Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jak dokonać wpłaty i wypłaty w STS? ✔️

Firma nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki którym zdystansowała krajowych konkurentów. STS udostępnia usługi online nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji, jak i aplikacjom dedykowanym systemom Android i iOS. Firma cały czas rozwija ofertę, udostępniając m.in. kolejne zakłady na żywo oraz umacniając wiodącą pozycję w dziedzinie esportu. Bukmacher stworzył też własny system wypłat – STSpay – pozwalający na szybkie przelewy przez 7 dni w tygodniu w godzinach 10:00 – 24:00. STS, za sprawą inwestycji kapitałowej w czeską spółkę Greep, stał się współwłaścicielem systemu bukmacherskiego BetSys, z którego korzysta.

Za sprawą efektywnego i całodobowego systemu Customer Service, STS jest w stanie doskonale odpowiadać na rosnące zapotrzebowania klientów. Firma oferuje ponadto możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych na żywo w internecie, za pośrednictwem STS TV. Usługa jest dostępna także użytkownikom urządzeń mobilnych. Każdego miesiąca firma udostępnia transmisje nawet 5000 wydarzeń sportowych, w tym m.in. piłki nożnej, tenisa, siatkówki, koszykówki oraz innych sportów.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN + pewne 20 PLN na BetGames + ekstra 25 PLN na Sporty Wirtualne + bezpieczne 25 PLN na eSport

wejdź i sprawdź ofertę

Wpłaty i depozyty w STS

Jak mogę doładować konto w STS?

Po zalogowaniu na konto, na górze strony należy kliknąć w napis „Wpłata”. Wyświetli się lista serwisów obsługujących bezpieczne płatności internetowe: PayU, Dotpay i Tpay.com. Po wybraniu swojego banku nastąpi przeprowadzenie za pomocą przyjaznego panelu przez cały proces dokonywania wpłaty. Wpłat można dokonać również za pomocą karty kredytowej, Skrilla, Netellera, Paysafecard oraz gotówką w najbliższym lokalu stacjonarnym STS. W przypadku wpłaty w lokalu wystarczy podać pracownikowi login do konta online i kilka cyfr numeru PESEL.

Jaka jest minimalna kwota wpłaty na konto?

Kwota minimalnej wpłaty zależy od wybranego operatora płatności, dokładne informacje dostępne są w sekcji „Wpłata”.

Jak doładować STS dzięki Paysafecard?

W STS masz naprawdę sporo możliwości, by zasilić swoje konto. Wprowadziliśmy jednak kolejną usługę byś mógł jeszcze wygodniej i bezpieczniej wpłacać środki.

Paysafecard kupisz w popularnych sieciach sprzedaży, a realizacja płatności przebiega bardzo szybko – wpisujesz 16-znakowy PIN.

Zrobiłem przelew. Dlaczego kwota nie została dodana na moje konto?

Po dokonaniu płatności, na powiązany z kontem STS adres mailowy przyjdzie informacja o statusie przelewu wysłana przez serwis transakcyjny, przez który była ona dokonywana. Jeśli coś poszło nie tak, należy postępować zgodnie z instrukcjami podanymi w wiadomości lub skontaktować się z naszym Konsultantem klikając na ikonkę czatu z Pomocą Online.

Czy od razu po rejestracji muszę doładować konto?

Nie, konto można zasilić w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

Czy posiadając Konto Tymczasowe obowiązuje mnie limit wpłat?

Nie, możesz dokonywać wpłat na swoje konto w dowolnych ilościach oraz kwotach. Pamiętaj jednak, że suma stawek, za które można zawierać zakłady na Koncie Tymczasowym nie może przekroczyć 5000 zł.

Wypłaty w STS

Jak mogę wypłacić środki z konta online?

Po wejściu w „Moje konto”, z menu znajdującego się po lewej stronie należy wybrać zakładkę „Wypłata”, następnie wprowadzić kwotę jaka ma zostać przelana i zatwierdzić ją hasłem do konta STS. W zakładce tej widoczny jest numer rachunku bankowego, na który zlecona zostanie wypłata. Wypłatę można zlecić wyłącznie po dokonaniu pełnej weryfikacji konta online. Należy pamiętać, że tylko konta stałe posiadają możliwość zlecenia wypłaty. Jeżeli posiadasz Konto Tymczasowe to zrealizowanie wypłaty jest możliwe tylko po jego przekształceniu w Konto Stałe.

Czy mogę wypłacić środki z konta online jeśli posiadam Konto Tymczasowe?

Nie, tylko konta stałe posiadają możliwość zlecenia wypłaty. Jeżeli posiadasz Konto Tymczasowe to zrealizowanie wypłaty jest możliwe tylko po jego przekształceniu w Konto Stałe.

Ile wynosi minimalna kwota wypłaty?

Minimalna kwota wypłaty to 1 zł.

Kiedy dostanę środki na swoje konto bankowe?

STS zleca przelewy średnio co 15 minut. Wypłaty są realizowane przez 24h/ 7 dni w tygodniu. Jeśli rachunek bankowy podany do wypłat pochodzi z któregoś z banków: mBank, ING, PKO BP, Millenium, Santander, Alior Bank, Inteligo, Pekao S.A., T-mobile, Get In Bank, Noble Bank, BGŻ BNP Paribas, to przelew powinien zostać zaksięgowany jeszcze w tym samym dniu. W przypadku pozostałych banków przelew dociera zwykle w ciągu 1-2 dni roboczych.

Dokonałem wypłaty, ale nie mam pieniędzy na swoim koncie. Dlaczego?

Przelewy zleconych wypłat są realizowane przez 24h/ 7 dni w tygodniu (oprócz dni świątecznych). Zlecamy je średnio co 15 minut. W przypadku banków spoza listy szybkich wypłat środki docierają na konto bankowe zwykle w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu zlecenia wypłaty. Na czas realizacji zleconej wypłaty mogą mieć wpływ:

  • przerwy bankowe w księgowaniu
  • specjalne godziny księgowania banków
  • awarie/opóźnienia systemów bankowych
  • dodatkowe weryfikacje w ramach procedur bezpieczeństwa.
    Zgodnie z Regulaminem wypłaty są realizowane przelewem maksymalnie do 7 dni.

Jaka jest prowizja od zleconej wypłaty?

STS nie pobiera żadnych prowizji i opłat od Graczy.

Czy mogę wypłacać środki również z konta bonusowego?

Do wypłaty można zlecić wyłącznie środki z konta depozytowego. W celu wypłaty środków z konta bonusowego należy dokonać obrotu bonusem. Po spełnieniu warunków obrotu środki przejdą na konto depozytowe i będą możliwe do wypłaty.

Czy STS planuje powiększyć listę banków, do których realizowane są szybkie przelewy?

Lista banków na ten moment jest zamknięta, ale obejmuje wszystkie największe podmioty.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021