Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Gra VaBanque w zakładach bukmacherskich

Jest to bardzo kontrowersyjny system gry, a z pewnością dość ryzykowny. Jego zaletą jest duży zysk przy założeniu, że wszystkie mecze, które postawiliśmy, będą trafione.

Zasada jest taka, że dobieramy sobie wstępną stawkę i obstawiamy mecze o mniej więcej równym kursie. Tutaj wybór jest dowolny. Możemy wybrać kurs 1.5, 1.7, bądź wyższy, w zależności od naszego doświadczenia i wcześniejszych sukcesów w grze. Gdy wygramy, stawiamy całość na następny przez nas wybrany mecz. Możemy ustalić sobie limit postawionych spotkań, aby po jej przekroczeniu zacząć system od nowa, bądź przerwać grę.

1 mecz, stawka 10zł, kurs 1.7, wygrana: 17zł
2 mecz, stawka 17zł, kurs 1.7, wygrana: 28,9zł
3 mecz, stawka 28,9zł, kurs 1.7, wygrana: 49,13zł
4 mecz, stawka 49,13zł, kurs 1.7, wygrana: 83,52zł
5 mecz, stawka 83,52zł, kurs 1.7, wygrana: 141,99zł

Tutaj dla przykładu ustalono limit 5 spotkań wygranych pod rząd. Jeżeli wszystkie nasze spotkania okażą się dla nas wygrane, z 10 złotych uzbierze się kwota około 142 złotych, co daje nam 1420% zysku! Aby zmniejszyć ryzyko przegranej, można zmniejszyć limit wygranych spotkań, przykładowo do trzech. Tutaj, po trzech wygranych mielibyśmy prawie 500% zysku w stosunku do stawki początkowej.

Jeszcze raz powtarzam – jest to dość ryzykowny system gry. Należy dobrze się zastanowić nad jego użyciem. Jeżeli czujecie się na siłach, aby móc coś takiego zagrać, znacie się dobrze na swojej ulubionej dyscyplinie, potraficie przeanalizować spotkanie na tyle dobrze, by zminimalizować ryzyko, korzystajcie. Miejcie jednak świadomość tego, że często może zdarzyć się tak, że dwa pierwsze spotkania będą wygrane, a trzecie przegrane. Wówczas Wasza stawka w całości idzie do bukmachera.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021