Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Izrael vs. Polska – Bezpieczne 10 PLN w STS!

Przed nami przedostatnia kolejka Eliminacji EURO 2020. Choć Reprezentacja Polski jest już pewna awansu, to w sobotnim spotkaniu stanie przed szansą na siódme zwycięstwo w grupie G! Sprawdź Zakład Specjalny przygotowany pod wyjazdowy mecz z Izraelem!

wejdź i sprawdź ofertę

Robert Lewandowski strzeli, a w meczu Izrael – Polska zobaczymy więcej niż 2,5 gola? Wrzuć ten zakład na swój kupon w dniach 14.11 – 16.11 (do godz. 20:45). Zagraj go za równe 21 PLN z konta depozytowego i zapewnij sobie bezpieczne 10 PLN. Jeśli wygrasz – świetnie! Pieniądze trafią na Twoje konto. Jeśli przegrasz – otrzymasz od nas zwrot 10 PLN na konto bonusowe.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

Najczęściej zadawane pytania:

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego zakładu SOLO lub AKO dokładnie za 21 PLN, na którym znajdzie się superzakład “Lewandowski strzeli bramkę & over 2,5 bramki w meczu”. Jeżeli zakład okaże się przegrany Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.

Czy na kuponie AKO mogę łączyć dowolne zakłady z superzakładem?

Tak, na kuponie AKO Uczestnik może połączyć dowolne zakłady z oferty przedmeczowej. Zakłady powinny zostać rozliczone najpóźniej do godziny 23:59 dnia 17.11.2019 r.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia oraz zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 22.11.2019 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN. Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 10 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 30 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od 14.11.2019 r. godz. 01:00 do 16.11.2019 r. godz. 20:45.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021