Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jak będzie wyglądał turniej MLS?

MLS is back tournament – pod taką nazwa wróci amerykańsko-kanadyjska Major League Soccer. Już 10 lipca mają się odbyć pierwsze mecze. Jak będzie wyglądało wznowienie sezonu w tamtejszej lidze?

MLS W DISNEY WORLD

Przede wszystkim mecze będą odbywały się bez udziały publiczności. Miejscem akcji będzie ośrodek Disney World w Orlando. Tam wszystkie klubu będą otoczone opieką i nadzorem sanitarnym. – Jesteśmy zadowoleni, że sezon wznowimy w świecie Disneya – mówił amerykańskim mediom komisarz ligi Don Garber.

Sam turniej potrwa do 11 sierpnia. Do tego czasy wszystkie kluby będą całkowicie odizolowane. Sędziowie także, a wśród nich Robert Sibiga, czyli arbiter, który zajmuje się MLS. On sam na łamach PAP wypowiedział się już na temat wznowienia sezonu. – Mamy zakaz korzystania z taksówek, autobusów itp. Wszystko jest utrudnione, ponieważ cały czas trzeba utrzymywać odpowiedni dystans. Wszyscy sędziowie podzieleni są na trzy grupy i na treningi dojeżdżamy trzema autobusami. Mam nadzieję, że po zakończeniu wszyscy będą dumni, że uczestniczyli w tym turnieju. Być może to wydarzenie mojego życia – mówił Sibiga.

WZNOWIENIE MLS TO SZANSA NA OBSERWOWANIE POLAKÓW

Na początku sam turniej MLS będzie dla wszystkich 26 drużyn, które utworzą sześć grup. W pięciu z nich znajdą się cztery zespoły, a w jednej aż sześć. Do fazy pucharowej awansują po dwie najlepsze kipy i cztery czołowe z trzecich miejsc. Wszystkie spotkania odbędą się w Orlando. Aktualnie w lidze amerykańsko-kanadyjskiej gra pięciu Polaków: Przemysław Tytoń, Przemysław Frankowski, Kacper Przybyłko, Adam Buksa i Jarosław Niezgoda. Obserwować będziemy w szczególności naszych utalentowanych napastników, zwłaszcza że dwaj ostatni przez pewien czas ocierali się o reprezentację Polski. Może Jerzy Brzęczek da im szansę, jeśli potwierdzą swoją klasę w innej lidze niż Ekstraklasa.

BETFAN już teraz możecie typować, jak potoczą się losy tego turnieju. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali naprawdę atrakcyjne kursy na wszystkie spotkania. Możecie nawet typować, kto wygra dane grupy oraz całą imprezę. Pewne jest jedno – w MLS nie będzie nudno.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021