Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Godziny otwarcia wybranych punktów STS

Choć legalni polscy bukmacherzy po zmianie ustawy hazardowej położyli mocny nacisk na rozwój stron internetowych czy aplikacji na urządzenia mobilne to nadal nie rezygnują ze swoich punktów stacjonarnych. Taka politykę uprawia chociażby STS.

Lokale porozmieszczane są na całej mapie Polski i prosperują na tyle dobrze, że nie ma mowy o ich zamykaniu. Jednym z wielu miast, w którym mamy do swojej dyspozycji aż kilka punktów jest chociażby Bydgoszcz. Znaleźć tam możemy aż pięć punktów, które codziennie umożliwiają nam obstawiania spotkań sportowych i kulturalnych.Sprawdź w jakich godzinach zastaniesz otwarte lokale STS, przyjmujące zakłady.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

wejdź i sprawdź ofertę

STS Bydgoszcz godziny otwarcia.

Gdzie jest STS w Bydgoszczy? O tym dowiesz się z poniższej listy jak również o tym jakie są godziny otwarcia STS Bydgoszcz w danym miejscu. Zaczynamy!

STS Bydgoszcz ul. Marii Curie Skłodowskiej 27 paw. 3, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

STS Bydgoszcz ul. Al. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 38, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
  Aktywnie możemy korzystać z wielu udogodnień jak chociażby darmowe transmisje sportowe czy możliwość obstawiania sportów wirtualnych.

STS Bydgoszcz ul. Leszczyńskiego 2, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 17:00.
  Tutaj również możemy obstawiać sporty wirtualne i oglądać darmowe transmisje sportowe.

STS Bydgoszcz ul. Śniadeckich 28, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 0900 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 17:00.
  Lokal gwarantuje nam darmowe transmisje sportowe, a w razie zainteresowania możemy typować sporty wirtualne.

STS Bydgoszcz ul. Józefa Twardzickiego 56a, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:30 – 18:30;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:30 – 21:30;
 • niedziela w godzinach 09:30 – 19:30.
  Lokal jest klimatyzowany, a każdy klient ma wgląd na darmowe transmisje sportowe.

STS Busko-Zdrój godziny otwarcia.

Będąc na wakacjach czy jakimkolwiek wyjeździe nie musisz rezygnować z obstawiania zakładów bukmacherskich. Nawet jeśli nie masz możliwości zabrania ze sobą laptopa zawsze możesz typować mecze w smartfonie. Jeśli i to nie jest w Twoim zasięgu do skorzystania masz jeszcze ostatnią szansę – punkty naziemne STS. Jeśli są spotkania sportowe, w których widzisz realne możliwości zarobku nie warto by przeszło to obok Ciebie.

Gdzie jest STS Busko-Zdrój? Znajdziemy go na ul. Os. Leszka Czarnego 1/4B. A jakie są godziny otwarcia STS Busko-Zdrój? Wygląda to następująco:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 19:00.
  Na wyjeździe nie powinniśmy mieć problemu, by zdążyć na czas puścić kupon. Mając trochę więcej czasu możemy na spokojnie przesiedzieć w owym punkcie nieco dłużej, gdyż jest on klimatyzowany, a do naszej dyspozycji są darmowe transmisje sportowe i możliwość obstawiania sportów wirtualnych. Zatem miejsce idealne na podtrzymanie swojej działalności bukmacherskiej.

STS Brzozów godziny otwarcia.

Rynek pracy zmienia się bardzo szybko. Coraz trudniej o pracę na pełen etat. To jednak nie stanowi dla niektórych problemu. Zarabiać możemy na wiele innych sposobów, a jednym z nich są zakłady bukmacherskie. Choć dla mniejszości może być to temat tabu to nie ulega wątpliwości, że jest to legalny sposobów na zarabianie pieniędzy. Dlatego nie mamy się czego obawiać odwiedzając najbliższy punkt naziemny STS. Gdzie jest STS Brzozów? Lokal usytuowany jest na ul. Kopernika 2A Paw. 9-10. Zaraz po tej informacji ważne jest także jakie są godziny otwarcia STS Brzozów. Prezentują się one następująco:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do piątku w godzinach 09:00 – 20:00;
 • sobota w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
  To już od nas zależy jak często chcemy odwiedzać owy punkt naziemny. STS Brzozów godziny otwarcia pozwalają nam na to praktycznie codziennie. Do swojej dyspozycji mamy wtedy darmowe transmisje sportowe, ale także perspektywę obstawiania sportów wirtualnych.

