Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jak grać u bukmachera? Dobre nawyki obstawiania

Zakłady bukmacherskie to prężnie działająca branża w naszym kraju. Obecna jest sponsoringowo lub partnersko w wielu klubach sportowych – nie tylko piłkarskich, chociaż są oni w zdecydowanej przewadze. Zakłady wzajemne to także dziedzina hazardu i o tym zawsze należy pamiętać obstawiając.

Zakłady bukmacherskie – tylko dla rozważnych

W obstawianiu w zakładach bukmacherskich jest wiele cech, którymi każdy dobry gracz powinien się wyróżniać. Najważniejsze są rozwaga, cierpliwość, unikanie kierowaniem się emocjami i przede wszystkim granie za swoje pieniądze. Ponieważ hazard odznacza się ryzykiem utraty wszystkich środków – nigdy nie powinno się obstawiać na kredyt, a wyłącznie za własne nadwyżki finansowe przeznaczone w domowym budżecie na rozrywkę. Bo obstawianie w zakładach to właśnie rozrywka.

Jeżeli chodzi o obstawianie zakładów, to nie ma tam żadnych sztywnych zasad co do stylu gry. To gracz decyduje co obstawia i za ile. Szuka zdarzeń o większym prawdopodobieństwie trafienia czy stawia na duże ryzyko i duże wygrane. Warto jednak kierować się kilkoma dobrymi nawykami obstawiania. Gra w zakładach wzajemnych to wciąż rozrywka, a nie stałe źródło dochodów – tylko garstka osób potrafi żyć obstawiając i zapewniam, że mają oni spory kapitał, który pozwala przeczekać nawet długą serię bez wygranej.

Dobre nawyki obstawiania w zakładach bukmacherskich:

1. Bawiąc się w bukmacherkę, wypadałoby mieć konta w kilku zakładach bukmacherskich. W każdym z nich posiadać też odpowiednio wysokie środki na grę. Dzięki temu będziemy w stanie porównywać kursy oferowane przez różnych graczy na rynku i wyłapywać te najwyższe. Dodatkowo zgarniemy wiele bonusów i może uda się trafić tzw. surebety.

2.Ograniczenie co do liczby lig i dyscyplin – nie ma ludzi, którzy znają się na wszystkim. Tak samo obstawiając, nie jesteśmy w stanie śledzić wszystkich dyscyplin i lig. Warto więc się ograniczyć do 2-3 dyscyplin w których mamy największą wiedzę i podobnie jest z kilkoma ligami. Lepiej posiadać szczegółową wiedzę co do 2-3 lig np. piłkarskich niż powierzchowną z całego kontynentu.

(Tip: sprawdza się bycie specjalistą w niszowej lidze. Bukmacherzy mają wielu specjalistów w czołowych rozgrywkach, ale niewielu w tych mniej popularnych. Mając znakomite rozeznanie możemy okazać się być lepszymi od bukmachera i odnajdywać przewartościowane kursy, dzięki którym wygramy więcej.

3. Bazuj na kuponach Single – jeżeli pragniemy uzyskiwać określoną stopę zwrotu z gry na zakładach, dajmy na to 20% z zainwestowanych 500 zł, to powinniśmy skupić się obstawiając zakłady tupu single, czyli pojedyncze zdarzenia za wyższą stawkę. Wyszukujemy atrakcyjne kursy na spotkania z dużym prawdopodobieństwem danego wyniku i je obstawiamy za odpowiednio wysokie stawki. Zabawa w 15 zdarzeń za 5 zł jest dobra dla studenta chcącego szybko podreperować swój budżet, obarczona jest jednak bardzo małym prawdopodobieństwem wygranej.

4. Wybierając spotkania do obstawiania, warto dogłębnie przeanalizować dostępne dane i statystyki. Dobry gracz nie kieruje się emocjami czy sympatią do klubu, a suchymi danymi liczbowymi i aktualną formą oraz sytuacją kadrową zespołów. Każdy bukmacher zapewnia dostęp do wielu informacji, z których możemy zdobyć wiele ciekawych spostrzeżeń. Warto też analizować ostatnie spotkania obserwowanego zespołu (np. w piłce nożnej jak oba z zespołów grają mocno ofensywnie, to duża szansa, że w spotkaniu zobaczymy sporo rzutów rożnych).

5. Cierpliwość i akceptacja przegranej. Żeby regularnie wygrywać i wychodzić na plus, potrzeba wiele czasu, nauki, cierpliwości i dystansu do przegranych kuponów – one będą nieodłączną częścią gry.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021