Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Gracz STS bogatszy o 1.25 mln zł – weszło kilkanaście „taśm”

O niezwykłym szczęściu może mówić klient zakładów bukmacherskich STS, który obstawiając 27 lutego 2019 r. 14 kuponów za łączną kwotę 76 zł, wygrał 1 250 000 złotych. To jedna z najwyższych kwot wygrana wśród polskich bukmacherów.

Rekordowa wygrana w zakładach bukmacherskich

To jedna z największych wygranych wśród polskich bukmacherów. A właściwie 14 wygranych. Tyle bowiem klient STS wykupił w jeden dzień. Wszystkie zakłady zostały postawione 27 lutego. #OdważniWygrywają ?

Zainwestował 76 zł, a zyskał ponad milion złotych. Padła jedna z największych wygranych wśród polskich bukmacherów. Zobacz, na co postawił

Jak Wasz poranek?  Klient STS obudzi się dziś bogatszy o 1.25 mln zł. Weszło mu kilkanaście „taśm”. Średnia stawka 3 zł na zakład. Przykładowy kupon 3zł -> 276 000 zł ! WOWnapisał na Twitterze Mateusz Juroszek, prezes STS

📊Łącznie: 14 kuponów

📈Średnia stawka: 3 PLN za zakład

💰Łączna wygrana: 1.25 MLN PLN

Sprawdź naszą ofertę FREEBET (darmowy zakład)

Jeden z szczęśliwych kuponów
  • Zagrany: 27.02.2019/13:13
  • Numer kuponu: 310 581 900 552 347 601
  • Kurs całkowity:104919.61
  • Stawka:3.00 zł (współ. proc. 0.88)
  • Wygrana: 249288,77 zł
Twitter.com/@MateuszJuroszek

STS kod promocyjny – freebet

Specjalny kod bonusowy w STS na freebet 29 PLN:  BETSTS

Rejestracja u bukmachera STS jest niezwykle prosta i bardzo szybko. STS jest jednym z bukmacherów, który oferuje swoim graczom tzw. konto tymczasowe. Oznacza to, że rejestrując się u tego bukmachera musimy podać tylko podstawowe dane osobowe, a skan dowodu lub paszportu przesyłamy dopiero w momencie, gdy chcemy przekształcić nasze konto w stałe. Podczas rejestracji musimy jednak pamiętać o podaniu prawdziwych danych, gdyż w innym przypadku bukmacher może zablokować nasze konto pod pretekstem podejrzenia oszustwa. W trakcie rejestracji nie możemy zapominać o wpisaniu kodu bonusowego STS. Możemy skorzystać np. z kodu bonusowego BETSTS, który zaoferuje nam dodatkowe bonusy. Jakie promocje przygotowane są dla graczy i jak wiele uzyskamy dzięki zastosowaniu kodu bonusowego?

Jak Wasz poranek? Klient STS obudzi się dziś bogatszy o 1.25 mln zł. Weszło mu kilkanaście „taśm”. Średnia stawka 3 zł na zakład. Przykładowy kupon 3zł -> 276 000 zł ! WOW – napisał na Twitterze Mateusz Juroszek, prezes STS

Na każdego nowego gracza czekają bardzo atrakcyjne bonusy. Jednym z nich jest bonus powitalny STS. Możemy otrzymać dodatkowe 100% od pierwszej wpłaty, aż do kwoty 1000 złotych. Żeby otrzymać ten bonus, musimy w trakcie rejestracji zaznaczyć kwadracik z napisem “Chcę otrzymać swój bonus startowy“. Kwota, którą otrzymamy zależy od tego ile wpłacimy. Wpłacając 200 złotych otrzymamy dodatkowe 200 złotych na grę. Maksymalną kwotę bonusu otrzymamy wpłacając 1000 złotych.