STS Brzeziny godziny otwarcia.

Internet na całym świecie działa tak prężnie, że kwestią czasu było, kiedy dzięki niemu zaczniemy zarabiać. Obecnie sporo jest osób, które pracują na własny rachunek w domu. Jednym z wielu sposobów na zarobek są zakłady bukmacherskie. Mecze z piłki nożnej czy tenisa ziemnego odbywają się praktycznie codziennie. To daje nam duże możliwości. Obstawiać możemy nie tylko w sieci, ale również w punktach stacjonarnych. Jeśli interesuje Cię gdzie jest STS w Brzezinach to już odpowiadamy. Mieści się on na ul. Konstytucji 3 Maja 4. Jakie są godziny otwarcia STS Brzeziny? Wygląda to tak:

 • poniedziałek w godzinach 10:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 10:00 – 21:00;
 • niedziela w godzinach 10:00 – 18:00.
  Jest to punkt klimatyzowany. Co do STS Brzeziny godziny otwarcia to dają nam one spore możliwości. Najlepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie czasu w odpowiednią analizę meczów i stworzenie kuponu, który chcemy puścić. Podsumowując, STS jako legalny bukmacher 2020 daje nam możliwość ciągłego zarobku na zakładach bukmacherskich zarówno online jak i w punktach naziemnych.

STS Brzeszcze godziny otwarcia.

Po zmianie ustawy hazardowej, która w życie weszła 2017 roku w Polsce działają legalni bukmacherzy. Nie ulega jednak wątpliwości, że prym wiedzie tu STS. Posiada on wieloletnie doświadczenie na naszym rynku, a w tym jeszcze za czasów działania nielegalnych firm bukmacherskich. To przełożyło się na liczbę punktów naziemnych, które rozsiane są po całej Polsce. Jeden z nich znajduje się w miejscowości Brzeszcze. Z jego znalezieniem problemu mieć nie powinniśmy, gdyż wokół znajduje się wiele innych przedsiębiorstw, a w tym chociażby Filia Urzędu Pocztowego. Gdzie jest STS w Brzeszcze? Znajduje się on na ul. Dworcowa 12. Jakie są godziny otwarcia STS Brzeszcze? Oto one:

 • od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
  Darmowe transmisje sportowe – to oferuje nam lokal. Poza tym możemy liczyć na możliwość obstawiania sportów wirtualnych. Żaden inny legalny bukmacher 2020 nie może pochwalić się tak rozbudową siecią punktów naziemnych. A to sprawia, że STS gości niemalże w każdym mieście.

STS Brzesko godziny otwarcia.

Jeśli uważasz, że mieszkasz w zbyt małym miasteczku, by istniał tam lokal STS to sprawdzając dokładną listę możesz być pozytywnie zaskoczony. Dlaczego? Ponieważ punkty naziemne tego bukmachera znajdują się nie tylko w największych miastach Polski. Dzięki tak długiemu spisowi punkt STS znajdziemy również w Brzesku. Co prawda jest on tylko jeden, ale każdego dnia mamy możliwość obstawiania meczy. Gdzie jest STS w Brzesku? Znajduje się on na ul. Głowackiego 16. Jakie są godziny otwarcia STS Brzesko? Prezentuje się to następująco:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
  Jeśli systematycznie typujesz zakłady bukmacherskie warto, byś odwiedził ten punkt STS nawet jeśli na co dzień obstawiasz w domu przez Internet. Możesz w nim oglądać darmowe transmisje sportowe. Typowanie sportów wirtualnych jest tu także możliwe. Dodatkowo lokal jest klimatyzowany. Takie połączenie sprawia, że niezależnie od wszystkiego możemy w dogodnych warunkach analizować i obstawiać mecze.

STS Brzeg godziny otwarcia.

