Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Grand Prix Polski 2019 – Mobile Bonus 40 PLN w STS

Wielkimi krokami zbliża się Grand Prix Polski na żużlu! Do sobotniego wydarzenia zostało naprawdę niewiele, a my mamy coś specjalnego z tej okazji! Sprawdź Mobile Bonus 40 PLN w STS!

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

W sobotni wieczór na torze w Toruniu szykuje się wielkie święto polskiego żużla. Bartosz Zmarzlik stanie przed szansą wywalczenia tytułu Indywidualnego Mistrzostwa Świata!

Nie miałeś jeszcze okazji korzystać z aplikacji STS? Warto to zmienić wraz z kwotą 40 PLN, która czeka na Ciebie z okazji Grand Prix Polski na żużlu! Jak cieszyć się z bonusu?

Pobierz najnowszą wersję apki STS w dniach 03.10.2019 – 05.10.2019, zaloguj się na swoim koncie i potwierdź chęć odbioru vouchera. To jedyne zadania, które Cię czekają!

Proste? No to 3, 2, 1… START!

Najczęściej zadawane pytania:

Na czym polega akcja?

Akcja polega na pobraniu najnowszej wersji aplikacji STS z systemem Android lub iOS, zalogowaniu się na swoim koncie oraz potwierdzeniu chęci aktywowania bonusu od dnia 03.10.2019 r. od godz. 01:00 do dnia 05.10.2019 r. do godziny 23:59.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są osoby, które pobrały po raz pierwszy aplikację w okresie trwania akcji lub grały dotychczas tylko na STS.pl lub m.STS.pl i zdecydowały się zainstalować aplikację. Klienci, którzy dotychczas posiadali aplikację oraz dokonali jej aktualizacji do najnowszej wersji, nie biorą udziału w promocji.

Co powinienem zrobić, aby otrzymać bonus?

Aby otrzymać voucher, wystarczy zainstalować najnowszą wersję aplikacji, zalogować się na swoje konto i potwierdzić chęć odebrania vouchera w sekcji Bonusy i akcje, w bocznym menu aplikacji.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Vouchery będą dostępne w aplikacji STS na urządzeniach z systemem Android i iOS do 06.10.2019. Vouchery będą dostępne w sekcji Bonusy i akcje.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Gracz może otrzymać na konto bonusowe maksymalnie 40 PLN w ramach jednej akcji.

Co w sytuacji, gdy na swoim koncie bonusowym mam aktywne środki?

Pamiętaj, że konto bonusowe można zasilić kolejnym otrzymanym voucherem w momencie gdy poprzedni bonus zostanie w całości wykorzystany lub wszystkie zawarte za niego zakłady zostaną rozliczone. Jeśli masz aktywne środki na koncie bonusowym wykorzystaj je zanim doładujesz swoje konto bonusem z akcji “Grand Prix Polski. Mobile bonus 40 PLN”.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 40 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 120 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Czy wersja aplikacji ma znaczenie?

Tak, możesz wziąć udział w akcji wyłącznie z użyciem najnowszych wersji aplikacji mobilnych

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 03.10.2019 r. od godziny 01:00 do dnia 05.10.2019 r. do godziny 23:59.

0 0 votes
Article Rating
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz
2 lat temu

Dobre promo. Szkoda że się spóźniłem 🙁

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021