Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Hiszpański tenisista ukarany za obstawianie w zakładach online

Hiszpański tenisista, Samuel Ribeiro Navarrete, został zawieszony na osiem miesięcy i ukarany grzywną w wysokości 1000.00$ za obstawianie wyników w zakładach.

Samuel Ribeiro Navarrete

Śledztwo TIU (Tennis Integrity Unit , zajmuje się podejrzeniami wszelkich oszustw w tej dyscyplinie sportu) wykazało, że zawarł on 28 zakładów online w okresie między styczniem a marcem 2013 roku. Żaden z nich nie dotyczył meczu z udziałem Hiszpana. 24-latek najwyżej notowany był na pozycji #723 w rankingu ATP w lipcu 2016

Czteromiesięczny okres jego zakazu jest zawieszony, pod warunkiem, że nie popełni dalszego naruszenia Programu Antykorupcyjnego w Tenisie.

Śledząca tenisowych oszustów organizacja TIU wzięła pod lupę kilkadziesiąt spotkań, które rozegrano w tym roku. W każdym z przypadków zachodzi podejrzenie, że mogło dojść do ustawienia wyniku. Tennis Integrity Unit przyznała w kwietniu tego roku, że otrzymała od zakładów bukmacherskich 48 ostrzeżeń w sprawie meczów rozegranych od 1 stycznia. „Każde ostrzeżenie w takiej sprawie jest przez nas oceniane, obserwowane i traktowane jak wskazówka, że mogło wydarzyć się coś niewłaściwego” – podkreśliła TIU.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021