  • kod bonusowy na freebet 29 PLN:  BETSTS

Zanim ucieszymy się z faktu, że bukmacher STS rozdaje nam pieniądze za darmo musimy wziąć pod uwagę, że zanim będziemy mogli je wypłacić, wpierw trzeba nimi obrócić. Aby środki przeszły na naszą własność musimy obrócić bonus 3x (liczy się tylko kwota bonusu, więc jeśli nasz bonus to 1000 złotych, to łączna suma stawek podlegająca warunkom obrotu to 3000 złotych). Na wykonanie obrotu mamy 120 dni. Do obrotu liczą się wszystkie kupony, których kurs minimalny wynosi 1,91 (wyłączając kupony MaxiKombi). Nie mogą zawierać jednak meczy z zakładek Hit Dnia.

Niestety, zanim otrzymamy możliwość wypłaty z konta depozytowego, musimy jeszcze jednokrotnie obrócić kwotę pierwszej wpłaty, w zakładach, których kurs wynosi minimum 1,50. Niestety obrót ten jest nie do uniknięcia i ma zabezpieczyć bukmachera przed ryzykiem prania brudnych pieniędzy przez gracza, lub traktowania go jako depozytu, np. w celu uniknięcia wykazania swojego dochodu w rocznych biuletynach informacji publicznej.

FREEBET W STS

Darmowy zakład w STS to dodatkowy bonus dla nowych graczy. Freebety to najbardziej atrakcyjny rodzaj bonusów oferowanych przez bukmachera, gdyż do ich otrzymania nie trzeba zazwyczaj wpłacać swoich własnych środków. Podobnie jak w przypadku poprzedniego bonusu, w trakcie rejestracji wystarczy nam wpisać kod BETSTS. Uprawnia on nas do otrzymania freebetu w wysokości 29 złotych (standardowa kwota bez kodu bonusowego STS to 25 złotych. Kod bonusowy daje nam więc dodatkowe 4 złote).

Darmowy zakład otrzymujemy po wykonaniu weryfikacji konta. Żeby freebet został dopisany do naszego profilu musimy zeskanować swój dowód osobisty lub paszport i przesłać do sprawdzenia pracownikom bukmachera.

Warunki obrotu freebetu w STS są naprawdę bardzo atrakcyjne. Warunkiem wykorzystania freebetu jest trzykrotny obrót przyznanej kwoty bonusu, czyli musimy zagrać zakłady za łączną sumę 87 złotych, a minimalny kurs pojedynczego kuponu wynosi 1,91. Oczywiście tak jak w przypadku bonusu powitalnego, do obrotu nie wliczają się mecze znajdujące się w zakładce Hit Dnia, a także kupony typu MaxiKombi.

Zakłady bukmacherskie STS organizowane są przez firmę Star-Typ-Sport od 1997 roku, co czyni tego bukmachera weteranem na polskim rynku. Od początku swojego istnienia, aż po dziś dzień STS pozostaje jednym z najlepiej ocenianych i najbardziej popularnych legalnych bukmacherów w Polsce. Od czego zależy jego popularność i jak wyglądają opinie o stronie STS? Przyjrzyjmy się temu bliżej.

Kilka słów o STS

STS to jeden z najstarszych bukmacherów na polskim rynku. Spółka rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku. Wcześniej swoją działalność rozkręcił tylko Totolotek. Przez ponad 20 lat obecności na polskim rynku STS otworzył ponad 500 punktów naziemnych, a także dopracował do perfekcji swoją stronę internetową, gdzie w każdej chwili możemy obstawiać zakłady dostępne w ofercie.

Według wszelkich analiz wykonywanych przy okazji wprowadzania nowelizacji do ustawy hazardowej, STS zarówno przed 2017 rokiem jak i po, był bukmacherem, który może pochwalić się najlepszym obrotem. Jego udział w rynku to około 45%. Oczywiście bierzemy tu pod uwagę tylko legalnie działających w naszym kraju bukmacherów, bez uwzględniania szarej strefy. STS zakłady bukmacherskie oferta jest naprawdę atrakcyjne. Bukmacher oferuje nam mnóstwo różnych zakładów oraz dużą liczbę promocji. Niestety jeśli chodzi o kursy, to jest troszkę gorzej, ale tym zajmiemy się później.