Legalny bukmacher STS może poszczycić się ponad 440 lokalami na terenie całej Polski. Posiadają one wiele zalet. Przede wszystkim przeważająca większość z nich oferuje nam darmowe transmisje sportowe na żywo czy obstawianie sportów wirtualnych. To właściwie podstawa w każdym punkcie naziemnym. A jak to wygląda w Brzegu? Jeśli zastanawiałeś się czy w ogóle znajduje się tam punkt naziemny to uspokajamy – tak. Zatem gdzie jest STS w Brzegu? Mieści się ona na ul. Polska 1. Jakie są godziny otwarcia STS Brzeg? Lokal ten otwarty jest w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
  Jak na punkt naziemny w niedużej miejscowości STS Brzeg godziny otwarcia są bardzo przystępne. Poza tym na co możemy jeszcze liczyć? Lokal jest klimatyzowany, a my mamy dostęp do obstawiania sportów wirtualnych. Prócz tego możemy oglądać darmowe transmisje sportowe. Reasumując, przeglądając listę lokali STS w Polsce nie mogło zabraknąć go także w Brzegu.

STS Bolesławiec godziny otwarcia.

STS to jeden z nielicznych legalnych bukmacherów na naszym rynku z tak dużym doświadczeniem. Jest ono widoczne zarówno na stronie internetowej jak i w punktach naziemnych. Z resztą mało która firma może pochwalić się tyloma lokalami na terenie całej Polski. Jeden z nich znajduje się w Bolesławcu i tak jak wiele innych otwarty jest przez cały tydzień od rana do wieczora. Zastanawiasz się gdzie jest STS w Bolesławcu? Mieści się on na ul. Adama Asnyka 22a. Nie powinieneś mieć żadnego problemu z jego znalezieniem. Pozostaje nam jeszcze jedna ważna kwestia – jakie są godziny otwarcia STS Bolesławiec? Oto one:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
  Jest to lokal klimatyzowany, w którym to możemy oglądać darmowe transmisje sportowe. Jeśli nie interesują nas realne mecze zawsze możemy zainteresować się sportami wirtualnymi, które również są tu dostępne. To miejsce idealne zarówno dla doświadczonych jak i początkujących typerów.

STS Bochnia godziny otwarcia.

Jesteś zainteresowany obstawianiem spotkań sportowych w Bochni, ale nie do końca wiesz jak możesz to zrobić? Masz dwa sposoby. Pierwszy z nich to typowanie online za pomocą komputera czy smartfona. Drugi – obstawianie w punktach naziemnych. A właściwie w punkcie, ponieważ znajduje się tu jedna placówka. Gdzie jest STS w Bochni i jakie są godziny otwarcia STS Bochnia? Rynek 17 – to właśnie tam należy się udać chcąc typować mecze. A jeśli chodzi o STS Bochnia godziny otwarcia to wygląda to następująco:

 • od poniedziałku do niedzieli w godzinach 08:00 – 20:00.
  Choć jak zostało już wspomniane w owej miejscowości jest tylko jeden punkt to jest on na wysokim standardzie. Przede wszystkim mamy możliwość obstawiania sportów wirtualnych. Do naszej dyspozycji są darmowe transmisje sportowe. Na tym jednak nie koniec – punkt ten jest w pełni klimatyzowany. Musimy zatem przyznać, że wszystko wygląda bardzo zachęcająco, a w szczególności STS godziny otwarcia. To daje nam spore możliwości i przede wszystkim pewność, że zawsze zdążymy puścić kupon.

STS Biłgoraj godziny otwarcia.

Wzrost popularności bukmacherów nastąpił wraz z możliwością korzystania przez nas z Internetu. W prosty i łatwy sposób każda osoba pełnoletnia może do dziś założyć konto i obstawiać spotkania sportowe czy kulturalne. Choć w sieci STS działa bardzo prężnie to nie można mu tego także odmówić w kwestii lokali. W punktach również możemy obstawiać te same wydarzenia. Chcąc spróbować puścić stacjonarnie kupon jesteśmy ciekawi gdzie jest STS w Biłgoraju i jakie są godziny otwarcia STS Biłgoraj. Punkt ten znajduje się na ul. Lubelska 9. STS Biłgoraj godziny otwarcia to:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
  Wielkim plusem są dość długie godziny otwarcia. Dzięki nim możemy każdego dnia i o dogodnej dla nas porze odwiedzić lokal w celu obstawiania meczy. W zamian możemy liczyć na darmowe transmisje sportowe, a także możliwość obstawiania sportów wirtualnych. Nie zapominaj, że w punktach stacjonarnych możesz również liczyć na ciekawe bonusy i promocje.

