Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

„Ida” z Oscarem, a on z 72 000 PLN w zakładach bukmacherskich

Ida z Oscarem

Wygrał 72 tysiące dzięki historycznej nagrodzie dla polskiego filmu Ida.

 

Nagroda amerykańskiego przemysłu filmowego nie wiąże się z żadnymi pieniędzmi. No chyba, że u bukmachera obstawiło się zwycięskie filmy…

72 435 złote i trzy grosze wygrała osoba, która postawiła na to, że „Ida” dostanie Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Dodatkowo anonimowy zwycięzca obstawiał też, że nagrody zdobędzie „Birdman” oraz „Grand Budapest Hotel”. W sumie na trzech kuponach poprawnie wytypował osiemnaście nagród – oprócz Oscarów także muzyczne Grammy – stawiając niecałe 500 zł.

Jak twierdzi firma bukmacherska Fortuna, która przyjęła zwycięskie zakłady, ponad 72 tys. zł to najwyższa w historii Polski wygrana w kategorii typowania nagród filmowych. Bukmacher za zwycięstwo „Idy” w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny ustalił kurs 2,15. Aż 7 do 1 płacono za to, że film Pawła Pawlikowskiego otrzyma Oscara w kategorii najlepsze zdjęcia. Tu skończyło się jednak tylko na nominacji.

Wygrał 72 tysiące dzięki historycznej nagrodzie dla polskiego filmu Ida.

Bukmacherzy często umożliwiają obstawianie nie tylko wydarzeń sportowych, ale także społecznych, kulturalnych czy politycznych. Obstawiać można więc zwycięzców programów telewizyjnych typu talent-show czy to kto wygra w majowych wyborach prezydenckich. Aktualnie liderem bukmacherów jest Bronisław Komorowski. Za jego zwycięstwo już w pierwszej turze Totolotek płaci 1,85 zł za każdą postawioną złotówkę. Na 3,2 do 1 wycenione szanse Magdaleny Ogórek na uzyskanie w wyborach dwucyfrowego wyniku.

Ida z Oscarem

Fani kinematografii mogą natomiast próbować pobić rekord 72-tysięcznej wygranej. Bukmacherzy przyjmują bowiem typy na polskie nagrody filmowe, czyli Orły. W kategorii najlepszy film faworytem jest obraz „Bogowie” Łukasza Palkowskiego.

Źródło: biztok.money.pl

 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021