Bukmacher STS jest bardzo aktywny jeśli chodzi o promocję polskiego sportu. Czytając STS zakłady bukmacherskie opinie, widzimy, że ludzie bardzo cenią sobie to, że jest on oficjalnym sponsorem reprezentacji polski, a także kilku klubów piłkarskich z Ekstraklasy i 1 ligi. STS wspiera także zespół siatkarski Asseco Resovia Rzeszów, drużynę piłki ręcznej Viva Kielce oraz ekipę koszykarską Anwilu Włocławek. Co więcej, STS mocno angażuje się także w wspieranie polskiego e-sportu, a także prowadzi fundację Sport Twoją Szansą, która ma za zadanie wesprzeć młodych, niepełnosprawnych sportowców.

Bukmacher STS posiada oczywiście licencję Ministra Finansów na prowadzenie zakładów sportowych. Oznacza to, że spełnia on wszelkie rygorystyczne zasady, które znajdują się w przepisach i korzystanie z jego usług jest w pełni bezpieczne i zgodne z prawem. Oznacza to, że pieniądze, które przelejemy do STS, a także dane, które podajemy przy rejestracji są dobrze zakodowane i nie wypłyną na zewnątrz.

Zakładanie konta w STS

Założenie konta u bukmachera STS jest niezwykle proste i nie zajmuje wiele czasu. Wszystko dzięki niedawno wprowadzonej funkcji, jaką jest STS rejestracja bez dowodu. Tak, dobrze widzicie. Rejestrując nowe konto u tego bukmachera nie musimy już robić zdjęcia lub skanu naszego dowodu osobistego lub paszportu i czekać na weryfikację. Jest to świetne rozwiązanie, w momencie, gdy zakładamy konto specjalnie dla jakiegoś meczu. Nie raz zdarzało się, że w momencie, gdy toczy się jakieś ważne spotkanie sportowe, pracownicy bukmachera są mocno obciążeni odpowiadaniem na wiadomości od graczy. Cierpi na tym oczywiście weryfikacja nowych kont, więc możemy spóźnić się na mecz, który chcemy obstawić. Podobnie, w przypadku, gdy zakładamy konto w nocy. U bukmachera STS pracują ludzie, więc wiadome jest, ze w nocy raczej nikt nie pilnuje przesłanych dokumentów.

Jak wygląda proces rejestracji w STS? Zakładając nowe konto podajemy bukmacherowi tylko podstawowe dane. Pozwala nam to na założenie konta tymczasowego, które posiada pewne ograniczenia. Konto takie posiada ograniczenie takie jak np. maksymalna suma stawek, która nie może przekroczyć 5000 złotych. Nie możemy także wygrać więcej niż 2280 złotych. Nie są to jeszcze takie złe ograniczenia. Najgorsze jest to, że dopóki nie zweryfikujemy naszego konta, nie możemy wypłacić wygranych środków. Naszą tożsamość możemy zweryfikować w każdej chwili, więc weryfikacja nie jest także jakimś problemem. Jeśli przegramy całą kasę i nie chcemy już więcej obstawiać, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby nie weryfikować swoich danych. Nasze konto zostanie w końcu zawieszone, a dane usunięte.

STS – strona internetowa i aplikacja mobilna

Przyjrzyjmy się nieco bliżej temu jak wygląda strona bukmachera STS. Nie poruszamy tu oczywiście kwestia samej kolorystyki, gdyż jak wiadomo jest to po prostu kwestia gustu i to co pasuje jednej osobie może zupełnie nie podobać się innej. Wydaje się jednak, że strona posiada bezpieczny, niebieski design, który nie może się nie podobać. Jeśli chodzi o czytelność i prostotę w obsłudze to wszystko się zgadza. Poruszanie się po stronie jest bezproblemowe i z pewnością poradzi sobie z nią każda osoba, nawet całkowicie początkująca w obstawianiu zakładów sportowych.

