Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Gwarantowany Bonus 50 zł za pierwszy depozyt w Fortuna

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już jesteś zarejestrowanym klientem, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania?

Od piątku do niedzieli oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom Fortuna proponuje DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz co najmniej 50 zł, a otrzymasz 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.Kto może skorzystać z promocji?

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniach 05-07.06.2020 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 05.06.2020 nie dokonali żadnego depozytu.

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 50 zł?

Zrób w dniach 05-07.06.2020 pierwszy depozyt w Fortunie za min. 50 zł brutto, a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 50 zł w punktach FKP

Jakie kanały gry obejmuje promocja?

Promocja jest dostępna przez stronę efortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji “Bonusy – Przegląd Bonusów”. Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021