remis.

W tej grze dostępnych jest 16 rynków. Obejmują one wygraną dowolnego z rąk od 1 do 6, z podobnymi szansami przed pierwszym losowaniem 12 kart. Kursy będą następnie korygowane w następnych rundach zakładów z uwzględnieniem wyniku poprzedniej rundy. Pozostałe 10 rynków obejmuje różne kombinacje, takie jak wysokie wygrane z kart, wygrane z jedną parą, wygrane z dwiema parami i inne.

Uważamy, że większe zakłady graczy powinny być stawiane w późniejszych rundach licytacji, gdy ogólny tor gry jest wystarczająco widoczny.

Gra Poker od Betgames w STS, choć dość łatwa do nauczenia, jest nieco trudniejsza do opanowania. Z pewnością oferuje więcej zabawy w porównaniu z innymi prostszymi ofertami Betgames , takimi jak Baccarat i Wojna. Podoba nam się fakt, że nie ma ograniczenia liczby zakładów, które można postawić. Tempo jest znacznie szybsze niż rzeczywista gra w pokera w prawdziwym kasynie, więc można postawić wiele zakładów bukmacherskich w krótkim czasie. Ta gra naprawdę pasuje do tych, którzy preferują nieco wymagające gry z szybkim ruchem

Bakarat – wskazówki, jak wygrać

Bakarat od Betgames to dość prosta i popularna gra karciana z udziałem dwóch graczy – Gracza i Bankiera. W każdym meczu są trzy możliwe wyniki – wygrana gracza, wygrana bankiera lub remis. W tym przeglądzie przedstawimy Ci przegląd różnych opcji bukmacherskich i rynków.

Gra polega na osiągnięciu łącznego wyniku równego lub możliwie jak najbliższego 9. Sumy te uzyskuje się poprzez dodanie wartości kart wylosowanych na przemian między kartami dla Gracza i kartami dla Bankiera. Karty w Baccarat są losowane przez Bankiera pojedynczo, przy czym karta Gracza jest zawsze pierwszą.

Istnieją trzy rundy licytacji, przy czym pierwsza runda zakładów jest umieszczana przed wylosowaniem pierwszej karty gracza. Po procesie losowania pierwszej karty Gracza dobierana jest następna karta (pierwsza dla Bankiera). Na postawienie nowych zakładów w drugiej rundzie licytacji, która poprzedza pierwsze losowanie karty bankiera, pozostawia się około 24 sekund. Dodatkowa trzecia runda stawiania zakładów jest dostępna po wyciągnięciu karty bankiera. Partia z najwyższymi sumami między Graczem a Bankierem wygrywa. Remis pojawia się, gdy sumy gracza i bankiera są takie same.

Suma każdej ze stron jest obliczana na podstawie następujących kryteriów

  • Wartości kart – Karty numeryczne od 2 do 9 mają taką samą wartość jak na nich liczba – na przykład 5 karo reprezentuje wartość 5.
  • Wszystkie karty z postaciami (J, Q, K) i karta 10 mają wartość 0.
  • Karty asów mają wartość 1
  • Jeżeli suma wynosi 10 lub więcej, wartość drugiej cyfry sumy staje się ostateczną sumą strony dla celów porównania. Na przykład, jeśli gracz ma dobrane karty 8 i 5, co daje sumę 13, wówczas suma brana pod uwagę przy rozliczaniu zakładów wynosi 3.

Zakłady w Betgames Bakarat mają do wyboru 29 rynków. Głównymi opcjami rynkowymi są wygrane przez gracza lub bankiera lub remis. Uważamy, że może to być faworyt, ponieważ szanse na wygraną gracza lub bankiera są dobre.

Inne dostępne rynki obejmują zakłady boczne dla par Graczy lub Bankierów, zakłady kolorów na różne kombinacje kolorów kart, zakłady na sumę powyżej lub poniżej określonej liczby, zakłady parzyste / nieparzyste i kolorowe.

Podsumowując, uważamy Baccarat za prostą i łatwą do grania grę, która otwiera potencjał do grania w tę grę wielu graczom. Gra jest również bardzo szybka, a jej ukończenie wymaga tylko krótkiego czasu, a zakłady są szybko rozliczone. Przy obliczeniu ryzyka może okazać się zabawną i rozrywkową grą.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu)

Czy bukmacher STS oferuje bonus bez depozytu?

Tak, bukmacher STS oferuje darmowy bonus 29 PLN bez depozytu dla nowych graczy. Wystarczy podczas rejestracji na stronie sts.pl wpisać kod promocyjny: BETSTS

Jak obstawić zakład bukmacherski w grze Wojna?

Klasyczna karciana gra w wojnę to gra dla dwóch osób. Do gry używana jest standardowa talia kart (52), która jest dzielona na równe części i rozdawana graczom.

Rozgrywka odbywa się z udziałem dwóch stron – gracza i krupiera. Ten drugi wykłada jedną odkrytą kartę przed każdą stroną rozgrywki, w każdym rozdaniu. Karty są rozdawane jedna po drugiej, a gracz zawsze otrzymuje pierwszą kartę. Celem gry jest zdobycie wyższej karty, zgodnie z ustalonymi rangami (asy są uznawane za najsilniejsze karty, zaś dwójki za najsłabsze). Wojna (remis w kartach) ma miejsce wtedy, gdy gracz i krupier otrzymają karty o takiej samej wartości.