Przyjrzyjmy się natomiast jak prezentuje się STS zakłady bukmacherskie aplikacja mobilna. Można spokojnie powiedzieć, że jest to ekstraklasa. Aplikacja mobilna dostępna jest na telefonach z systemem Andoid i iOS, pozostali muszą się zadowolić mobilną wersją strony, która jest jednak w pełni funkcjonalna. Wróćmy jednak do aplikacji mobilnej. Programik, który stworzyli informatycy firmy STS jest szybki i naprawdę bardzo czytelny. STS zakłady bukmacherskie opinie, które znajdziemy w Internecie mówią, że niektórzy użytkownicy całkowicie zrezygnowali z korzystania ze standardowej wersji strony na rzecz aplikacji mobilnej.

STS zakłady bukmacherskie oferta

Przyjrzyjmy się teraz jak wygląda STS zakłady bukmacherskie oferta. Dyscypliny i ligi, które możemy obstawić znajdują się po lewej części strony bukmachera. Na samej górze znajdziemy polecane wydarzenia, które cieszą się największym powodzeniem wśród graczy. Jest to bardzo dobra funkcja, gdyż największe powodzenia mają zazwyczaj mecze piłkarskie, na które bukmacher oferuje najniższą marżę. Jest to także podpowiedź dla typujących, którzy mogą na tej podstawie odkryć kilka ciekawych spotkań, które mogli przegapić w trakcie analizy.

Jeśli chodzi o ilość dostępnych zakładów i rynków, to można powiedzieć, że bukmacher STS jest jednym z najlepszych pod tym względem w Polsce. Najbardziej popularne mecze posiadają ogromną ilość rynków.

U bukmachera STS znajdziemy także zakładkę z zakładami specjalnymi. Znajdziemy tam dwie oferty takie jak: sts zakłady bukmacherskie Hit Dnia, a także sts zakłady bukmacherskie Superoferta. Pod tymi zakładkami kryją się specjalnie wytypowane przez pracowników bukmachera zakłady z podwyższonymi kursami. Są to najczęściej najbardziej atrakcyjne i popularne spotkania danego dnia.

Oprócz zwykłych zakładów sportowych bukmacher STS daje nam także możliwość obstawiania wydarzeń dotyczących rozrywki i polityki.

Niestety, nie da się mówić o bukmacherze STS w samych superlatywach. Najsłabszą stroną tego bukmachera są niestety kursy. Czytając STS zakłady bukmacherskie opinie możemy stwierdzić, że mnóstwo osób jest naprawdę niezadowolonych z tego co oferuje ten bukmacher.

Jak natomiast wygląda oferta live tego bukmachera? Niestety z kursami dalej nie jest tu najlepiej, ale za to oferta jest bardzo atrakcyjna. Większość dyscyplin, które możemy obstawić na żywo posiada także swoje specjalne transmisje pozwalające nam na oglądanie przebiegu danego meczu. Możemy również śledzić szczegółowe statystyki każdej z drużyn, co znacząco zwiększa nasze szanse na dobre obstawianie.

STS to także jedna z czołowych firm, która oferuje swoim użytkownikom sporty wirtualne. Przypomnijmy, że są to po prostu pojedynki drużyn lub zawodników sterowanych przez komputer, który na podstawie statystyk określa szansę na zwycięstwo danej drużyny, a także przebieg spotkania. Sporty wirtualne to nie jest więc dyscyplina. Dużo lepiej nazwać to usługą. Plusem tego rozwiązania jest to, że mecze toczą się przez całą dobę w kilkuminutowych odstępach, więc możemy grać nawet o północy w Boże Narodzenie. Na pewno znajdziemy tu coś dla siebie. W ofercie bukmachera są trzy dyscypliny – piłka nożna, tenis i koszykówka. Do analizy dostajemy także mnóstwo statystyk, które mają nam pomóc w typowaniu.

