Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jak działają bukmacherzy po zakazie na Ukrainie

Pracownik zakładów bukmacherskich na Ukrainie opowieda o znanych piłkarzach, którzy lubią obstawiać, podpisywać kontrakty i płacić 10 tysięcy dolarów.

Jak działają bukmacherzy pod banem

Przestaliśmy legalnie pracować w 2009 r., Kiedy działalność hazardowa została zakazana na Ukrainie. Władze obiecały rozwiązać i wycofać nas z ogólnej listy. Ale nic się nie zmieniło. Dlaczego tak się stało? Bukmacherzy to ogromny rynek, bardziej opłaca się zbierać łapówki niż pozwolić, by wszystko trafiało do budżetu. Reshals przyszedł do nas dosłownie tydzień po zakazie.

Oczywiście zakaz miał wpływ – wiele biur zostało zamkniętych, opuściło rynek. Ale większość pozostała. Ci, którzy „poszli w cień”, inni ukształtowali się jako loterie lub think tanki. A teraz nikt nie ukrywa się szczególnie (na przykład Marathon jest oficjalnym sponsorem Dynamo, Favbet był ostatnio sponsorem tytułu Karpat i pierwszej ligi), tylko firmy nie mogą korzystać biuro ”. Pracujemy głównie online. Ale nawet punkty przyjmowania zakładów (nazywamy je „budkami”), mimo że ich liczba zmniejszyła się trzy razy, działają całkiem otwarcie, tylko tyle, by szyfrować znaki. W Kijowie jest teraz co najmniej sto.

Jak zostać bukmacherem

Było mi łatwiej, bo pracowałem w tej branży na początku lat 90., kiedy zakłady pojawiały się na Ukrainie. Byłem dobrze zorientowany w temacie. Ogólnie rzecz biorąc, firmy zazwyczaj pozyskują do pracy znajomych, rzadziej kogoś „z ulicy” czy ogłoszeń. Czasami nawet zapraszają graczy, którzy dużo wygrywają w biurze, ale jest to raczej wyjątek od reguły.

Jasne jest, że musimy mieć wiedzę na przynajmniej kilka dyscyplin sportowych – na przykład przeprowadziłem mecze dla około 20 typów. Musisz znać zasady, podstawową wiedzę na temat zespołów, historię, móc korzystać ze statystyk, analizować. Oznacza to, że już na rozmowie zostaniesz poproszony o obliczenie prawdopodobieństwa wyniku meczu w procentach i przekształcenie ich w współczynniki. Dlatego zazwyczaj bukmacherzy to ludzie, którzy rozumieją wyższą matematykę, z odpowiednim wykształceniem.

Jaka jest praca u bukmachera

Szanse są ustalane w taki sposób, że bukmacher zarabia w równych cenach. Wyjaśniam na palcach. Na przykład, grają Nadal i Federer, a realne kursy wynoszą od 50 do 50. Ale szansa nie będzie równa 2, jak powinno być zgodnie z matematyką, ale 1,9, aby wygrać każdy. Oznacza to, że jeśli gracze postawią milion dolarów zarówno na Federera, jak i Nadala, biuro ma gwarancję zarobienia 100 tysięcy – 5% całkowitej kwoty zakładów. Nazywa się to marginesem. Wcześniej osiągnęło 7%, nielegalni bukmacherzy mogli mieć 10%. Teraz, gdy konkurencja i liczba stawek stale rośnie, marża może wynosić nawet 2,5%.

Okazuje się, że głównym zadaniem bukmachera jest reagowanie na stawki, aby zrównoważyć szanse. Im więcej osób nosi Federera, tym niższy jest jego współczynnik i wskaźnik Nadal rośnie, tak że inni gracze będą obstawiać Hiszpana. Innymi słowy, gdy prasa pisze „według bukmacherów, Federer wygra”, nie jest to całkowicie poprawne – ustalamy tylko początkowe kursy, a następnie stają się one wskaźnikiem prognozy dużej liczby graczy. To jest jak sonda, tylko bardziej odpowiedzialna, ponieważ jesteś odpowiedzialny za swoją opinię z pieniędzmi.

