Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Godziny otwarcia STS i oferta dnia

Często na mieście mijamy punkty usługowe, które miały pomarańczowe witryny z niebieski napisami STS. Nazwa sts to skrót od Star-Typ Sport, czyli legalne w Polsce zakłady bukmacherskie. Jest to spółka z siedzibą w Katowicach, która przyjmuje zakłady sportowe. Klienci obstawiają jaki będzie wynik w wybranej przez siebie dyscyplinie sportowej oraz wpłacają za to ustaloną kwotę pieniędzy. Jeśli będą mieli rację to mogą wygrać pieniądze. Oprócz stacjonarnych punktów obsługi, zakłady można obstawić w Internecie na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej na telefon. Firma oferuje własny system wypłat STSpay co jest dla klientów udogodnieniem. Spółka posiada około 444 punktów przyjęć zakładów, więc każdy z nas może spróbować szczęście. Niestety, ale nie każdy z nas ma szczęście i będzie mógł wygrać dużą sumę pieniędzy o czym chyba każdy z nas marzy.

STS konsekwentnie realizuje plan rozbudowy sieci lokali premium zlokalizowanych w topowych lokalizacjach największych miast w Polsce. Placówki STS o wysokim standardzie dedykowane są klientom, którzy preferują korzystanie z tradycyjnego kanału sprzedaży i jednocześnie cenią udogodnienia, jakie oferują nowoczesne technologie. W tego typu lokalach gracze mają dostęp do wielu udogodnień – oglądają transmisje wydarzeń sportowych na dużych ekranach, sprawdzają ofertę na tabletach czy zawierają zakłady za pośrednictwem samoobsługowych terminali.

STS Gdańsk godziny otwarcia.

Nic tak nie zbliża ludzi jak wspólna pasja. Biorąc pod uwagę, że zakłady bukmacherskie w Polsce to popularny temat, lokale STS wydają się być idealnym miejscem, kiedy chcemy porozmawiać z innymi na owe tematy. Chcąc znaleźć taką społeczność warto wiedzieć gdzie jest STS w Gdańsku i jakie są godziny otwarcia gdańskich STSów. To właśnie tam znajdziemy ludzi, dla których sport i obstawianie wydarzeń sportowych to temat w pełni naturalny.

Kiedy możemy tam wstąpić? W Gdańsku punkty STS przyjmują zakłady w następujących dniach i godzinach:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:30;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
STS w Gdańsku

Lokal zapewnia nam darmowe transmisje sportowe. Przy okazji możemy dowiedzieć się nieco więcej czym są sporty wirtualne, a w lato liczyć na to, że lokal będzie klimatyzowany. Spisując STS godziny otwarcia możemy praktycznie codziennie odwiedzać punkt, by puszczać kolejne kupony. Pamiętajmy jednak, by odpowiednio się do tego przygotować. Mamy tu na myśli głównie cenne informacje, których nieco zaczerpniemy z pewnością od nowych znajomych.

Adres gdańskiego lokalu Premium STS:

 • 80-847 Gnilna 22/24; Rajska 12B

STS Kraków godziny otwarcia.

Wiele osób wspomina swoje pierwsze kroki w zakładach bukmacherskich obstawiając wydarzenia w punktach STS. Traktowali to bardziej jako zabawę puszczając kupony za kilka złotych. Obecnie lokale bukmachera posiadają wysoki standard, a samo typowanie traktujemy bardziej na poważnie. Jeśli z chęcią chcesz do tego powrócić warto wiedzieć, gdzie jest STS w Krakowie. Być może miałeś już okazję natrafić na punkt, gdyż lokal Premium STS znajduje się na ulicy Kilińskiego 2/1 (kod pocztowy 30-308), niedaleko ulicy Monte Cassino – tuż przy Wiśle

Znając adres równie istotne są godziny otwarcia lokalu. W przypadku krakowskiego STS godziny otwarcia to:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do piątku w godzinach 09:00 – 19:00;
 • sobota w godzinach 09:00 – 18:30;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 17:00.
STS w Krakowie

Sam punkt ułożony jest w dość widocznym punkcie, nie powinniśmy mieć problemu z jego znalezieniem. Najważniejszą kwestią jest odpowiedź na pytanie jakie są godziny otwarcia STS Kraków, gdyż lokali w całej Polsce tego bukmachera jest mnóstwo. Jako udogodnienia warto podać, że możemy obstawiać sporty wirtualne i oglądać darmowe transmisje sportowe w STS.

