Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Hazard w Polsce w programie TVP „Warto rozmawiać” z 6 kwietnia 2017 [WIDEO]

Wczorajszy zapis programu w TVP1 „Warto rozmawiać” Jana Pospieszalskiego,dla osób które nie miały okazji obejrzeć dyskusji na temat nowej ustawy hazardowej.

Wiesław Janczyk (wiceminister finansów): – „Po aferze hazardowej podjęto decyzję,aby nie wydawać kolejnych koncesji na automaty do gier”,”Po wejściu w życie ustawy (1 kwietnia 2017) większość salonów gier została zamknieta.”

Michał Wiśniewski (muzyk, założyciel Polskiego Stowarzyszenia Pokera) – „Widywałem ludzi,którzy przyjeżdżali do Warszawy i przegrywali pieniądze zamiast wysyłać je rodzinie. Ostatnie 8 lat było dla branży hazardowej najgorszym czasem.”

Tomasz Rzymkowski (Kukiz’15) – „Czy państwo powinno angażować się w organizowanie hazardu? To stoi od dużym znakiem zapytania pod względem moralności.”

W.Janczyk (wiceminister finansów): – „Chcemy przez nową ustawę chronić gracza i zlikwidować szarą strefę,choćby w internecie.”

Michał Wiśniewski (muzyk) – „Mam prawo dysponować pieniędzmi wedle własnego uznania. Nie ograniczajcie moich swobód”,

M.Wiśniewski (Polskiego Stowarzyszenia Pokera) – „Nie macie państwo prawa zbierać danych na temat tego,ile pieniędzy przeznaczam na grę w automacie”

P.Rabantek, ekspert branży bukmacherskiej „Blokowanie nielegalnych stron i płatności na nie wejdzie dopiero 1 lipca 2017”

M.Wiśniewski (założyciel Polskiego Stowarzyszenia Pokera) – „Żałuję,że Totalizator nie chce wejść we współpracę z zagranicą. Niech klienci sami decydują w co chcą grać”,”Hazard internetowy to głównie kapitał izraelski. Najwięksi operatorzy nie mają zamiaru się ubiegać o polskie licencje

***

Program o bandytach – groźnych, choć jednorękich. Kto zarabia, a kto traci na grach hazardowych? Czy nowa ustawa i państwowy monopol to dobre rozwiązanie? Na te pytania próbują opowiedzieć: Wiesław Janczyk (wiceminister finansów), Tomasz Rzymkowski (Kukiz’15), Radosław Śmigielski (Totalizator Sportowy), Paweł Rabantek (Stowarzyszenie Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich), Michał Wiśniewski (muzyk, założyciel Polskiego Stowarzyszenia Pokera), dr Lubomira Szawdyn (terapeutka uzależnień), Rafał Porzeziński (PR Program 1, niegrający hazardzista), Piotr Gronkiewicz (Stowarzyszenie „NIE GRAM”).

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021