Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Polacy na hazard przeznaczają 233 zł rocznie

233 zł – tyle średnio Polacy przeznaczają na gry losowe lub loterie w ciągu roku, a wygrywamy najczęściej o połowę mniej. Najczęściej wybieramy gry z Totalizatora Sportowego, czyli Lotto, zdrapki i inne gry liczbowe, jak Multi Multi czy Keno.

 

Polacy rzadko szukają szczęścia w grach na pieniądze w internecie, w kasynach czy na automatach do gier. Zaledwie 2 proc. zapytanych przez Centrum Badań Opinii Publicznych respondentów bierze udział w zakładach bukmacherskich.

 

Hazard – ile wygrywamy

 

Jak podaje CBOS, statystyczny Polak przeznaczył 223 złote na gry hazardowe, a wygrał przeciętnie około 103 złote. Gry na pieniądze zdecydowanie bardziej interesują mężczyzn, dlatego też przeznaczają oni większe sumy na hazard niż kobiety. Mężczyźni wydają średnio 342 złote w ciągu roku, a wygrywają 152 złote, kobiety natomiast wydają 86 zł, a wygrywają ok. 48 złotych.

Mimo że niewielu Polaków deklaruje, że korzysta z automatów do gier, czy gra w kasynie poza internetem, to tam zostawia jednak najwięcej pieniędzy. Jednoręki bandyta pochłania średnio 3611,26 złotych, ruletka czy poker4680,95 zł, a kasyna internetowe 1691,7 złote.

(CBOS)

Najwyższe wygrane deklarują Polacy korzystający z automatów do gier, kasyn internetowych oraz ci, którzy biorą udział w zakładach bukmacherskich.

 

(CBOS)

Źródło:

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021