Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Hamilton, Kubica i Vettel czyli SuperAKO w STS na F1!

Wraca F1, wraca Robert Kubica!

Warto to uczcić kuponem. Sprawdź ofertę specjalną, którą przygotowano dla Ciebie w zakładach bukmacherskich STS z okazji startu prestiżowych wyścigów.

  • Hamilton wygra wyścig?
  • Kubica zostanie sklasyfikowany wyżej niż Russell?
  • Vettel ukończy wyścig przed Bottasem?

(uwaga : zakład na zwycięstwo Hamiltona oraz wygrane Kubicy z Russellem i Vettela z Bottasem w wyścigu o GP Australii)

Jesteś na tak? Zakład znajdziesz w zakładce: oferta / Zakłady Bukmacherskie / Zakłady Sportowe / GP Australii, SUPERAKO

W standardowej ofercie kurs na te zdarzenia to 5.80, a w SuperAKO 6.75! Decyzja należy do Ciebie!

Specjalny kod bonusowy w STS na freebet 29 PLN:  BETSTS

Rejestracja u bukmachera STS jest niezwykle prosta i bardzo szybko. STS jest jednym z bukmacherów, który oferuje swoim graczom tzw. konto tymczasowe. Oznacza to, że rejestrując się u tego bukmachera musimy podać tylko podstawowe dane osobowe, a skan dowodu lub paszportu przesyłamy dopiero w momencie, gdy chcemy przekształcić nasze konto w stałe. Podczas rejestracji musimy jednak pamiętać o podaniu prawdziwych danych, gdyż w innym przypadku bukmacher może zablokować nasze konto pod pretekstem podejrzenia oszustwa. W trakcie rejestracji nie możemy zapominać o wpisaniu kodu bonusowego STS. Możemy skorzystać np. z kodu bonusowego BETSTS, który zaoferuje nam dodatkowe bonusy. Jakie promocje przygotowane są dla graczy i jak wiele uzyskamy dzięki zastosowaniu kodu bonusowego?

 

STS KOD PROMOCYJNYJak Wasz poranek? Klient STS obudzi się dziś bogatszy o 1.25 mln zł. Weszło mu kilkanaście „taśm”. Średnia stawka 3 zł na zakład. Przykładowy kupon 3zł -> 276 000 zł ! WOW – napisał na Twitterze Mateusz Juroszek, prezes STS

Na każdego nowego gracza czekają bardzo atrakcyjne bonusy. Jednym z nich jest bonus powitalny STS. Możemy otrzymać dodatkowe 100% od pierwszej wpłaty, aż do kwoty 1000 złotych. Żeby otrzymać ten bonus, musimy w trakcie rejestracji zaznaczyć kwadracik z napisem “Chcę otrzymać swój bonus startowy“. Kwota, którą otrzymamy zależy od tego ile wpłacimy. Wpłacając 200 złotych otrzymamy dodatkowe 200 złotych na grę. Maksymalną kwotę bonusu otrzymamy wpłacając 1000 złotych.

  • kod bonusowy na freebet 29 PLN:  BETSTS

Zanim ucieszymy się z faktu, że bukmacher STS rozdaje nam pieniądze za darmo musimy wziąć pod uwagę, że zanim będziemy mogli je wypłacić, wpierw trzeba nimi obrócić. Aby środki przeszły na naszą własność musimy obrócić bonus 3x (liczy się tylko kwota bonusu, więc jeśli nasz bonus to 1000 złotych, to łączna suma stawek podlegająca warunkom obrotu to 3000 złotych). Na wykonanie obrotu mamy 120 dni. Do obrotu liczą się wszystkie kupony, których kurs minimalny wynosi 1,91 (wyłączając kupony MaxiKombi). Nie mogą zawierać jednak meczy z zakładek Hit Dnia.

 

Niestety, zanim otrzymamy możliwość wypłaty z konta depozytowego, musimy jeszcze jednokrotnie obrócić kwotę pierwszej wpłaty, w zakładach, których kurs wynosi minimum 1,50. Niestety obrót ten jest nie do uniknięcia i ma zabezpieczyć bukmachera przed ryzykiem prania brudnych pieniędzy przez gracza, lub traktowania go jako depozytu, np. w celu uniknięcia wykazania swojego dochodu w rocznych biuletynach informacji publicznej.

FREEBET W STS

Darmowy zakład w STS to dodatkowy bonus dla nowych graczy. Freebety to najbardziej atrakcyjny rodzaj bonusów oferowanych przez bukmachera, gdyż do ich otrzymania nie trzeba zazwyczaj wpłacać swoich własnych środków. Podobnie jak w przypadku poprzedniego bonusu, w trakcie rejestracji wystarczy nam wpisać kod BETSTS. Uprawnia on nas do otrzymania freebetu w wysokości 29 złotych (standardowa kwota bez kodu bonusowego STS to 25 złotych. Kod bonusowy daje nam więc dodatkowe 4 złote).

Darmowy zakład otrzymujemy po wykonaniu weryfikacji konta. Żeby freebet został dopisany do naszego profilu musimy zeskanować swój dowód osobisty lub paszport i przesłać do sprawdzenia pracownikom bukmachera.

Warunki obrotu freebetu w STS są naprawdę bardzo atrakcyjne. Warunkiem wykorzystania freebetu jest trzykrotny obrót przyznanej kwoty bonusu, czyli musimy zagrać zakłady za łączną sumę 87 złotych, a minimalny kurs pojedynczego kuponu wynosi 1,91. Oczywiście tak jak w przypadku bonusu powitalnego, do obrotu nie wliczają się mecze znajdujące się w zakładce Hit Dnia, a także kupony typu MaxiKombi.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021