Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Innocent FREEBET 30 PLN dla nowych graczy STS!

Nie masz jeszcze konta na STS.pl? Zarejestruj się używając kodu promocyjnego „Innocent”, a dostaniesz FREEBET w wysokości 30 PLN! To akcja specjalna, z której trzeba skorzystać! Spóźniłeś się na promocję? Nic nie szkodzi! Zarejestruj się na stronie sts.pl z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu). Promocja łączy się z bonusem powitalnym, więc Twój bonus może wynieść nawet 1035 PLN!

Zostaliśmy sponsorem polskiej transmisji Majora oraz etapów kwalifikacyjnych do niego, w których bierze udział między innymi Virtus.pro. Z tej okazji mamy dla Was PREZENT! Wystarczy, że założysz konto na STS.pl, a w trakcie rejestracji w polu „kod promocyjny” wpiszesz „Innocent”. Freebet w wysokości 30 PLN automatycznie wyląduje na Twoim koncie bonusowym. Bez konieczności wpłacania pieniędzy na konto, będziesz mógł sprawdzić się w typowaniu esportu i nie tylko.

STS wspiera cały polski sport, a branża esportowa jest jego istotną częścią. Kontynuacja współpracy z ‘innocentem’ – jednym z najbardziej utalentowanych zawodników CS:GO w Polsce – to dowód na to, że naszym celem jest wsparcie rodzimego esportu w jego dalszym rozwoju i profesjonalizacji – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Podpisany w styczniu 2018 r. kontrakt pomiędzy STS a Pawłem ‘innocentem’ Mockiem był pierwszym w Europie przypadkiem, gdy bukmacher zdecydował się na wsparcie indywidualnego zawodnika esportowego, grającego w Counter-Strike’a. W grudniu 2018 r. bukmacher zorganizował – wraz z ‘innocentem’ i ‘Nervarienem’ – plebiscyt na esportową inicjatywę. Głosami kibiców wygrał kobiecy turniej CS:GO.

‘Innocent’ ma na swoim koncie sukcesy w dyscyplinie CS:GO w międzynarodowej drużynie – awansował w 2018 roku na Boston Major, po przejściu wszystkich etapów kwalifikacji. Poza członkami zespołu Virtus.pro, jest jedynym Polakiem, który zagrał w turnieju ELEAGUE.

STS jest niekwestionowanym liderem rynku bukmacherskiego w Polsce. Wyznaczamy trendy, którymi podążają pozostałe firmy z branży. Esport jest dla nas perspektywicznym segmentem – dlatego w STS już od czterech lat rozwijamy dedykowaną platformę, ofertę oraz funkcjonalności dla naszych użytkowników. Przedłużenie współpracy z kluczowym zawodnikiem CS:GO to kontynuacja działań, których celem jest status preferowanego bukmachera wśród kibiców esportu w Polsce – dodaje Mateusz Juroszek.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021