Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Hej, hej, wraca NBA! Kto faworytem bukmachera?

Powrót NBA jest już faktem. W nocy z czwartku na piątek odbędą się dwa pierwsze mecze po wznowieniu sezonu. Co najistotniejsze – większość spotkań odbędzie się w takich godzinach, że nie będzie trzeba zarywać nocki!

GRAMY W ORLANDO

Rozmowy odnośnie powrotu NBA trwały od dłuższego czasu. Mówiło się o tym, że sezon miałby zostać dokończony w jakimś odizolowanym miejscu. Wśród propozycji wymieniało się przede wszystkim ośrodek Walta Disneya w Orlando, który ostatecznie wygrał. Drużyny już zameldowały się w tym miejscu, otrzymały informację jak postępować w tym trudnym czasie i czekają z niecierpliwością na wznowienie rozgrywek.

Aktualnie w Konferencji Wschodniej blisko awansu są następujące drużyny: Milwaukee Bucks, Toronto Raptors, Boston Celtics, Miami Heat, Philadelphia 76ers, Indiana Pacers, Brooklyn Nets oraz Orlando Magic. Z kolei w Konferencji Zachodniej awans uzyskałyby: Los Angeles Lakers, Los Angeles Clippers, Denver Nuggets, Utah Jazz, Houston Rockets, Oklahoma City Thunder, Dallas Mavericks oraz Memphis Grizzlies.

NA POCZĄETEK NEW ORLEANS PELICANS – UTAH JAZZ

A co z kibicami? Zapala się światełko w tunelu. – Być może część kibiców za jakiś czas będzie mogła wrócić do hal. Mogliby oni siedzieć co drugie lub co trzecie miejsce. Na ten moment wydaje się to głupie, ale niestety obecnie taka jest nasza rzeczywistość – mówił Adam Silver, komisarz ligi na konferencji online z zawodnikami, o czym poinformował ESPN. Na razie jednak sytuacja w Stanach Zjednoczonych jest daleka od ideału, przez co opcja powrotu fanów jest mało prawdopodobna.

Na razie przed nami sporo przedsezonowych meczów w NBA. Prawdziwa rywalizacja rozpocznie się jednak właśnie w nocy z czwartku na piątek. W pierwszym meczu New Orleans Pelicans podejmie Utah Jazz. Większe szanse na zwycięstwo według analityków BETFAN – czyli legalnego polskiego bukamchera – ma ta pierwsza drużyna. Szacuje się, że wygrają oni na 54%. W kolejnym spotkaniu Los Angeles Lakers podejmą Los Angeles Clippers. Na pewno będzie bardzo ciekawie!

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021