Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Harry Kane w United albo w Realu?

Wielu piłkarzy na świecie chciałoby mieć tak nieudany sezon, jak on. Mówi się, że Harry Kane w tym sezonie spisuje się średnio, ale kiedy patrzymy na jego statystyki – 25 meczów, 17 goli, dwie asysty – nie możemy się z tym zgodzić. To co najmniej dobry bilans, a mamy w pamięci przecież to, że zmagał się z kontuzją.

GRAJĄCA LEGENDA

Ma 26 lat, a już jest grającą legendą Tottenhamu. Znowu polecimy statystykami, ale w tym wypadku musimy. Rozegrał dla „Kogutów” 278 meczów, w których zdobył 181 bramek i 30 razy asystował. Jest ich najlepszym strzelcem w historii, a także dziesiątym zawodnikiem z największą liczbą występów. Występuje w tym klubie – licząc karierę juniorską – od 2009 roku. Był co prawda w międzyczasie wypożyczany do czterech drużyn, ale to właśnie ta ekipa jest jego domem. Nikt nie wyobraża sobie tego, by miał odejść.

Na oferty transferowe z pewnością nie narzeka. Jako że zbliża się letnie okno, to coraz więcej spekuluje się o jego dalszej przyszłości. Oczywiście we wszystkich zestawieniach pt. „Gdzie zagra Kane w przyszłym sezonie?” prowadzi Tottenham, ale jego odejście miałoby realne uzasadnienie. Sam zawodnik z pewnością chciałby grać dla drużyny, która ma zdecydowanie większe szanse na regularnie zdobywanie mistrzostwa kraju i wygrywanie Ligi Mistrzów.

Tylko takie liczą się w walce o Anglika. Cena jednak dla wszystkich jest zaporowa. Chodzi o około 200 milionów euro. Jakie kluby mogłyby sobie pozwolić na taki wydatek? Według BETFAN są to: Manchester United, Manchester City, Liverpool, FC Barcelona, Real Madryt, Juventus oraz Bayern Monachium. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali naprawdę atrakcyjne kursy na to, w jakim klubie po letnim oknie transferowym będzie grał Kane.

CHCĄ GO SAMI GIGANCI

Gdzie mu najbliżej? Tego nie wie nikt. Podobno do Manchesteru United, ale włodarze Tottenhamu podobno nie chcą, by po ewentualnym odejściu dalej grał w Premier League, tak by nie wzmacniać lokalnych rywali. Zatem angielskie kluby odpadają. Skreślić możemy chyba również Bayern, który pieniądze na transfery na pewno ma, ale nie zwykł wydawać aż tak wielkich kwot. Juventus? Mało prawdopodobna opcja, Serie A to mimo wszystko gorsza liga. Zostają hiszpańscy giganci. Z tą adnotacją, że do Barcelony wpychano go naprawdę rzadko, z kolei do Realu co tydzień.

Ciężko na ten moment przewidzieć, jak będą wyglądały losy Kane’a. Pewne jest tylko, że jeśli odejdzie za kilka miesięcy z Tottenhamu, prawdopodobnie z miejsca uzyska miano najlepszego letniego transferu.

wejdź i sprawdź ofertę

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021