STS Poznań godziny otwarcia.

Lokale STS znajdują się w całej Polsce. Bukmacher chętnie otwiera nowe punkty nie tylko w dużych miastach, ale również w mniejszych miasteczkach. Na tej liście znalazł się lokal w Poznaniu. Mieszkasz tam, ale nigdy się na niego nie natknąłeś? Jeśli do teraz nie wiedziałeś gdzie jest STS w Poznaniu to zapisz sobie dokładny adres – Św. Marcin 40. Punkt znajduje się w pobliżu Zamku Cesarskiego, więc nawet dla przyjezdnych nie będzie większego problemu z odnalezieniem punktu przyjmowania zakładów. Lokal ten czynny jest każdego dnia.

STS w Poznaniu

Jakie są godziny otwarcia poznańskiego STS? Oto swoisty terminarz:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

W poznańskim STS godziny otwarcia pozwalają nam każdego dnia obstawiać mecze i korzystać z promocji, które dostępne są tylko i wyłącznie dla klientów lokalu. Tak jak w przypadku większości punktów stacjonarnych i tu do naszej dyspozycji są darmowe transmisje sportowe i możliwość obstawiania sportów wirtualnych. Jeśli zatem nastała Cię niespodziewana awaria i nie masz jak obstawić meczu online możesz wybrać się do punkty stacjonarnego STS w Poznaniu.

STS Katowice godziny otwarcia.

Rozwój Internetu sprawił, że większości z nas preferuje obstawianie na stronie internetowej lub poprzez aplikację na smartfona. Nie oznacza to jednak, że lokale STS przeszły do lamusa. W końcu to właśnie tam możemy znaleźć osoby, które tak jak my – interesują się sportem i dodatkowo chcą na nim zarabiać. Jeśli i Ty zechcesz kiedyś spróbować typowania w punkcie STS to z pewnością zastanawiasz się gdzie jest STS w Katowicach oraz jakie są godziny otwarcia katowickiego STS. Otóż punkt ten możemy znaleźć przy ul. Rynek 7. Będąc mieszkańcem z pewnością nie będziesz mieć problemu, by tam trafić. Pobliski dworzec kolejowy czy Plac Wolności mogą być punktami odniesienia w poszukiwaniach lokalu. Musimy jednak pamiętać, że w przeciwieństwo od strony internetowej tutaj lokal STS jest zamykany.

STS w Katowicach

Jakie są zatem godziny otwarcia katowickiego STS? Oto harmonogram:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18. 00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

STS godziny otwarcia tego punktu są przychylne. Dodatkowo możemy obstawiać tam sporty wirtualne, a poza tym na bieżąco oglądać transmisje sportowe na żywo.

STS Szczecin godziny otwarcia.

STS jak każdy legalny bukmacher 2020 posiada wady i zalety. Jednym z jego największych plusów jest liczba lokali. Dzięki temu możemy je znaleźć zarówno w mniejszych jak i większych miastach. Zastanawiasz się gdzie jest i jakie są STS Szczecinie godziny otwarcia? Przedstawimy Ci najważniejsze informacje na ten temat. Zacznijmy od tego gdzie jest STS w Szczecinie. Otóż lokal STS w tej miejscowości mieści się praktycznie w samym centrum miasta, tuż przy Galerii Kaskada. Nie powinniśmy mieć zatem problemu z jego znalezieniem – to ul. Niepodległości 1 lok. 2.

W który dzień tygodnia możemy go odwiedzać i jakie są godziny otwarcia szczecińskiego STS, by obstawiać zakłady bukmacherskie? Oto rozpiska:

 • – od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
 • – niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Jakie udogodnienia czekają nas w owym lokalu? Przede wszystkim możemy oglądać transmisje sportowe na żywo. Dodatkowo możemy obstawiać sporty wirtualne. Sam punkt jest klimatyzowany co z pewnością nas ucieszy w gorące letnie dni. Znając już STS godziny otwarcia i dokładny adres możemy już systematycznie obstawiać zakłady bukmacherskie.

Aplikacja STS na Androida.