Bonusy u bukmachera STS

Bukmacher STS posiada bardzo atrakcyjne bonusy. Ucieszą się nie tylko nowi gracze, ale także osoby, które posiadają konto u bukmachera STS od dawna. Przyjrzyjmy się na początku promocjom dla nowych graczy.

Pierwszą z nich jest bonus od pierwszej wpłaty. Jest to standardowa promocja, którą znajdziemy u niemalże wszystkich dostępnych w Polsce legalnych bukmacherów. Swój pierwszy depozyt u bukmachera STS możemy powiększyć o 100% aż do kwoty 1000 złotych. Oznacza to, że wpłacając 1000 złotych w swojej pierwszej wpłacie na konto bukmachera, w rzeczywistości możemy dysponować kwotą w wysokości 2000 złotych. W celu wypłaty bonusu musimy go wpierw trzykrotnie obrócić na kuponach o kursie minimalnym 1.91. Aktualny stan naszego obrotu możemy sprawdzić w zakładce „moje konto” w oknie o nazwie „Obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe”. Po spełnieniu warunków obrotu, pieniądze możemy wypłacić, jeśli nam się nie uda, niestety, ale tracimy je.

Promocje w STS

Drugą z promocji, tą która szczególnie ucieszy graczy, którzy nie mają dużego budżetu na grę, jest freebet o wartości 25 złotych. Czym jest freebet? Jest to darmowy zakład bez potrzeby wykonania depozytu, który zostaje doliczony do naszego konta w momencie pozytywnej weryfikacji naszej tożsamości. Darmowy zakład możemy wykorzystać na dowolnym kuponie. Niestety, zanim wypłacimy te pieniądze, musimy je wcześniej trzykrotnie obrócić na kuponach o minimalnym kursie 1.91.

Jedną z najciekawszych promocji oferowanych wiernym graczom jest „Polubisz poniedziałek„. Promocja ta polega na wypłacaniu pewnej kwoty pieniężnej graczom, którzy w poprzednim tygodniu zrobili obrót na największą kwotę. Nagrodzonych zostaje aż 1500 graczy, którzy otrzymują swoje nagrody, jak sama nazwa wskazuje, w poniedziałek. Warto zwrócić uwagę na wysokość tych nagród. Osoba, której uda się wykręcić największy obrót w danym tygodniu zdobędzie aż 3000 złotych. Pozostałe osoby na podium zdobędą odpowiednio 2000 i 1000 złotych. Osoby z ostatnich miejsc zobaczą na swoich kontach 20 złotych.

Ponadto, bukmacher ten oferuje także kilka różnych promocji tymczasową, które zależą od aktualnie toczących się wydarzeń sportowych. Najbardziej popularną z tych promocji jest „Emocje rządzą”. W zależności od edycji musimy obstawiać mecze pucharowe lub ligowe. Osoby, które spełnią określone warunki mają do podziału zawrotną kwotę 50 tysięcy złotych. Przy każdej edycji tej promocji każdy obstawiony kupon (każdy z graczy ma prawo obstawić kilkadziesiąt kuponów) zdobywa nawet kilkaset złotych.

Metody płatności u bukmachera STS

Mówimy tylko o wygrywaniu, ale zanim zdobędziemy jakąś kwotę do wypłaty, musimy najpierw wpłacić pieniądze do bukmachera. Klienci bukmachera STS mają dostęp do najbardziej popularnych metod przelewania pieniędzy. Do wyboru mamy serwisy obsługujące bezpieczne płatności internetowe: PayU, Dotpay i tPay.com, a także portfele jak Skrill i Neteller. Oczywiście, pieniądze przelewać możemy także przy użyciu kart debetowych i kredytowych.

Wypłaty możemy natomiast dokonywać tylko i wyłącznie na podane bukmacherowi konto bankowe. Pieniądze wypłacane są w przeciągu kilkunastu minut do kilkudziesięciu banków. Klienci banków nie wymienionych na stronie bukmachera musza poczekać na płatność maksymalnie przez dwa dni robocze.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021