– Zaloguj się do swojego konta.
– Dokonaj wpłaty na konto, jeśli to konieczne.
– Wybierz kategorię zakładu i wybierz wyniki wyłożenia kart.
– Wprowadź kwotę, za jaką chcesz zagrać kupon w pole “Stawka“.
– Naciśnij przycisk “Zakład“, aby zawrzeć zakład.
– Po obstawieniu zakładu pojawi się wiadomość „Poprawnie przyjęto zakład.”.

Wygraną, którą otrzymuje uczestnik zakładu jest iloczyn ustalonego indywidualnie procentowego współczynnika wpłaconej stawki i kursu. Kombinowanie zakładów w BETGAMES nie jest możliwe.
Każde wyłożenie kart ma wyjątkową liczbę i jego wyniki można znaleźć na stronie „Wyniki”.
Możesz obejrzeć historię swoich zakładów w Moje konto > Moje zakłady na żywo.

Jak obstawiać zakład bukmacherski w grze Poker?

Poker dostępny w Betgames to symulowana gra w czasie rzeczywistym. Zasady są bardzo zbliżone do najpopularniejszej odmiany pokera – Texas Hold’em Poker.

W przypadku symulowanej gdy w pokera w serwisie Betgames, podobnie jak w Texas Hold’em, krupier rozkłada dwanaście (12) otwartych kart, po jednej dla każdego z sześciu (6) graczy (zgodnie z ruchem wskazówek zegara). Każdy gracz otrzymuje 2 (dwie) otwarte karty. Później w ciągu gry krupier rozdaje 5 (pięć) wspólnych kart (Board). Celem gry jest utworzenie najmocniejszego układu składającego się z pięciu kart za pomocą dwóch otwartych kart i pięciu wspólnych kart. Wygrywa gracz lub gracze, którzy utworzą najmocniejszy układ.

– Zaloguj się do swojego konta.
– Dokonaj wpłaty na konto, jeśli to konieczne.
– Wybierz kategorię zakładu i wybierz wyniki wyłożenia kart.
– Wprowadź kwotę, za jaką chcesz zagrać kupon w pole “Stawka“.
– Naciśnij przycisk “Zakład“, aby zawrzeć zakład.
– Po obstawieniu zakładu pojawi się wiadomość „Poprawnie przyjęto zakład.”.

Wygraną, którą otrzymuje uczestnik zakładu jest iloczyn ustalonego indywidualnie procentowego współczynnika wpłaconej stawki i kursu. Kombinowanie zakładów w BETGAMES nie jest możliwe.
Każde wyłożenie kart ma wyjątkową liczbę i jego wyniki można znaleźć na stronie „Wyniki”.
Możesz obejrzeć historię swoich zakładów w Moje konto > Moje zakłady na żywo.

Jak obstawiać zakład bukmacherski w grze Bakarat?

W świecie gier karcianych można się spotkać z dwiema innymi stosowanymi nazwami gry bakarat – mianowicie baccarat lub punto banco. Tę drugą wersję można dosłownie tłumaczyć jako „gracz bankier”, ponieważ gra polega na ruchach zawodnika i bankiera.

W grze biorą udział dwie strony – gracz i bankier. Podczas rozgrywki krupier rozdaje każdej ze stron po dwie otwarte karty. Za każdym razem rozdawana jest jedna karta. Pierwszą kartę zawsze otrzymuje gracz. W szczególnych przypadkach gracz i (lub) bankier otrzymuje trzecią kartę. Celem gry w bakarat jest zebranie łącznej liczby punktów, która będzie maksymalnie zbliżona (lub równa) liczbie dziewięć (9). Remis ma miejsce, jeśli gracz i bankier zdobędą jednakową liczbę punktów.
Wartość karty z oznaczeniem liczbowym od dwójki do dziewiątki jest równa liczbie punktów takiej karty. Wartość kart z oznaczeniem figurowym oraz dziesiątki (10) jest równa 0 (zeru). Wartość asa – 1 (jeden) punkt. Wszystkie punkty są sumowane, aby obliczyć łączną liczbę punktów gracza. Jeśli łączna liczba zdobytych punktów to liczba dwucyfrowa, pierwsza cyfra jest ignorowana, a do określenia ilości punktów uwzględniania jest tylko druga cyfra liczby.
Przykłady: 9 (dziewięć) + 4 (cztery) = 13 (trzynaście), za wynik będzie uważana liczba 3 (trzy). 7 (siedem) + 8 (osiem) to 15 (piętnaście), za wynik będzie uważana liczba 5 (pięć).

– Zaloguj się do swojego konta.
– Dokonaj wpłaty na konto, jeśli to konieczne.
– Wybierz kategorię zakładu i wybierz wyniki wyłożenia kart.
– Wprowadź kwotę, za jaką chcesz zagrać kupon w pole “Stawka“.
– Naciśnij przycisk “Zakład“, aby zawrzeć zakład.
– Po obstawieniu zakładu pojawi się wiadomość „Poprawnie przyjęto zakład.”.

Wygraną, którą otrzymuje uczestnik zakładu jest iloczyn ustalonego indywidualnie procentowego współczynnika wpłaconej stawki i kursu. Kombinowanie zakładów w BETGAMES nie jest możliwe.
Każde wyłożenie kart ma wyjątkową liczbę i jego wyniki można znaleźć na stronie „Wyniki”.
Możesz obejrzeć historię swoich zakładów w Moje konto > Moje zakłady na żywo.

0 0 votes
Article Rating

About Post Author

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
2 lat temu

Jak grać w betgames? nie grając wtedy zawsze jesteśmy wygranymi w grze która stawia nas na przegranej pozycji

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021