Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Ile można zarobić na sukcesie Polki? Iga Świątek powalczy dzisiaj o finał French Open

Już dziś mecz Świątek – Poborska. Stawką jest wielki finał French Open 2020. Pewne jest jedno – bez względu na to, która z zawodniczek wygra, będzie to dla niej życiowy sukces. I szansa na zarobienie największych pieniędzy w karierze.Typerzy też mogą na jej sukcesie skorzystać. Oto aktualne zakłady na występy Polki. Potencjalne wygrane robią wrażenie!

Kurs na zwycięstwo Igi Świątek w French Open przed startem turnieju wynosił 40.00. To oznacza, że za każde postawione 100 zł gracz może liczyć w przypadku zwycięstwa Świątek w całym turnieju na wygraną w wysokości 3520 zł.

Początkowo zainteresowanie obstawianiem na jej zwycięstwo w turnieju czy inne opcje takie jak awans do 3. rundy, 4. rundy, ćwierćfinału, półfinału, finału nie było zbyt duże. Wpływ na to z pewnością miała dotychczasowa forma zawodniczki po wznowieniu rozgrywek WTA – Świątek odpadała we wczesnych fazach turniejów, w których brała udział – w tym szybkie odpadnięcie w US Open

Do 4. rundy – czyli meczu z Simoną Halep kurs na jej zwycięstwo w turnieju delikatnie spadł do poziomu 25.00. Taki kurs pozwoli osobom stawiającym 100 zł na jej zwycięstwo zarobić 2200 zł w przypadku wygranej. Po zwycięstwie z najwyżej rozstawioną zawodniczką Iga Świątek stała się faworytką turnieju – odpadły pozostałe najmocniejsze zawodniczki i drabinka turniejowa od tego momentu wyglądała na „autostradę” do finału. Od tego momentu klienci STS zaczęli się interesować zakładami związanymi z naszą reprezentantką. Kurs na zwycięstwo naszej zawodniczki spadł do poziomu 3.00, co w przypadku stuzłotowej stawki zakładu pozwoli na wygraną w wysokości 264 zł.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Dzisiaj kursy na zwycięstwo Igi Świątek w turnieju singlowym to 2.25. W przypadku zwycięstwa Polki każdy gracz, który postawi 100 zł na taki rezultat będzie cieszył się z wygranej w wysokości 198 zł. W turnieju deblowym kurs z początkowego 50.00 (zakład w wysokości 100 zł pozwalał liczyć na wygraną w wysokości 4400 zł). Obecnie wynosi już 10.00 co przy identycznej stawce zakładu może dać wygraną w wysokości 880 zł.

***

Grupa STS jest największą firmą bukmacherską w Polsce, która działa również na skalę międzynarodową. Spółka prowadzi działalność na kilkunastu rynkach europejskich, usługi są dostępne m.in. w Wielkiej Brytanii i Niemczech. Za sprawą dynamicznego rozwoju w ciągu ostatnich

lat STS zdominował sektor legalnych firm bukmacherskich w Polsce – znacznie zwiększając udziały rynkowe, które wynoszą ok. 50%.

Firma nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki którym zdystansowała krajowych konkurentów. STS udostępnia usługi online nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji, jak i aplikacjom dedykowanym systemom Android i iOS. Firma cały czas rozwija ofertę, udostępniając m.in. kolejne zakłady na żywo oraz umacniając wiodącą pozycję w dziedzinie esportu. Bukmacher stworzył też własny system wypłat – STSpay – pozwalający na szybkie przelewy przez 7 dni w tygodniu w godzinach 10:00 – 24:00. STS, za sprawą inwestycji kapitałowej w czeską spółkę Greep, stał się współwłaścicielem systemu bukmacherskiego BetSys, z którego korzysta.

Za sprawą efektywnego i całodobowego systemu Customer Service, STS jest w stanie doskonale odpowiadać na rosnące zapotrzebowania klientów. Firma oferuje ponadto możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych na żywo w internecie, za pośrednictwem STS TV. Usługa jest dostępna także użytkownikom urządzeń mobilnych. Każdego miesiąca firma udostępnia transmisje nawet 5000 wydarzeń sportowych, w tym m.in. piłki nożnej, tenisa, siatkówki, koszykówki oraz innych sportów.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, sponsorem strategicznym Lecha Poznań, sponsorem głównym Jagiellonii Białystok a także oficjalnym bukmacherem Cracovii, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Zagłębia Lubin, Polskiej Ligi Siatkówki, Anwilu Włocławek, Futsal Ekstraklasa czy innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wspieranie esportu.

Firma powstała w 1997 roku. Spółka posiada nowoczesne punkty przyjmowania zakładów, które znajdują się w każdym większym mieście w Polsce – łącznie na terenie kraju jest ich ponad 440. STS zatrudnia przeszło 1500 osób.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021