Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Godziny otwarcia lokali STS w weekendy

W pełni legalna firma STS, to jedna z najlepszych firm bukmacherskich nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Legalny polski bukmacher STS powstał w 1997 roku i od wielu lat stale się rozwija, wyprzedzając konkurencję w naszym kraju. Ma swoje siedziby w wielu europejskich krajach np. w Luksemburgu, Islandii, w Wielkiej Brytanii, czy w Niemczech. W Polsce znana jest niemal wszystkim graczom, którzy mają o STS-ach bardzo dobrą opinię. Zastanawiesz się pewnie w jakich godzinach otwarte są punkty przyjmowania zakładów STS w weekendy? O której godzinie możesz spokojnie puścić kuponik w sobotę a o której w niedzielę? Jesli tak, przeczytaj nasze recenzje lokali STS-u:

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

wejdź i sprawdź ofertę

STS Rumia godziny otwarcia lokalu

Otwarcie rynku na zakłady bukmacherskie ma swoje mocne i słabe strony. To właśnie w tym czasie możemy liczyć na wyższe kursy – to tyczy się głównie piłki nożnej, gdzie mecze pojawiają się niekiedy tydzień przed pierwszym gwizdkiem.

Wiąże się to jednocześnie z wyższy ryzykiem – w końcu najwięcej informacji na dane spotkanie pojawia się nawet kilka godzin przed jego rozpoczęciem. Wtedy to kursy mogą się diametralnie zmienić. Należy zatem wybrać „złoty środek”, który jest trudny do osiągnięcia. Z pewnością będąc przekonanym do danego typu warto wtedy umieścić go na kuponie. Przedmeczowe obstawianie jest idealne dla osób odwiedzających placówki bukmachera Star Typ Sport. Gdzie jest STS w Rumi? Na ul. Starowiejska 2A paw. 16. Jakie są godziny otwarcia STS Rumia? Wygląda to tak:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 17:00.

W mieście Rumia jest klimatyzowana placówka stacjonarna. Odwiedzając ją możemy typować sporty wirtualne, korzystać z terminala samoobsługowego i oglądać darmowe transmisje sportowe.

STS Ropczyce godziny otwarcia punktu bukmacherskiego

Kiedy obstawiać zakłady? Czy czas ma tu w ogóle jakiekolwiek znaczenie? Tak. I nie ważne jest czy obstawiamy przedmeczowo czy na żywo. Musisz mieć świadomość, że nawet jeśli bukmacher kilka dni wcześniej wystawi ofertę wraz z kursami to mogą się one zmieniać.

Wpływ na to mają oczywiście pojawiające się informacje na temat danego zawodnika czy drużyny. Jeśli wcześniej dowiemy się o niezwykle ważnej przesłance warto to wykorzystać obstawiając wcześniej dane spotkanie. W przypadku wygranej możemy liczyć na większy zysk. Wypróbuj to w lokalach Star Typ Sport. Gdzie jest STS w Ropczycach? Na ul. Kościuszki 8. Jakie są godziny otwarcia STS Ropczyce? Przeglądać tam kursy mamy możliwość w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Ropczyce, a właściwie placówka się tam znajdująca jest wyposażona w darmowe transmisje sportowe. Kursy możemy porównywać w wielu dyscyplinach sportowych, a w tym są także sporty wirtualne.

STS Raszyn godziny otwarcia lokalu

Jeden wcześniej ustalony system pozwoli nam osiągać zyski w zakładach bukmacherskich. Należy go jednak wcześniej wybrać co nie jest tak prostą sprawą jakby się mogło to wydawać. Wiele z nich jest dokładnie opisanych, ale nie każdy może pasować do tego co zamierzamy obstawiać.

Dlatego też na początku możemy mieć liczne straty spowodowane właśnie znalezieniem odpowiedniego systemu. Musimy jednak pamiętać, że gdy go już wybierzemy powinniśmy go zawsze stosować. Upewnić się możemy sprawdzając go podczas typowania w placówkach naziemnych. Gdzie jest STS w Raszynie? Na ul. Al. Krakowska 71. Jakie są godziny otwarcia STS Raszyn? Swoją strategię możemy tam próbować w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Choć Raszyn to mała wieś to w wyposażeniu lokalu znajdziemy terminal samoobsługowy. Jeśli tylko potrafimy poradzić sobie ze swoimi emocjami podczas typowania możemy wypróbować tam kilka ciekawych strategii.

