Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Grand Prix Polski – Freebet 10 PLN w STS za AKO

Gotowi na emocje związane z Grand Prix Polski na żużlu? Warto wejść bezpiecznie w to wielkie wydarzenie. Sprawdź akcję bukmachera: Freebet 10 PLN dla stałych Klientów!

wejdź i sprawdź ofertę

W dniach 03-05.10.2019 z konta depozytowego zagraj w STS zakład AKO dokładnie za 21 PLN, na którym będą znajdować się trzy zdarzenia z oferty pod GP Polski na żużlu (każde z trzech zdarzeń musi mieć minimalny kurs 1,50). Jeśli nie trafisz – otrzymasz doładowanie konta bonusowego na łączną kwotę 10 PLN.

WAŻNE: Akcja dla wszystkich klientów STS! Pamiętaj – udział biorą wyłącznie przegrane kupony, rozliczone nie później niż 05.10.2019.

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

Najczęściej zadawane pytania

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego zakładu AKO dokładnie za 21 PLN, na którym będą znajdować się trzy zdarzenia z Grand Prix Polski na żużlu. Każde z trzech zdarzeń musi mieć minimalny kurs 1,50. Jeżeli zakład okaże się rozliczony jako przegrany przegrany Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej STS i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia oraz zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 12.10.2019 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN. Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 10 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 30 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od 03.10.2019 r. godz. 10:00 do 05.10.2019 r. godz. 16:00.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Nic straconego! Przeczytaj regulamin promocji lub skontaktuj się z pomocą online na stronie bukmachera.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021