Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Ile bramek zdobędzie jeszcze Paweł Brożek?

Paweł Brożek jest absolutną legendą Wisły Kraków. W barwach tego klubu rozegrał ponad 400 meczów, strzelił 164 gole i zaliczył 74 asysty. Co prawda w innych klubach nie szło mu za dobrze, jednak może pochwalić się, że w CV ma chociażby Trabzonspor czy Celtic. Tak czy inaczej, kiedy już zakończy karierę, kibice na pewno będą go bardzo dobrze wspominać. Nawet ci, którzy nie są sympatykami „Białej Gwiazdy”.

LEPSZY OD BUKSY I KLIMALI

Nawet w tym sezonie Brożkowi idzie naprawdę nieźle. W 17 meczach w tym sezonie strzelił osiem goli i zaliczył dwie asysty. 37-latek tym samym zawstydza polskich napastników. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że ma on najwięcej zdobytych bramek spośród wszystkich Polaków w tej kampanii. Oczywiście mowa o tych, którzy nadal mogą poprawić swój bilans, bo wiemy, że Jarosław Niezgoda, który ma na swoim koncie 14 trafień już zmienił otoczenie. Tak samo Adam Buksa i Patryk Klimala, choć ci akurat mieli o jedno „oczko” mniej w punktacji.

Zastanawiamy się, do ilu bramek będzie w stanie dobić Brożek do końca sezonu. W BETFAN możecie to obstawić. Analitycy legalnego polskiego bukmachera sądzą, że 33 procent strzeli on łącznie 12 goli. Zostało jedenaście kolejek, więc musiałby trafiać niemal w co trzecim meczu. Czy jest to możliwe? Oczywiście, że tak.

TO PRAWDOPODOBNIE JEGO OSTATNI SEZON

Jeszcze w marcu miał problemy zdrowotne, ale skorzystał na tym, że zawieszono rozgrywki, bo mógł dojść do pełnej sprawności. Zamierza pożegnać się z Wisłą w możliwie najlepszym stylu. – Nie będę na razie składał stuprocentowych deklaracji, ale wiele wskazuje na to, że to mój ostatni sezon – mówił Brożek na łamach „Gazety Krakowskiej”.

Najbliższy mecz Wisła Kraków rozegra na wyjeździe z Piastem Gliwice. Niemal na pewno w tym spotkaniu zobaczymy Brożka. Choć nie chcemy stawać po żadnej ze stron, to liczymy na to, że zobaczymy jeszcze kilka ładnych bramek w jego wykonaniu, skoro faktycznie może być dla niego ostatni taniec

wejdź i sprawdź ofertę

Bonusowy kod BetFan 2020

Co mogę zyskać, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100″

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021