Urządzenia mobilne zdominowały obecny świat. Dziś praktycznie każdy z nas posiada smartfona, dzięki któremu możemy nie tylko dzwonić, ale również płacić za zakupy czy chociażby obstawiać zakłady bukmacherskie. Legalni bukmacherzy w 2020 roku nie mogli tego przeoczyć i oferują swoim klientom możliwość obstawiania przez telefon. Dzięki temu dostępna jest aplikacja STS na Androida na stronie owego bukmachera do pobrania za darmo. Jej posiadanie może przynieść nam wiele korzyści.

Prócz tego, że mając przy sobie zawsze smartfona będziemy mogli obstawiać cały czas to są jeszcze inne zalety. Warto zauważyć, że bukmacher często oferuje dodatkowe promocje tylko i wyłącznie dla posiadaczy owej aplikacji. Zatem jeśli tylko mamy taką możliwość warto ją ściągnąć, gdyż możemy wiele zyskać. Oczywiście posiada ona wszystkie funkcje strony. Aplikacja STS na Androida to wygodne rozwiązanie dla wszystkich typerów, którzy cenią sobie nowoczesne podejście. Będąc w jej posiadaniu możemy być pewni, że żadne spotkanie nas nie ominie.

STS wyniki z wczoraj.

Taktyka w zakładach bukmacherskich jest niezmiernie ważna. W końcu nie będziemy obstawiali wszystkich dyscyplin sportowych zawierając zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo. Nie musimy także decydować się na typowanie popularnej piłki nożnej. Jeśli lepiej czujemy hokej na lodzie czy tenis to warto się nimi zainteresować. Z pewnością jedna dyscyplina sportowa nam wystarczy, by być w niej naprawdę dobrym i posiadać wystarczającą wiedzą. Nie zapominajmy, że legalni bukmacherzy w 2020 r. również dbają o to, by nam w tym niejako pomóc.

STS oferuje nam wiele ciekawych opcji – to chociażby STS wyniki z wczoraj czy oferta na tydzień. Jeśli obstawianie na żywo nie jest Twoją mocną stroną to warto przestawić się na kupony przedmeczowe. Wtedy to wspomniane opcje będą dla nas idealnym rozwiązaniem. Wiadomym jest, że dla niektórych typowanie to dodatek. Posiadając pracę na etat nie jesteśmy w stanie śledzić wszystkich spotkań na żywo. Wtedy to STS wyniki z wczoraj pozwolą nam szybko zaznajomić się czy puszczone przez nas kupony są rozpatrzone pozytywnie czy też nie.

STS oferta na jutro.

Dużo mówi się o posiadanej gotówce i wiedzy, kiedy zaczynamy wspominać o zakładach bukmacherskich. Mało kiedy wymienia się jednak zachowania typerów, które odgrywają równie ważną rolę. Spokój i opanowanie to klucz do wygrywania. Dlatego nie podchodźmy do obstawiania, kiedy jesteśmy pełni różnych emocji. Warto dać sobie na niektóre kwestie więcej czasu. Jedną z nich z pewnością jest analiza meczu. STS oferta na jutro to możliwość ściągnięcia w jednym pliku wszystkich spotkań sportowych na nadchodzący dzień.

Co to nam daje? Przede wszystkim jest to perspektywa na podejście na spokojnie do przestudiowania wydarzeń, które odbędą się następnego dnia. Mając więcej czasu i wszystko w jednym miejscu mamy duże szanse na to, by wybrać te najbardziej odpowiednie mecze. Cały czas musimy mieć na uwadze, że przecież gramy za prawdziwe pieniądze i chcemy skutecznie ograć bukmachera. Tym bardziej, jeśli mamy za sobą już bonus powitalny, a STS kod promocyjny BETSTS został już dawno wykorzystany. STS oferta na jutro to rozwiązanie idealne dla każdego typera, który chce mieć wszystko pod kontrolą.

STS wyniki z 7 dni.

Zarabianie na zakładach bukmacherskich to nie lada wyzwanie. Tym bardziej w obecnych czasach, kiedy na terytorium Polski możemy obstawiać tyko i wyłącznie u legalnych bukmacherów. Co się z tym wiąże? Oczywiście 12% podatek. Nie dziwi zatem fakt, że wiele osób zanim zacznie obstawiać za prawdziwe pieniądze chce się sprawdzić jedynie „na papierze”. Zapisywanie typów, lecz ich nie obstawianie to metoda, która nie zawsze może nam pomóc. Co prawda mamy dostęp do wszystkich danych, do kursów, a bukmacher daje nam możliwość sprawdzenia STS wyniki z 7 dni. Jednak kiedy w grę wchodzą prawdziwe pieniądze nasza taktyka może niepostrzeżenie ulec zmianie.