STS Bieruń godziny otwarcia.

Nic tak nie motywuje nas do dalszej pracy jak kolejne wygrane kupony. Każdy gracz ma inną taktykę, jednak cel jest jeden – zarabianie na zakładach bukmacherskich. Spotkania sportowe odbywają się codziennie choć niekiedy z krótkimi przerwami. Warto wiedzieć o nich wcześniej, by na czas puścić kupony. Gdzie możemy to zrobić w Bieruniu? Otóż jeśli jesteś ciekaw gdzie jest STS w Bieruniu i jakie są godziny otwarcia STS Bieruń wystarczy, że poświęcisz nieco czasu, by zaznajomić się z poniższymi informacjami. Dokładny adres to Rynek 19, a STS Bieruń godziny otwarcia to:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:30;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 17:00.
  W lokalu tym możemy oglądać darmowe transmisje sportowe. Najważniejsze jest jednak to, że nie mając dostępu do Internetu możemy cały czas mieć szansę na puszczenie swojego kuponu. Pamiętaj, że STS to legalny bukmacher 2020, a korzystanie z punktów jest w pełni dozwolone. Nie musisz się zatem obawiać z tego tytułu jakichkolwiek konsekwencji.

STS Bielsko-Biała godziny otwarcia.

STS jako legalny bukmacher 2020 oferuje swoim klientom naprawdę szeroką ofertę. I tyczy się to nie tylko zakładów online, ale również punktów stacjonarnych. Możemy tam liczyć na takie same warunki, a niekiedy na promocje, których na próżno nam szukać na ich stronie internetowej. Chcąc puścić kupon w lokalu warto najpierw wiedzieć gdzie jest STS w Bielsku-Białej. Mieszkańcy czy przejezdni tego miasta mogą skorzystać z aż czterech lokali. Jakie są godziny otwarcia STS Bielsko-Biała i na jakie udogodnienia możemy liczyć w owych punktach stacjonarnych?

1 STS Bielsko-Biała ul. Cieszyńska 128, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do piątku w godzinach 09:00 – 19:30;
 • od soboty do niedzieli w godzinach 09:00 – 18:00.
  Punkt jest w pełni klimatyzowany, a do naszej dyspozycji są darmowe transmisje sportowe.

2 STS Bielsko-Biała ul. Gazownicza 1, otwarte w:

 • podziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
  Udogodnienia na jakie możemy liczyć to darmowe transmisje sportowe i możliwość obstawiania sportów wirtualnych.

3 STS Bielsko-Biała ul. Partyzantów 44 bud. 5c, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
  Lokal jest w pełni klimatyzowany, a do naszej dyspozycji są darmowe transmisje sportowe i możliwość obstawiania sportów wirtualnych.

4 STS Bielsko-Biała ul. Ks. St. Stojałowskiego 50/1, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
  W tym przypadku punkt oznaczony jest jako lokal klimatyzowany, a do naszej dyspozycji są darmowe transmisje sportowe.
  Powyższa rozpiska idealnie pokazuje, że w każdym przypadku możemy śledzić spotkania sportowe. To może być idealny czas na wymianę swoich spostrzeżeń i nabytego doświadczenia z innymi graczami. Być może niektóre informacje pomogą nam uzyskiwać jeszcze lepsze wyniki.

STS Bielsk Podlaski godziny otwarcia.

Zakłady bukmacherskie dla jednych stanowią zabawę, a dla jeszcze innych sposób na zarabianie. Choć i tutaj znajdziemy niedowiarków to faktem jest, że są ludzie, którzy czerpią z tego systematyczne zyski. By brak dostępu do Internetu nie odebrał nam kolejnej szansy na wygraną warto wiedzieć gdzie jest STS w Bielsku Podlaskim. Lokal ten znajduje się na ul. Mickiewicza 58/4. Choć jest to jedynie jeden punkt możemy liczyć na dogodne dni i godziny otwarcia. Przez cały tydzień od rana do godzin wieczornych możemy obstawiać spotkania sportowe. Zatem jakie są godziny otwarcia STS Bielsk Podlaski? Oto one:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
  Znajomość tych informacji z pewnością ucieszy typerów, którzy lubią obstawiać mecze 1-2 dni wcześniej. Znając STS Bielsk Podlaski godziny otwarcia możemy uprzednio puścić kupon, a następnie oczekiwać na pozytywny ich rozwój także w samym lokalu, który oferuje nam darmowe transmisje sportowe, a także szansę typowania sportów wirtualnych.

