Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Ile subskrypcji będzie miał „Kanał Sportowy”?

„Kanał Sportowy”, którego założycielami są Michał Pol, Krzysztof Stanowski, Mateusz Borek i Tomasz Smokowski, nieustannie rośnie w siłę. Na ich kanale są dopiero trzy filmy, lecz subskrybują ich aż niemal 92 tysiące użytkowników. Kwestią czasu wydaje się przekroczenie kolejnych barier.

Start był fantastyczny

Na „Kanale Sportowym” przeważać będzie piłka nożna, ale emitowane mają być także programy dotyczące innych dyscyplin. Będzie to m.in. boks, MMA, koszykówka czy Formuła 1. Na razie wiadomo, że tam – oraz w Onecie – transmitowana będzie odświeżona „Misja Futbol”, której stałym gościem ma być Dariusz Szpakowski z Telewizji Polskiej. Z kolei w poniedziałek będzie można oglądać program „Liga.pl”, który jest poświęcony Ekstraklasie. Prowadzić go będą Łukasz Trałka, Michał Żewłakow i Jakub Wawrzyniak.

Przekroczą magiczną barierę?

Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Niewykluczone, że z czasem „Kanał Sportowy” będzie się jeszcze bardziej rozwijał, jeśli zaplanowane na ten moment produkcje zaciekawią odbiorców. Wszystko wskazuje na to, że czwórce Pol-Stanowski-Borek-Smokowski uda się odnieść sukces. W zakładah bukmacherskich BETFAN znajdziemy ofertę na takie właśnie zdarzenie:

Kanał Sportowy – Czas start!

  • 150 000 i więcej – kurs 1.75
  • 149 999 i mniej – kurs 1.85
wejdź i sprawdź ofertę

Mateusz Borek poprowadził autorski program „Mati, ludzie, pieniądze” o kwestiach finansowych w sporcie oraz cykl wywiadów z zawodnikami z innych dyscyplin niż piłka nożna. Borek przygotowuje też magazyn o MMA, a program „W ringu” (Borek jest jednym z jego gospodarzy)

Tomasz Smokowski poprowadził program „Mówię: sprawdzam” (kolejne odcinki mają pojawiać się w czwartki) z komentarzami do wypowiedzi osób z polskiego futbolu sprzed lat, „Top 10” z rankingami piłkarskimi (premiery we wtorki) oraz cykl wywiadów „Mój pierwszy raz” z zawodnikami innych sportów niż piłka nożna.

Michał Pol będzie na kanale prowadził w czwartki program „La Liga Bonita” o piłkarskiej lidze hiszpańskiej. W tym cyklu stałym ekspertem będzie dziennikarz piłkarski Dominik Piechota, który niedawno przeszedł z „Przeglądu Sportowego” do newonce.sport. Planowany jest też magazyn o Formule 1, jego gospodarzem ma być Michał Pol. Natomiast Krzysztof Stanowski będzie przygotowywał felietony w formie wideo.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Zachęcamy do rejestracji u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021