Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Ile zarabiają bukmacherzy na meczu polskiej reprezentacji?

Przy dobrym wiosennym miesiącu mamy nawet ponad 200 mln zł przychodu,

ale na meczu polskiej drużyny może być nawet kilka milionów złotych – mówił w rozmowie z „Forbes” Mateusz Juroszek, szef STS. Jakie kwoty najczęściej obstawiają Polacy i czy mistrzostwa to złoty czas dla zakładów bukmacherskich?

STS nie mówi oficjalnie ilu ma graczy. Wiemy tylko, że w tym roku przychody STS z zakładów wyniosą ponad 2,3 mld zł. To ogromna kwota, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że jeszcze dwa lata temu było to około 700 mln zł – opowiada  w Forbes Filip Kowalik.

– Badania wykazują, ze wszyscy obstawiający na Mistrzostwach Świata nie otrzymują się dalej w trendzie obstawiania. Po zakończonych Mistrzostwach nie obstawiają na meczach ligowych i nie uczestniczą dalej w działaniach bukmacherskich , stając się takimi „martwymi duszami”.

Wprawdzie te badania były głównie robione w Anglii ale widać że to jest inna zupełnie kategoria. Przytoczony jest przykład jak jeden z klientów postawił na wygraną Panamy w MŚ, zapłacił 5 tyś zł a kurs dawał 4 miliony potencjalnej wygranej.

 Ile zarabiają bukmacherzy na meczu polskiej reprezentacji

STS nie mówi ilu ma graczy ale podano że przychody w tym roku wyniosą ponad 2,3 mld zł. To jest ogromna kwota , jeszcze parę lat temu ona oscylowała w rejonie 700 mln zł. STS zrobił ogromny progres, ale klienci obstawiają raczej małe sumy – 10, 20, 50 zł .

Jak przychodzi Liga Mistrzów lub Liga Europy to klienci raczej dopalają sobie emocje niż traktują zakłady bukmacherskie jako źródło zarobku. Oni chcą raczej sobie umilić oglądanie meczów niż traktować zakłady jako cel sam w sobie.

Źródło: Forbes

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021