Wbrew pozorom warto od razu grać za gotówkę. Nie musimy wykonywać od razu pierwszego depozytu. Posiadając STS kod promocyjny BETSTS możemy za samą rejestracje konta otrzymać 25 złotych. To niedużo, ale grając za niewielkie kwoty możemy ugrać coś większego. Interesują Cię nadchodzące lub skończone spotkania? Bukmacher oferuje nam wspomniane STS wyniki z 7 dni czy ofertę na nadchodzące wydarzenia. Nie zwlekaj z rejestracją konta i typowaniem – każdy dzień to szansa na zarobek.

STS oferta na dziś i jutro.

Trzeba przyznać, że oferta STS jest naprawdę bardzo imponująca. Do wyboru mamy mnóstwo dyscyplin sportowych i wiele różnych wariantów do obstawiania w każdym spotkaniu. Obstawiać możemy w punktach stacjonarnych, ale również przez Internet. Mamy możliwość pobrania aplikacji na nasz smartfon czy inne urządzenie mobilne. To sprawia, że niemalże zawsze i wszędzie możemy zawierać zakłady bukmacherskie. Prócz tego bukmacher oferuje nam STS oferta na dziś i jutro.

To idealny darmowy dodatek do pobrania na stronie internetowej. Bo jeśli niezależnie od sytuacji możemy obstawiać to warto zawsze być przygotowanym do nadchodzących spotkań. I tutaj STS wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoim klientom. Do naszej dyspozycji mamy nawet kilkaset stron, które są pełne cennych informacji. Dowiemy się kto będzie grał i jakie są kursy. Dodajmy, że cały owy plik zawiera wszystkie spotkania, które będziemy mogli obstawiać w STS-ie. Być może nieczęsto będziemy korzystać z tej możliwości, ale z pewnością warto wiedzieć o jej istnieniu.

STS oferta na cały tydzień.

STS to bez wątpienia jeden z głównych graczy na polskim rynku bukmacherskim. Lata doświadczenia sprawiły, iż legalny bukmacher w 2020 roku co pewien czas pozytywnie zaskakuje swoich stałych graczy. Potencjalni klienci również mogą liczyć na ciekawe warunki. Czeka ich przede wszystkim wysoki bonus powitalny, a posiadając STS kod promocyjny BETSTS zyskać możemy jeszcze więcej. Na tym jednak nie się nie kończy. Bukmacher ten doskonale wie, że samo pozyskanie nowych typerów to nie wszystko. Należy ich później skutecznie zatrzymać. Podziałać ma szeroka oferta, która liczy ok. 25 dyscyplin sportowych.

Wraz z nią możemy liczyć na szereg innych udogodnień jak chociażby STS oferta na cały tydzień. Pobierając plik PDF możemy w przeciągu kilku sekund stać się posiadaczami dosłownie wszystkich spotkań wraz z kursami na nadchodzące 7 dni. Ilość stron może Cię nieco przerazić – w końcu zawarte są tam wszystkie dyscypliny sportowe. Dlatego też jeśli interesujesz się np. tylko siatkówką warto poszukać tej sekcji, wtedy to Twój obszar zainteresowań znacząco się zmniejszy.

STS oferta tygodniowa.

Analiza meczy podczas obstawiania to niezwykle ważna kwestia. Bardzo często porusza się ją w poradach dotyczących jak skutecznie ograć bukmachera. Im więcej informacji posiadamy, tym lepiej. Każda z nich sprawia, że jesteśmy bliżej wygranej. Oczywiście każdy z typerów posiada swoją taktykę i nie zawsze potrzebuje być w posiadaniu owych informacji. Tak często bywa, kiedy obstawiamy zakłady na żywo w STS. Jeśli jednak chcemy na poważnie traktować ten temat warto mimo wszystko wiedzieć możliwie jak najwięcej. Dużo mówią nam nie tylko wiadomości ujrzane w gazetach sportowych.

