Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Informacja spółki Fortuna Entertainment Group N.V. dotycząca porozumienia jej właściciela większościowego ze spółką Sazka

Spółka Fortuna Entertainment Group N.V. (niżej tylko „Fortuna” lub „Spółka”), największy środkowoeuropejski operator zakładów wzajemnych, obecny na rynkach w Polsce, Republice Czeskiej, Słowacji i na Węgrzech, w związku z opublikowanym w dniu dzisiejszym porozumieniem o współpracy jej właściciela większościowego, grupy inwestycyjnej Penta ze spółką Sazka przekazuje następującą informację.

Fortuna Entertainment Group N.V. będzie także w dalszym ciągu ze wsparciem właściciela większościowego kontynuować prowadzenie samodzielnego projektu loteryjnego w Republice Czeskiej, którego start jest oczekiwany w roku bieżącym.

Fortuna już przygotowała własny zespół menedżerski do prowadzenia projektu loteryjnego i planuje wstąpić w pierwszym półroczu do segmentu loteryjnego za pośrednictwem losów z warstwą ścieralną. Rozpoczęcie działania loterii jest planowane w drugiej połowie roku 2011. Strategia Fortuny polega na pozyskaniu nie tylko dotychczasowych klientów gier loteryjnych, ale przede wszystkim nowych klientów, wytwarzając w ten sposób rynek w Republice Czeskiej, którego penetracja mierzona za pośrednictwem wysokości zakładu na jednego obywatela jest w porównaniu z innymi państwami (na przykład Słowacją lub Węgrami) niska.

Fortuna nie jest bezpośrednią stroną porozumienia pomiędzy grupą inwestycyjną Penta a Sazką. Dyskusje o możliwych efektach synergicznych ze spółką loteryjną będą realne dopiero w momencie, gdy dojdzie do ustabilizowania finansowego Sazki.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021