STS Białystok godziny otwarcia.

Większe miasta to większe prawdopodobieństwo, że znajdziemy lokale STS. Biorąc jednak pod uwagę, że choć jeden punkt znajduje się w naprawdę niewielkich miejscowościach w Białymstoku jest ich aż siedem! Nie musimy zatem wyruszać na drugi koniec miasta i planować wręcz mini-wycieczki, by obstawiać zakłady bukmacherskie. Poniżej przedstawiamy ich dokładna listę. Dowiesz się z niej gdzie jest STS w Białymstoku czy jakie są STS Białystok godziny otwarcia.

STS Białystok ul. Białówny 5/1, STS godziny otwarcia to:

 • od poniedziałku do niedzieli w godzinach 09:00 – 22:00.
  Do naszej dyspozycji są darmowe transmisje sportowe i możliwość obstawiania sportów wirtualnych.

STS Białystok ul. Witosa 25/31, STS godziny otwarcia to:

 • od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
  Lokal jest w pełni klimatyzowany, a do naszej dyspozycji są darmowe transmisje sportowe i możliwość obstawiania sportów wirtualnych.

STS Białystok ul. Warszawska 72 lok. 011, STS godziny otwarcia to:

 • od poniedziałku do niedzieli w godzinach 08:00 – 22:00.
  Do naszej dyspozycji są darmowe transmisje sportowe i możliwość obstawiania sportów wirtualnych.

STS Białystok ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2 Lok. 42-43, STS godziny otwarcia to:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
  Do naszej dyspozycji są darmowe transmisje sportowe i możliwość obstawiania sportów wirtualnych.

STS Białystok ul. Wiatrakowa 4/1, STS godziny otwarcia to:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
  Do naszej dyspozycji są darmowe transmisje sportowe i możliwość obstawiania sportów wirtualnych.

STS Białystok ul. Sienkiewicza 81/3 lok. 119, STS godziny otwarcia to:

 • od poniedziałku do niedzieli w godzinach 08:00 – 22:00.
  Lokal jest w pełni klimatyzowany, a do naszej dyspozycji są darmowe transmisje sportowe i możliwość obstawiania sportów wirtualnych.

STS Białystok ul. Wiejska 67, STS godziny otwarcia to:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
  Do naszej dyspozycji są darmowe transmisje sportowe i możliwość obstawiania sportów wirtualnych.
  Dzięki powyższej liście powinniśmy bezproblemowo znaleźć najbliższy punkt STS w Białymstoku. Warto jedynie dokładnie spojrzeć jakie są godziny otwarcia STS Białystok, by zdążyć przed zamknięciem lokalu.

STS Biała Podlaska godziny otwarcia.

Lokale STS posiadają wiele zalet. Przede wszystkim otwarte są przez cały tydzień, dzięki temu nawet w niedzielę możemy obstawiać zakłady bukmacherskie. Jeśli mieszkasz w Białej Podlaskiej możesz być pewny, że nie umknie Ci żaden mecz, ponieważ w tym mieście są aż dwa punkty stacjonarne. Gdzie jest STS w Białej Podlasce i jakie są godziny otwarcia STS Biała Podlaska? Pierwszy punkt znajduje się na ul. Aleja Tysiąclecia 28A/1. STS Biała Podlaska godziny otwarcia to:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do piątku w godzinach 09:00 – 20:00;
 • sobota w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
  Punkt ten oferuje swoim klientom darmowe transmisje sportowe. Bez przeszkód obstawić możemy tam również sporty wirtualne.
  Drugi punkt znajduje się na ul. Jatkowa 8. Tu także możemy puszczać kupony przez cały tydzień. Dokładne STS godziny otwarcia to:
 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do piątku w godzinach 09:00 – 19:00;
 • sobota w godzinach 09:00 – 18:30;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 17:00.
  W tym przypadku lokal gwarantuje nam również darmowe transmisje sportowe czy obstawiania sportów wirtualnych.
Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021