Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Historia zakładów bukmacherskich

Zakłady sportowe i bukmacherskie nie są żadną nowością, która owładnęła świat kilka lat temu. Zawieranie zakładów jest znane i lubiane, ale także było uwielbiane od wielu wieków. Już w starożytności ludzie chętnie zakładali się o coś, co stanowiło dla nich świetną rozrywkę.

Starożytne obstawianie polegało przede wszystkim na typowaniu walk gladiatorów, czy wyścigów rydwanów, co w dzisiejszym czasie zostało zastąpione wyścigami konnymi i boksem. Choć zakłady bukmacherskie znane były już w starożytności i cieszyły się wielkim uznaniem, to dopiero wiek dziewiętnasty przyniósł im wielką popularność. W 1888 r w Wielkiej Brytanii miało miejsce przyjecie pierwszych zakładów, ale bez udziału bukmacherów.

Były to nieoficjalne zakłady zawierane pomiędzy kibicami piłkarskimi.

Następne zakłady były przyjmowane przez dziennikarzy i pojawiły się zorganizowane formy zakładów w gazetach. To właśnie dziennikarze ze swoimi ekspertami pełnili funkcje dzisiejszych bukmacherów.

Zakłady zawierane w związku z piłką nożną stały się tak bardzo popularne, że przeniosły się także na inne dyscypliny sportowe.

Początek wieku dwudziestego, dokładnie lata trzydzieste, to prawdziwy bum bukmacherski. Zaczęły powstawać profesjonalne firmy bukmacherskie. Pierwszy punkt bukmacherski założył w 1922 roku John Moores w niewielkim biurze na przedmieściach Londynu.

Od tej pory zaczęły powstawać firmy bukmacherskie w niezliczonej ilości na całym świecie.

Branża bukmacherska rozpowszechniła się wraz z rozwojem internetu. Pierwszy zakład w sieci został przyjęty w 1972 roku w Kanadzie. W ciągu kilkudziesięciu lat bukmacherstwo stało się ogromnym biznesem, które przynosiło fantastyczne zyski na całym świecie i przyciągało coraz więcej graczy.

Ogromna konkurencja sprawiła, że bukmacherzy zaczęli się prześcigać w swoich ofertach, a nawet zaczęli stosować różne sztuczki w postaci bonusów, czy nagród, by tylko zwabić do siebie graczy.

Zawieranie zakładów bukmacherskich i sportowych od starożytności do czasów obecnych przeszło ogromne zmiany, ale zasada pozostała niezmienna- typujesz dobrze, wygrywasz pieniądze, typujesz źle, to przegrywasz.

Podstawowe zasady dobrego typowania

Nie ma złotej zasady na to, by wygrywać. Nikt nie da gwarancji na to, że dana drużyna wygra mecz. Boisko weryfikuje, że nawet najlepszym zdarzają się częste przegrane.

Na boisku możliwe jest wszystko i każda opcja, wygrana, przegrana, remis. Jak więc typować, by wygrać, a w najgorszym wypadku nie stracić ?

Przede wszystkim należy grać z głową. Bardzo często jest tak, że ci co dopiero zaczynają zabawę w typowania i obstawianie myślą o szybkich i ogromnych wygranych. To nie działa w taki sposób ! Owszem zakłady polegają na tym, żeby grać i wygrywać, ale nie zawsze jest to możliwe.

Zdarzają się także przegrane, jak w każdej grze i na ewentualne przegrane powinni nastawić się początkujący gracze. Jeśli nie ma się wiedzy sportowej i doświadczenia w typowaniu, nie należy rzucać się od razu na głęboką wodę.

Pragnienie zdobycia milionów może szybko zakończyć się przegraniem majątku swojego życia.

Początkujący gracze powinni brać przykład z tych, którzy grają wiele lat, a jak grają tzw. wyjadacze ? Prawdziwi gracze śledzą przede wszystkim sport, głównie dziedziny które najbardziej ich interesują, które obstawiają .

Doświadczony gracz sprawdza np. jak dana drużyna gra, co zdobyła na przestrzeni ostatnich spotkań, ile razy wygrała, przegrała, zremisowała, na którym miejscu jest w tabeli, co może osiągnąć w kolejnym meczu, czy kolejny mecz daje coś konkretnego drużynie.

Takie informacje, to skarbnica wiedzy, ale doświadczony gracz wie, że ważne są także inne rzeczy. Doświadczony gracz wie wszystko o składzie drużyny, o kontuzjach, transferach zawodników itd. Informacje na temat sprawności drużyny są niezwykle ważne i pomocne przy typowaniu.

Jeśli dany zespół jest po bardzo ważnych rozgrywkach, może to oznaczać, że jest zmęczony i przez następnych kilka spotkać nie będzie grał na najwyższym poziomie i ryzykownym byłoby obstawianie zwycięstwa na taką drużynę.

To i wiele innych wiadomości może być przydatnym w trafnym typowaniu wyników meczy.

Taka wiedza to skarb, więc zanim ktoś zdecyduje się na profesjonalne typowanie powinien nabrać doświadczenia. Nie oznacza to, że nie powinien grać, typować, obstawiać. Oczywiście, że nie o to chodzi.

Po prostu trzeba robić to z dobrym podejściem i wyobraźnią.

Najlepiej jest zająć się daną dyscypliną sportu, dowiedzieć się o niej jak najwięcej, śledzić ją non stop, zbierać informacje na temat zawodników, ich dyspozycji, formy. Do czasu nabrania doświadczenia można sugerować się typami od profesjonalistów, ale także z głową. Dobrym rozwiązaniem dla początkujących są zakłady systemowe, z mniejszym ryzykiem.

Okazuje się, że korzystają z nich nie tylko laicy ze świata sportu, ale także starzy wyjadacze, którzy grając ostrożnie w dłuższej perspektywie są prawdziwymi zwycięzcami.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021