Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Ile subskrypcji będzie miał kanał Youtube Roberta Makłowicza?

– Czasy mamy takie, szanowni państwo, że niemal całe życie przenosi się do internetu. Zatem i ja się tam przenoszę – powiedział w swoim pierwszym filmie na Youtube Robert Makłowicz. To kolejna polska gwiazda, która rozpocznie działalność na tej platformie.

Jeden z naszych graczy, które dobrze zna stronę BETFAN, zajrzał do zakładki My BET i zaproponował swój zakład, który jest związany właśnie z Makłowiczem. Dotyczy on tego, czy kanał tego kulinarnego mistrza do końca kwietnia osiągnie więcej niż 55000 subskrybcji. Jest na to spora szansa, bowiem po pierwszym dniu zaczęło go obserwować ponad 6 tysięcy osób.

Wynik naprawdę niezły. Jak będzie dalej? Sami możecie to obstawić w legalnym polskim bukmacherze BETFAN. A później wyjść z własną inicjatywą nietypowego zakładu.

wejdź i sprawdź ofertę

Robert Makłowicz – Liczba subskrypcji na koniec kwietnia?

  • 54 999 i poniżej – kurs 2.05
  • 55 000 i powyżej – kurs 1.65

Robert Makłowicz to 57-letni polski dziennikarz, pisarz, publicysta, krytyk kulinarny i podróżnik. W latach 1998–2008 w TVP był gospodarzem popularnego niedzielnego cyklu reportaży Podróże kulinarne Roberta Makłowicza. Od marca 2008 do marca 2017 prowadził w TVP2 program telewizyjny Makłowicz w podróży. Ponadto był przewodnikiem po świecie kulinarnym w programie Bake Off – Ale ciacho!

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

  BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021