Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jak grać u bukmachera? Surebety w zakładach bukmacherskich

Każdy gracz obstawiający na zakładach wzajemnych, chyba nie raz zastanawiał się jak skutecznie ograć bukmachera. Z tego powodu powstało wiele systemów i sposobów, jak to zrobić. Jest nawet jeden, gwarantujący zawsze wygraną – to surebety. Problem polega na ich odnalezieniu.

W surebetach zadaniem gracza jest tak dokładne przeanalizowanie oferty kilku bukmacherów, by odnaleźć zdarzenie na które przynajmniej dwóch różnych bukmacherów, będzie miało odmienny kurs co do faworyta. Obrazując to na przykładzie – jeden bukmacher w roli faworyta stawia na tenisistę A, oferując znacznie większy kurs na jego rywala – B. Drugi bukmacher uważa odwrotnie i to na tenisistę A będzie wyższy kurs.

Surebety swoje zastosowanie najlepiej odnajdują w zakładach dwudrogowych – czyli tam, gdzie są tylko 2 możliwe rezultaty. Świetną do tego dyscypliną będzie przykładowy tenis czy ostateczny zwycięzca w spotkaniu hokejowym (razem z dogrywką czy ewentualnymi rzutami karnymi). W poszukiwaniu zdarzeń dwudrogowych, trzeba też dokładnie przeglądać ofertę podgier.

Jak to wygląda na przykładzie. Bukmacher X ustanowił następujące kursy na spotkanie tenisowe: wygrana tenisisty A – 1,5 a wygrana tenisisty B – 2,2. Zakłady Y mają jednak całkowicie odmienne zdanie co do tego zdarzenia i u nich kursy wyglądają następująco. A – 2,3 i B – 1,45. To wyidealizowany przykład surebetu. W tym momencie w każdym z bukmacherów dokonujemy zakładu przykładowo za 100 zł i niezależnie od wyniku spotkania – my będziemy na plusie.

Obstawimy za 200 zł a wygramy 220 lub 230 (tutaj obliczenia uproszczone, nie zawierające podatku od gier 12%)
X – 100 * 2,20 = 220
Y – 100 * 2,30 = 230

Niestety odnalezienie takich surebetów nie należy do zadań najłatwiejszych i właśnie na tym polega całą zabawa. Granie na surebety to dokładne i szczegółowe śledzenie oferty dwóch lub więcej zakładów bukmacherskich. Nagrodą będzie 100% wygrana z zyskiem. Do gry na surebety warto też posiadać spory kapitał, gdyż satysfakcjonujące wygrane będą przy stawkach na poziomie kilkuset złotych.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021