Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Ilu widzów obejrzy w kinach film “Zenek” w walentynkowy weekend?

Kategoria Showbiz w zakładach bukmacherskich BETFAN skupia wszystko to czego nie mogą pomieścić inne kategorie. Jakiś film ma niedługo premierę? To na pewno znajdziecie u tego bukmachera ofertę na to jaki wynik finansowy osiągnie w pierwszy weekend. A jeżeli zbliżają się Oscary, Złote Globy, czy inne prestiżowe wyróżnienia, to też po zerknięciu na ich stronę powinniście to znaleźć. Innymi ciekawymi zakładami są imiona jeszcze nienarodzonych gwiazd polskiego show-biznesu. Też często zastanawiamy się ile wyświetleń będzie miał dany film na youtube lub kto będzie nowym Papieżem. Jeżeli nie macie pomysłu na zakład to uwierzcie nam, że ta kategoria Was usatysfakcjonuje.

Tym razem w ofercie legalnych zakładów bukmacherskich BETFAN znajdziemy ofertę na walentynkową premierę “Zenek” czyli biografii filmie opowiadający historię Zenona Martyniuka – gwiazdora disco polo. Premiera filmu “Zenek” zapowiedziana została na 14 lutego 2020 roku.

Ilu widzów w kinach w Polsce obejrzy film “Zenek” w weekend otwarcia (14-16.02.2020r.)? (zakłady dostępne w BETFAN)

  • 229.999 i poniżej – kurs 1.83
  • 230.000 i powyżej – kurs 1.8
wejdź i sprawdź ofertę

W rozmowie z “Super Expressem” Zenon Martyniuk przyznał, że film został nieco “podrasowany” przez scenarzystów i nie jest kompletnym odzwierciedleniem historii jego życia. 

– Odliczam dni do premiery. Niestety sam jeszcze nie widziałem całości. Produkcja jest w rękach profesjonalistów, więc jestem pewien, że wszystko wyjdzie super. W obsadzie są naprawdę dobrzy i utalentowani aktorzy. Zaznaczam, że ekranizacja nie ukazuje mojego życia w skali 1:1. W książce mamy więcej faktów i prawdziwą rzeczywistość. Film trzeba było trochę podrasować, żeby było bardziej dynamicznie. Scenarzyści dopisali zatem kilka dodatkowych wątków. Jest więc między innymi scena porwania Daniela. To zdarzenie, które na szczęście w życiu mojej rodziny nigdy nie miało miejsca. Jestem przygotowany, że ludzie będą porównywać, doszukiwać się, co było naprawdę, a co zostało zmyślone – zdradza Martyniuk. 

Zenek” to fabularna historia jednej z największych gwiazd muzyki disco poloZenona Martyniuka, chłopaka z podlaskiej wsi, który dzięki uporowi, ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom osiągnął niebywały sukces, udowadniając wszystkim, że „Król disco polo jest tylko jeden!”. Film w kinach w całej Polsce już w Walentynki 14 lutego 2020. W tytułową rolę „Zenka” wcieliło się dwóch aktorów: Jakub Zając (młody Florian ze „Stulecia Winnych”) zagrał piosenkarza z początków kariery w latach 80-tych, a Krzysztof Czeczot (znany z ról w produkcjach „80 milionów”, „Dziewczyny ze Lwowa” czy „Pitbull”) zagrał Zenka dojrzałego, osiągającego spektakularne sukcesy na scenie disco polo. W pozostałych rolach występuje plejada znakomitych aktorów: Klara Bielawka (żona Danuta), Agnieszka Suchora i Roman Gancarczyk (rodzice Zenka), Jan Frycz (ojciec Danusi), Piotr Cyrwus, Magdalena Berus, Andrzej Andrzejewski czy Karol Dziuba. Gościnnie towarzyszą im gwiazdy muzyki disco lat 80-tych: autor przeboju wszechczasów „Never ending story” – Limahl oraz John McInerney, wokalista legendarnej grupy Bad Boys Blue. Zdjęcia do filmu „Zenek” realizowane były na Podlasiu oraz w okolicach Warszawy. Reżyserem filmu jest Jan Hryniak („Trzeci”, Trik”), a autorkami scenariusza są Marta Hryniak oraz Ilona Łepkowska.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021