Już w trakcie meczu szanse oczywiście się zmieniają nie tylko ze względu na stawki, ale także z uwzględnieniem przebiegu gry. Tutaj bukmacher kieruje bieżący wynik do programu, który sam oblicza, jak zmienić cytaty. Jeśli wszystko zostanie wykonane prawidłowo, biuro dobrze zarabia nawet na meczach, które zakończyły się przewidywalnie. Ale jackpot załamuje się oczywiście na głośne wrażenia – wszyscy wkładają dobrze znanego faworyta, ponieważ nie obniża się jego współczynnika, a potem przegrywa. Przykład? Cóż, na remis, relatywnie rzecz biorąc, biuro Barça i Granada może zebrać około 200 tysięcy dolarów.

Warunki i wynagrodzenie w zakłądach bukmacherskich

Nasze biuro nie ukrywa się szczególnie – jego biuro, choć bez „znaków identyfikacyjnych”, ale wiele pracuje w domu. Tylko około stu pracowników, a mianowicie ich bukmacherzy – kilkadziesiąt. Pracujemy na zmiany – za miesiąc otrzymujemy około 20 zmian po 8-10 godzin. To jest porównywalne z harmonogramem zwykłego pracownika biurowego. To prawda, że ​​zmiany mogą być dowolnym dniem i porą dnia. Prawie wszyscy nasi ludzie mieli taką sytuację, że musieli pracować w sylwestra – grają wtedy w NBA i NHL.

Warunki są surowe – zabronione jest wszystko, co odwraca uwagę od pracy: rozmawianie przez telefon, sieci społecznościowe, nawet w przypadku przerwy na dym lub do toalety, nie można chodzić w trakcie meczu, zbyt późno, mówiąc delikatnie, może się źle skończyć, chyba że zostaniesz uprzedzony. Nikt nie stoi nad ich głowami, ale jeśli zauważą (zwłaszcza, gdy pojawi się duża stawka, a ty nie zareagujesz na to z powodu naruszenia dyscypliny, straciłeś imponującą kwotę na urząd), będzie poważna rozmowa z szefem i grzywna. Minimalna liczba to 100 hrywien, czasami 1000. Zabrania się gry we własnym biurze, a to zazwyczaj nie jest mile widziane z boku. Chociaż niektóre firmy, przeciwnie, zachęcają, jak mówią, do dodatkowego treningu, czujesz się w butach gracza, a ty wyrządzasz szkody swoim konkurentom.

Oczywiście dobrze zarabiamy – od tysięcy dolarów miesięcznie. Najlepsi bukmacherzy – około trzech tysięcy, a czasami mogą osiągnąć nawet dziesięć. Masz stawkę wynagrodzenia i odsetki od kwoty wygranej dla biura na określony czas. Z reguły wynosi 5%. Ale w końcu szkody w biurze mogą zostać wniesione – stało się, nasi bukmacherzy stracili w jednym meczu i 50 tys. Dolarów, a nawet więcej. Jeśli za pół roku pozostawisz minus za 100 tys. Dolarów, na pewno zostaniesz zwolniony. Istnieje wewnętrzna ocena bukmacherów. Im skuteczniej pracujesz, tym wyższa jest twoja pozycja i większa swoboda wyboru meczów – tylko najlepsze turnieje i wydarzenia nie są przyznawane nikomu.

Kto obstawia w biurach i dlaczego

W trybie zakładów online widzę prawdziwe dane wszystkich graczy. Oczywiście nie każdy sam tworzy konta dla siebie – często łączą się z krewnymi i przyjaciółmi, ale ludzie są prawdziwi, ponieważ w przeciwnym razie mogą wystąpić problemy z wypłatą pieniędzy. Oczywiście grają przede wszystkim mężczyźni, ale jest też wystarczająco dużo kobiet – około 20 procent. Gwiazdy? Spotykają się, tak – reżyserzy lubią stawiać, producenci są różnego rodzaju i oczywiście sportowcy, oczywiście. Wiem, że Igor Surkis często gra w duże gry – głównie w NBA i NHL w nocy. Yuri Maximov, Igor Belanov nadal, i oba nie są złe.

90% klientów bukmacherów siedzi w minusach, nazywamy ich „żywicielami”, „słodkimi” lub po prostu „frajerami”. Tracą nie tylko głupotę lub nefart, to rodzaj narkotyku – po prostu chcą przeżyć emocje. Dlatego popularne są takie typy jak tenis stołowy lub badminton. Gra, warunkowo, Lee Hu kontra Hu Li – nikt nie rozumie, gdzie jest faworyt, jakie są szanse, tylko w tym okresie (kiedy Asia gra, mamy głęboką noc lub wczesny poranek) nie ma innych meczów, ale gry są krótkie, a wynik jest szybki będzie znany. „Kłódka” jest niezbędna tutaj i ustawiona. Tak działa automat do gry – rzucił monetę, trochę poczekał i uzyskał wynik.