Wiele możemy wywnioskować także przeglądając kursy. By nie spędzać całych dni na ich studiowaniu na stronie internetowej bukmachera warto zainteresować się pewnym udogodnieniem. To STS oferta tygodniowa. Znajdziemy w niej spis wszystkich nadchodzących wydarzeń, a wraz z nimi kursy. Mamy zatem szansę przygotować się o wiele wcześniej i na bieżąco obserwować interesujące nas mecze. To także możliwość zdobycia wyższych kursów z wyprzedzeniem zanim inni typerzy dostrzegą dane spotkanie i obstawiając je automatycznie go zmniejszą.

Dzisiejsza oferta w STS

Na całym świecie codziennie odbywają się spotkania sportowe w różnych dyscyplinach. STS jako legalny bukmacher w 2020 roku może poszczycić się jedną z najszerszych ofert na polskim rynku. To sprawia, że codziennie musimy przeanalizować wiele meczy. Jest to proces dość czasochłonny, ale warty naszego poświęcenia. By nieco nam to ułatwić do naszej dyspozycji jest STS oferta na dziś. To spis wszystkich odbywających się wydarzeń u bukmachera danego dnia. W drodze do pracy czy do szkoły możemy przeanalizować cały dzień i skupić się na najważniejszych meczach.

Oczywiście najwięcej uwagi poświęconej jest na piłce nożnej, która praktycznie na całym świecie jest niezwykle popularna. Warto jednak wiedzieć, że STS oferta na dziś zawiera inne dyscypliny jak: siatkówka, koszykówka czy hokej na lodzie. Jeśli w danym dniu odbywać się będą zawody w tenisie stołowym czy darcie to również będą one zawartym w owym spisie. Być może nie będziemy korzystać z tej możliwości zbyt często, ale warto wiedzieć, że na stronie STS w każdej chwili możemy pobrać taki plik.

Tygodniowa oferta w STS

Planujesz wyjazd i obawiasz się, że nie będziesz na bieżąco z obstawianiem? Spokojnie, STS zadba o to, by żadne ważne wydarzenie nie przeszło obok Ciebie obojętnie. Zdajemy sobie sprawę, że może być Ci ciężko zebrać w jedno miejsce wszystkie spotkania wraz z kursami. Ale STS oferta na tydzień daje Ci możliwość pobrania pliku PDF, w którym to znajdziesz wszystkie te informacje. Należy tym zainteresować się jednak wcześniej. Pobrany plik możemy bez żadnych przeszkód wydrukować i zaznaczyć, które spotkania interesują nas najbardziej.

Oczywiście to już od nas samych zależeć będzie czy będziemy chcieli stworzyć kupon przedmeczowy, a może nastawić się na zakłady na żywo w STS. Dodajmy, że STS oferta na tydzień to plik, który możemy pobrać za darmo na stronie internetowej bukmachera. Do naszej dyspozycji są jeszcze inne opcje. Każda z nich zawiera wszystkie dyscypliny sportowe wraz z kursami. To sprawia, że niezależnie od czasu jaki mamy możemy zawsze i wszędzie przygotować się na nadchodzący tydzień w obstawianiu.

Jak wpisać kod promocyjny w STS?

Choć bardzo dużo mówi się o kodach promocyjnych od bukmacherów to mało kto wie, kiedy i jak należy je wpisać. Zanim przejdziemy do konkretów dodajmy, że kod promocyjny STS daje nam możliwość zdobycia darmowych pieniędzy na obstawianie spotkań sportowych. To promocja dla nowych graczy. By z niej skorzystać należy już na etapie rejestracji konta w polu „kod promocyjny” wpisać posiadany przez nas kod. Dzięki temu możemy zyskać zupełnie za darmo wspomnianą dodatkową gotówkę. Pamiętajmy jednak, że owa promocja ma swój odrębny regulamin. Zatem po rejestracji konta i wpisaniu kodu nie możemy od razu zlecić wypłaty bonusowych środków. Jest to możliwe dopiero po spełnieniu wymagań. Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

wejdź i sprawdź ofertę

Czy zatem STS kod promocyjny BETSTS wart jest naszego zainteresowania? Choć kwota nie jest zbyt wysoka to warto być w jego posiadaniu. Za otrzymane pieniądze możemy obstawiać mecze nie robiąc nawet jednego depozytu. O ile uda nam się mieć dobrą passę może się okazać, że wcale nie będzie to potrzebne, gdy odpowiednio będziemy pomnażać ową kwotę.

