Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jak bukmacherzy obstawiają wynik wyborów? Nowe typy po drugiej debacie

W związku z niedzielnymi wyborami mocno wzrosło zainteresowanie zakładami bukmacherskimi.

Atmosferę dodatkowo podgrzała czwartkowa debata prezydencka w telewizji TVN. Rekordzista wśród obstawiających wyniki wyborów może zgarnąć nawet 40 tys. zł.

Prezydenckie wybory w zakładach bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie korzystają na intensyfikacji kampanii wyborczej i wyrównanej walce kandydatów. Coraz więcej osób chce nie tylko zagłosować w wyborach, lecz także postawić własne pieniądze na zwycięstwo wybranego kandydata. Potencjalne zarobki mogą zachęcać do odrobiny ryzyka.

Czwartkowa debata dodatkowo zmotywowała wielu do postawienia pieniędzy na swojego kandydata. Kursy na obydwu panów są wyrównane, ze wskazaniem na kandydata PiS (mnożnik 1,7-1,8) względem urzędującego prezydenta (1,8-1,9). Postawienie 100 zł na pierwszego kandydata może dać (po podatkach i prowizjach) ok. 150 zł wygranej. W drugim przypadku wygrana może być o 20 zł wyższa. Każda z firm bukmacherskich na swoich stronach internetowych udostępnia kalkulator, który pozwala obliczyć wysokość ewentualnej wygranej.

Hazardziści stawiają na Dudę

– W ciągu ostatniego tygodnia, głównie po pierwszej debacie, typy klientów STS się wyrównywały. W ostatnich dniach 57,7 proc. graczy postawiło na Andrzeja Dudę, a 42,3 proc. na Bronisława Komorowskiego. Przed pierwszą debatą kandydat PiS miał większą przewagę – mówi Paweł Rabantek, rzecznik firmy. – Dziś rano zaobserwowaliśmy dużo kuponów na Andrzeja Dudę. W ciągu ostatnich dwóch dni wybory prezydenckie obstawiło bardzo dużo osób, to w tym momencie najpopularniejszy zakład w sieci STS. Za zwycięstwo Bronisława Komorowskiego w naszej sieci jeden z graczy zgarnie ponad 40 tys. zł. To rekordowy zakład – dodaje.

Więcej o bukmacherskich zakładach pozasportowych pisaliśmy na Wyborczej.biz we czwartek

Zakłady bukmacherskie legalnie działające na terenie kraju ostatnie zakłady przyjmują do ogłoszenia ciszy wyborczej, czyli do północy w piątek 22 maja.

źródło: wyborcza.pl

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021