Ale te 10%, które w zawodowcach zbierają cztery razy więcej niż włożyli. To poważny problem dla biur, więc „walczą” z takimi graczami. Zmniejsz maksymalną prędkość, na przykład – i, możesz, i 100 razy mniej.

Sztuczki i oszustwa bukmachera

Pierwszym priorytetem bukmachera jest unikanie „widelców” (surebetów). Wtedy kursy w różnych zakładach różnią się tak bardzo, że można wygrać w jednym miejscu, a w drugim obstawić przeciwną drużynę, lecz w ogółnym rozrachunku jesteśmy i tak wygrani. Musimy stale sprawdzać z konkurentami, pomagać służbom specjalnym, ale typerzy rozwijają również swoje metody – łapią takie chwile. Nie nazywamy ich nawet graczami, ponieważ gracze są zagrożeni, a ci mają taką pracę – siedzieć i szukać luk.

Innym problemem są „czołowi gracze”. Często zdarza się, że transmisja jest opóźniona o kilka sekund. A jeśli jesteś na stadionie, możesz wyprzedzić bukmachera. Na przykład, w meczu hokejowym, drużyna pozostaje trzy przeciwko piątce – prawdopodobieństwo, że straci bramkę jest bardzo wysoka. Może wtedy postawić taki zakład zanim my zareagujemy. Teraz jednak jest to trudne – zakąłdy zaczęły robić specjalną tymczasową lukę (opóźnienie) przed postawienie zakładu.

„Umowy”

To jest główny problem – gdyby nie oni, bukmacherzy na całym świecie zarabiali półtora razy więcej. Poza piłką nożną, większość z nich to siatkówka, hokej, tenis (duży i stołowy), badminton – w pojedynczych formach lub gdy wynik zależy od gry. Ulubione mogą łączyć jedną grę, nakładając ją, a następnie cicho wygrać cały mecz. Albo po to, by zostać pokonanym w swojej porażce, niż grzesznicy w tenisa. Oznacza to, że nie są to dokładnie „porozumienia”, jak zwykliśmy rozumieć to słowo – z reguły nie zgadzają się z rywalem, po prostu grają nieuczciwie, dostosowują wynik, aby zarabiać pieniądze w biurach.

W piłce nożnej istnieje wiele takich meczów w mistrzostwach Grecji, Rumunii, Mołdawii, Bułgarii, byłej Jugosławii, w niższych ligach krajów skandynawskich – pojawiło się teraz wielu legionistów z biednych krajów, wszystkie programy przechodzą przez nie. Na Ukrainie sytuacja była krytyczna w latach 90., teraz „kontrakt” spotyka się tylko w niższych dywizjach. Tylko pieniądze w UPL, które się kręcą, gracze nie mają większego sensu w podejmowaniu ryzyka. Maksymalna dopuszczalna stawka w naszych meczach mistrzostw jest niewielka – 2000 $, niewiele wygrasz. To, nawiasem mówiąc, wskaźnik czystości turnieju. Nasza piłka nożna jest średnia. Z jednej strony dla najbrudniejszych zawodów limit wynosi zazwyczaj 300 USD. Z drugiej strony bukmacherzy mogą wziąć udział w milionie najlepszych wydarzeń.

Określenie „umowy” nie jest takie trudne. Zwykle w tym przypadku maksymalne stawki przechodzą w strumieniu – mniej więcej w tym samym czasie, z nowymi zarejestrowanymi użytkownikami i nie zatrzymują się, nawet jeśli znacznie zmniejszysz współczynnik. Jeśli wszystkie podejrzenia zostaną potwierdzone, a kwoty są imponujące, biuro może po prostu odmówić zapłaty. Ale zazwyczaj stawki są wyrównane – zwykli gracze, którzy nie są świadomi „kontraktu”, widzą „smaczny” współczynnik dla przeciwnego wyniku i zaczynają obstawiać. W takich przypadkach „vilochniki” nawet pomagają – faktycznie nazywasz je gwałtownym spadkiem współczynnika i przynoszą ci pieniądze. Więc pokonałeś zgubionych z „wiedzy”.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021