Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jak działa Cash-Out w zakładach bukmaherskich LV BET?

Nowa opcja Cash-Out powstała w LV BET po to, aby zapewnić Ci możliwość wypłaty w trakcie spotkania. Postaw swój zakład i skorzystaj z opcji wczesnej wypłaty!

Nie masz jeszcze konta w lvbet.pl ? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

wejdź i sprawdź ofertę

W jakiej sytuacji można korzystać z opcji Cash-out?

Obstawiając kupon singlowy lub akumulowany na zdarzenia przedmeczowe i zakłady na żywo. LV BET daje możliwość większej kontroli Twoich zakładów. Wystarczy, że skorzystasz z LV Cash-Out w dowolnej chwili przed zamknięciem rynku zdarzenia. Na kuponie nie może być przegranego zakładu. Przy czym każde z nierozstrzygniętych zdarzeń z kuponu dalej znajduje się w ofercie LV BET.

Cash-out krok po kroku:

1.O tym, że w danym momencie masz dostępną opcję Cash-Out dla któregoś z zagranych zakładów poinformuje Ciebie czerwone oznaczenie „CASH-OUT” znajdujące się tuż pod zakładką „MOJE ZAKŁADY”

2. Po zagraniu zakładu i przejściu do sekcji „Moje zakłady” możesz sprawdzić dla którego z nich dostępna jest opcja Cash-Out.

3. Aby skorzystać z Cash-Out wystarczy rozwinąć zakład w którym dostępna jest opcja wypłaty, a następnie kliknąć przycisk “WYPŁAĆ”.

Na czym dokładnie polega Cash-out?

  1. Cash-Out pozwala Ci dokonać wypłaty jeszcze przed rozstrzygnięciem wyniku obstawionego zdarzenia. Jeżeli zmieniłeś decyzję lub chcesz po prostu zminimalizować ryzyko, nie musisz czekać do pełnego rozliczenia kuponu, możesz zlecić wypłatę w danym momencie.
  2. Opcji Cash-Out możesz użyć obstawiając kupon singiel lub kombi na zakłady przedmeczowe i “na żywo”. Kupon nie może zawierać przegranego zakładu. Możesz korzystać z opcji Cash-Out również wtedy gdy na kuponie pozostaje więcej niż jeden nierozstrzygnięty zakład. Opcja Cash-Out nie jest dostępna dla każdego rodzaju zakładu, aby ta opcja była dostępna musi zostać spełnionych kilka warunków.
  3. Aktywność Cash-Out zależy od wielu czynników, w tym głównie od aktualnych kursów, które znajdują się na kuponie. Jeżeli widzisz, że Cash-Out jest nieaktywny, spróbuj za kilka minut – po zmianie kursów może zostać aktywowany. Jeśli będziesz posiadał minimum jeden zakład z dostępną opcją Cash-Outu, stosowna ikonka pojawi się na górnej belce przy zakładce “Moje Zakłady”.
  4. Opcja Cash-Out nie jest dostępna w przypadku zakładów bonusowych.
  5. Wysokość zależy od aktualnych kursów zdarzenia przy którym chcemy skorzystać z tej opcji.
  6. Przy zwrocie na kuponie także można korzystać z opcji Cash-out. Po prostu zdarzenie ze “zwrotem” będzie pomijane przy obliczaniu Twojej wypłaty z Cash-out.
  7. Dostępność opcji Cash-Out nie zależy od wysokości stawki. Minimalna stawka jest równa minimalnej stawce innych kuponów, czyli 0,50 PLN.

Cash-out w aplikacji mobilnej

1.Po uruchomieniu aplikacji mobilnej, w zakładce “Moje Zakłady” wyświetli się czerwone oznaczenie Cash-Out.

2. Przechodząc do zakładki „Moje Zakłady”, wszystkie kupony z dostępną opcją Cash-Out oznaczone będą specjalną ikoną (dłoń ze spadającymi monetami).

3. Po kliknięciu w ikonę Cash-Out pojawi się opcja wypłaty wygranej. Wystarczy kliknąć w przycisk „WYPŁAĆ”!

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021