Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Graj odpowiedzialnie w zakładach bukmacherskich

Naszym wymarzonym celem jest oczywiście regularne wygrywanie w zakładach sportowych, do tego dążymy, jako do ideału. Wiemy natomiast, że nie zawsze jest dobrze, nie zawsze wygrywa się raz za razem.

Zdarzają się wielkie niespodzianki, które niszczą nam kupon. Zdarzają się czarne serie. Nie mamy zamiaru pisać, że jest inaczej. I Ty też powinieneś zdawać sobie z tego sprawę w swojej grze. Dlatego też ten blog popiera jedną, zasadniczą dla naszej działalności ideę:

ODPOWIEDZIALNA GRA

Zakłady bukmacherskie to w dużym stopniu ryzyko i trochę szczęścia. Twoja gra na zakładach powinna opierać się właśnie na możliwie jak największym ograniczaniu tego ryzyka. Analizuj, patrz w statystyki. Jednak najważniejsze – podejmuj właściwe i odpowiedzialne decyzje. To TY decydujesz, ile stawiać i co stawiać. Przecież nie chcesz rychle zbankrutować

Warto wymienić parę rzeczy:

  1. Graj tylko za pieniądze, które możesz stracić – NIGDY nie poświęcaj na to więcej pieniędzy, niż konieczne.
  2. Zwracaj uwagę na to, ile czasu poświęcasz grze. My traktujemy to jako hobby, marzeniem byłoby z tego żyć, natomiast zakłady nie są naszym całym światem. To powinno być także Twoje podejście.
  3. W przypadku czarnej serii zrób sobie długą przerwę. Powtarzamy – DŁUGĄ. Dystans do zakładów w takich momentach jest zawsze wskazany.
  4. Ustal porządne zasady zarządzania pieniędzmi i trzymaj się ich – TO NAJWAŻNIEJSZY PUNKT. Na przykład, maksymalnie 5% kapitału na kupon, zakładany zysk 5-10% miesięcznie, po utracie 30% kapitału przerwa. Wybierz i ustal, co chcesz, najważniejsze jednak, by chronić siebie i swój kapitał. Siebie, bo wygrana i (szczególnie) strata pieniędzy bardzo różnie wpływa na emocje. Tak samo działają ludzie grający na Forex, czy grający w pokera. Money management to podstawa.
  5. Jeżeli zauważysz u siebie przejawy uzależnienia od hazardu, przeczytaj koniecznie ten artykuł. Nie chcielibyśmy, aby do tego doszło, jednak gdy już się to zdarzy, reaguj natychmiast i przestań grać. Nie jest to tego warte.
Poniżej przedstawiamy przydatne posty, które są warte przeczytania, zanim podejmiesz się gry u bukmachera. Z pewnością w Internecie jest jeszcze więcej informacji, natomiast polecamy doedukować się dzięki naszym artykułom:
Pamiętaj, grając u bukmachera bierzesz na siebie pełną odpowiedzialność, jak każdy z nas, za swoje pieniądze.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021