Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Influencerzy typują wyniki meczów pierwszej fazy StarLadder Major Berlin 2019

Innocent, Furlan, Izak, Saju oraz redakcje eweszlo.pl i esportnow.pl na zaproszenie STS, największego bukmachera w Polsce, wezmą udział w rywalizacji polegającej na typowaniu zwycięzców meczów pierwszej fazy Starladder Major Berlin 2019 – jednego z największych międzynarodowych turniejów w CS:GO. Typy influencerów będą prezentowane przed każdą rundą w mediach społecznościowych oraz podczas sponsorowanej przez bukmachera polskiej transmisji turnieju dostępnej na kanale: twitch.tv/izakooo. Nie masz jeszcze konta w eSTeeSie? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

STS znany jest z organizacji unikatowych inicjatyw skierowanych do kibiców i fanów, które wyróżniają nas spośród pozostałych firm z branży. Zbliżający się Major skłonił nas do przygotowania akcji, w której rywalizować ze sobą będą znani gracze, influencerzy i redakcje portali esportowych. Ich zadaniem będzie wytypowanie zwycięzców 25 spotkań rozgrywanych w ramach pierwszej fazy Majora. Będzie to także okazja dla wszystkich fanów CS’a, aby sprawdzić, czy ich własne typy pokrywają się ze wskazaniami zaproszonych do zabawy ekspertów – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Zadaniem biorących udział w zabawie influencerów będzie wytypowanie zwycięzców spotkań rozgrywanych w ramach New Challengers Stage – pierwszej fazie berlińskiego Majora, która rozpoczyna się już 23 sierpnia. W sumie będą to 33 mecze. Każde poprawne wskazanie zwycięzcy spotkania to jeden punkt na koncie influencera. Informacje o typach Innocenta, Furlana, Izaka, Saju’na oraz ekspertów redakcji portali eweszlo.pl i esportnow.pl będą udostępniane na prowadzonych przez nich kanałach społecznościowych, a także za pośrednictwem poświęconych esportowi kanałów STS (Facebook i Twitter). Wskazania influencerów poznać będzie można również w trakcie sponsorowanej przez bukmachera polskiej transmisji turnieju dostępnej na kanale: twitch.tv/izakooo. Podsumowanie wyników rywalizacji będzie dostępne z końcem każdego dnia na kanałach społecznościowych STS.

Podczas rozgrywek New Challengers Stage drużyny walczą o awans do kolejnego etapu turnieju – pojedynków w New Legends Stage. Te z kolei są przepustką do New Champions Stage. Turniej zostanie rozegrany w berlińskiej Mercedes-Benz Arenie, a jego zwycięzcę poznamy 8 września.

Rywalizacja polegająca na typowaniu meczów pierwszej fazy Majora przez znanych graczy, influencerów i redakcje portali esportowych to kolejna już inicjatywa bukmachera realizowana z myślą o fanach Counter-strike’a. STS zaangażował się w sponsoring polskiej transmisji czterech cyklów rozgrywek w ramach turniejów Minora i prowadzących do nich europejskich kwalifikacji oraz głównego turnieju StarLadder Majora. STS był także oficjalnym sponsorem finałowych rozgrywek CS:GO podczas ESL Mistrzostw Polski. Dzięki bukmacherowi miłośnicy Counter-strike’a obejrzeli polską transmisję tegorocznego Charleroi Esport. W roku ubiegłym STS był zaangażowany w sponsoring FACEIT Major London.

STS jest oficjalnym sponsorem x-kom AGO, jednej z najlepszych drużyn CS:GO w Polsce. Wspiera także Pawła ‘innocenta’ Mocka – zawodnika CS:GO, który obecnie gra w barwach drużyny Illuminar Gaming. Ten kontrakt był pierwszym w Polsce przypadkiem, gdy bukmacher wsparł indywidualnego zawodnika esportowego, grającego w Counter-Strike’a. Bukmacher zdecydował się także na wsparcieDamiana „Nervariena” Ziaji, jednego z najpopularniejszych influencerów polskiej sceny League of Legends. Podpisana z nim umowa to pierwszy w Polsce przypadek zaangażowania bukmachera w działania promocyjne skierowane do społeczności League of Legends. W minionych sezonach firma wspierała Polską Ligę Esportową – jedne z ważniejszych rozgrywek CS:GO w kraju – oraz drużynę esportową Izako Boars. STS włączył się również w inicjatywę dobroczynnego meczu rozegranego pomiędzy czołowymi polskimi drużynami CS:GO. Ponadto w grudniu 2018 r. bukmacher zorganizował – wraz z ‘innocentem’ i ‘Nervarienem’ – plebiscyt na esportową inicjatywę, który, głosami kibiców, wygrał kobiecy turniej lanowy CS:GO.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu): 801 889 880(czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
  • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
  • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
  • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
  • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
  • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
  • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
  • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
  • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
  • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
  • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
  • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
  • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
  • Noblebet licencja nr PS4.6831.28.2017
Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem Korzystając z serwisu Legalny Bukmacher godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Legalny Bukmacher są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.