STS pomoc.

Odwiedzając stronę internetową STS możemy mieć wrażenie, że jako początkujący nie damy sobie rady. Nic bardziej mylnego! Owszem, już na pierwszy rzut oka wydaje się to nieco zawikłane, ale wbrew pozorom poruszanie się po stronie jak i zawieranie zakładów sportowych jest dość proste. Mimo to legalny bukmacher w razie napotkanych przez nas problemów oferuje nam swoje wsparcie. Rozwiązaniem jest STS pomoc. Pytać możemy zawsze i o wszystko. Nie działa Ci STS kod promocyjny BETSTS? Źle rozliczono Ci zakład? A może chcesz się czegoś upewnić?

Właśnie wtedy możesz napisać do konsultanta. Jednym z najlepszych, a już z pewnością najszybszych sposobów będzie czat na żywo. Wtedy to na bieżąco możesz wyjaśnić daną sprawę nie czekając długo na odpowiedź. Jeśli jednak nie zależy Ci na czasie możesz napisać wiadomość przez formularz na stronie bukmachera. Dzięki temu również uzyskasz satysfakcjonująca Cię odpowiedź, z którą będziesz mógł się zaznajomić w odpowiednim dla Ciebie czasie. Niezależnie od rodzaju kontaktu możesz być pewny, że Twój problem zostanie szybko rozwiązany.

Jak wpłacić pieniądze na STS?

Doładowanie konta na STS należy do prostych czynności. Aby mieć w ogóle dostęp do „Wpłaty” musimy najpierw zalogować się na swoje konto. Wiesz już na jaką kwotę wykonasz depozyt? Świetnie, zatem nie pozostaje Ci nic innego jak kliknąć we wspomnianą zakładkę, którą znajdziesz w prawym górnym rogu. Pamiętaj, że jeśli jest to Twoja pierwsza wpłata najlepiej będzie zrobić depozyt możliwie na jak największą kwotę, by zyskać wysoki bonus na start w STS. Wpisując STS kod promocyjny BETSTS zyskujesz jeszcze więcej.

Takie gratisy możemy zyskać tylko podczas pierwszej wpłaty, stąd też jeśli mamy taką możliwość wpłaćmy taką kwotę, by zyskać maksymalny bonus. Wracając do samego procesu wpłaty po kliknięciu w odpowiedni przycisk musimy wybrać metodę płatności. Jest ich kilka. Wspomnijmy, że możemy wpłacać za pomocą karty kredytowej, dotpay, PayU, Skrilla, Netellera czy poprzez zwykły przelew bankowy. Podsumowując, wszystko działa dość intuicyjnie. Po wyborze metody płatności i wpisaniu kwoty możemy w przeciągu kilkunastu sekund cieszyć się doładowanym kontem STS.

Jak wypłacić w STS?

Choć sposobów wpłaty w STS mamy kilka to już jeśli chodzi o wypłaty to jest tu dość skromnie. Mamy tylko jedną metodę, zatem nie ma w czym wybierać. Możemy je zrealizować na nasze konto bankowe. Niektórzy gracze są tym dość przestraszeni, gdyż za czasów nielegalnych bukmacherów robiło się wszystko, by przelew nie był wykonywany na nasz rachunek. Czy i teraz mamy się czego bać? Otóż nie. Od naszego każdego kuponu ściągany jest 12% podatek. STS to w pełni legalny bukmacher 2020, zatem nie mamy się czego obawiać.

Nawet jeśli na naszym koncie pojawi się większa suma to również nie mamy powodów do obaw. Z uwagi na fakt, że wszystko działa zgodnie z prawem legalni bukmacherzy 2020 nie zamierzają zbyt szybko wprowadzać nowych metod, gdyż ta jedna w tym przypadku w zupełności wystarcza. A co z czasem oczekiwania na STS wypłaty? Posiadając konto bankowe w jednym z 12 banków, których spis znajdziemy na stronie internetowej bukmachera pieniędzy możemy spodziewać się już w 15 minut! W innych przypadkach jest to maksymalnie do 2 dni roboczych.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021