Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jak grać u bukmachera? Progresja to dobry pomysł?

Od kiedy istnieje obstawianie zdarzeń sportowych, zawsze znalazły się osoby pragnące oszukać system i znaleźć sposób na pewną wygraną. Szkoda, że nie zawsze w legalny sposób – stąd ustawianie meczy. Są jednak pewne sposoby i systemy, by tej wygranej pomóc i w ostatecznych rozrachunku wyjść na plus. Czym jest progresja?

Progresja Martingale’a

Jednym z najpopularniejszych systemów do obstawiania w zakładach bukmacherskich, jest system progresywny, zwany inaczej progresją Martingal’a. Zacznijmy od definicji samego słowa. Progresja to wzrost jednego współczynnika przy jednoczesnym powtarzany konkretnej czynności. W przypadku zakładów wzajemnych, tą czynnością będzie obstawianie tego samego wyniku czy wygranej zespołu. Czynnikiem wzrastającym, będzie zaś obstawiana stawka.

Metoda progresji polega na konsekwentnym obstawianiu pewnego wyniku zdarzenia (dajmy na to remisu jednego z zespołów w II lidze francuskiej w piłkę nożną). Dla uproszczenia obliczeń, kurs ten będzie wynosił zawsze 3,0. Pamiętamy również o podatku od gier 12%.

Ponieważ nie wiemy za którym razem trafimy wspomniany remis, trzeba być przygotowanym na zainwestowanie sporej części kapitału. Statystycznie ten remis w końcu padnie – kwestia czy za 3 spotkania czy też za 12. Każdy nasz kolejny kupon będzie grany za większą stawkę, ale ewentualna wygrana pozwoli pokryć nie tylko koszt wszystkich poprzednich kuponów, ale i zakończyć serię z dodatkowymi środkami.

Przykład progresji:

  • Kupon 1: stawka 2 zł * kurs 3,0 * podatek 0,88 = wygrana 5,28 a w przypadku porażki strata 2 zł.
  • Kupon 2: stawka 4 zł * 3,0 * 0,88 = wygrana 10,56 (zysk to 10,56 – 4 – 2 = 4,56) a w przypadku porażki mamy stratę 6 zł.
  • Kupon 3: stawka 8 zł * 3,0 * 0,88 = wygrana 21,12 (zysk to 21,12 – 8 – 4 – 2 = 7,12) a w przypadku porażki mamy stratę 14 zł.

Każdy kolejny kupon to dwukrotne zwiększenie stawki, przy zachowaniu kursu 3,0. Za każdym razem więc ewentualna wygrana powoduje odzyskanie zainwestowanych środków oraz zysk „na czysto”.

Minusem tej zasady jest wspomniane posiadanie dużych środków na grę. Jeżeli przez 8 spotkań nie ujrzymy upragnionego remisu, na grę wydamy już 512 zł. Teoretycznie nie powinniśmy też zrobić sobie przerwy w obstawianiu na choćby jedno spotkanie. Ważne! W przypadku obliczeń trzeba uwzględnić dokładny kurs, który może się wahać np. w przedziale 2,8 – 3,15.

Progresja jest dla doświadczonych i cierpliwych graczy, posiadających spore środki na grę. Pamiętaj, by obstawiać rozsądnie i wyłącznie za własne nadwyżki finansowe, przeznaczone na rozrywkę.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021