STS Radzyń Podlaski godziny otwarcia.

Typerskie konkursy proponowane przez STS nie są przymusowe. Zgłosić możemy się do nich dobrowolnie. Wielu graczy jednak z tego rezygnuje. Ale czy warto to tak zostawić? Wbrew pozorom dają nam one możliwość zysku i to nie tylko tego wyrażonego w gotówce.

Biorąc w nich udział możemy jednocześnie zgodzić się na naukę bez ryzyka. Szczególnie cenne może być to na początku, kiedy jeszcze nie do końca wiemy jaką strategię powinniśmy wybrać. Dlatego nie rezygnujmy z ich uczestnictwa. Tym bardziej, jeśli odbywają się one w punktach stacjonarnych. Gdzie jest STS w Radzyniu Podlaskim? Na ul. Warszawska 39/2. Jakie są godziny otwarcia STS Radzyń Podlaski? W konkursach możemy brać tam udział w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do piątku w godzinach 09:00 – 19:00;
 • sobota w godzinach 09:00 – 18:30;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 16:30.

W Radzyniu Podlaskim tak jak na terenie całego kraju w lokalach odbywają się co pewien czas wspomniane konkursy. Warto śledzić tą sytuację na bieżąco. Tym bardziej, że możemy tam oglądać darmowe transmisje sportowe czy korzystać z terminala samoobsługowego. Każdy ma także szansę obstawić sporty wirtualne w tej klimatyzowanej placówce.

STS Radomsko godziny otwarcia bukmachera

W Radomsku najpopularniejszą sekcją sportową jest oczywiście ta dotycząca piłki nożnej. Co należy brać pod uwagę podczas analizy takich spotkań? Zazwyczaj zaczynamy od statystyki drużyn. Prócz historii ostatnich wyników ważna jest aktualna forma, stan kadrowy, a także morale zespołu.

To absolutne podstawy, ale tych kwestii jest o wiele więcej. Do tych stwierdzeń przekonany się w chwili, kiedy zaczniemy obstawiać za prawdziwe pieniądze. Do tego musimy wiedzieć gdzie jest STS w Radomsku. Lokal znajdziemy na ul. Piastowska 18A. Jakie są godziny otwarcia STS Radomsko? Punkt ten jest otwarty w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Radomsk posiada klimatyzowaną placówkę STS. Darmowe transmisje sportowe umożliwiają nam oglądanie spotkań, które obstawiliśmy i nie tylko. W ofercie w tym lokalu znajdują się także sporty wirtualne wymagające od nas analizy zupełnie na innym poziomie. Dopełnieniem w udogodnieniach owego punktu jest terminal samoobsługowy.

STS Radom godziny otwarcia lokali

Gdy mówimy o Radomiu to z pewnością na myśli mamy sekcję siatkówki mężczyzn – Czarni Radom. Obserwując zmagania naszych klubowych zespołów każdy fan tego sportu na pewno go kojarzy. Na terenie tego miasta działają również inne kluby – piłki nożnej, tenisa ziemnego, boksu czy chociażby koszykówki. Cieszy ten fakt, tym bardziej, że możemy je obstawiać w punktach naziemnych legalnego bukmachera STS. W grę wchodzą prawdziwe pieniądze, dlatego też warto przed finalną decyzją dobrze przeanalizować spotkania. Przejdźmy zatem do konkretów – gdzie jest STS w Radomiu i jakie są godziny otwarcia STS Radom? Dowiedzmy się tych informacji i wybierzmy dla siebie najbliższą placówkę.

1 STS Radom ul. Witolda 6/8, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do piątku w godzinach 09:00 – 19:00;
 • sobota w godzinach 09:00 – 18:30;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 16:30.

Czarnych Radom możemy tam oglądać dzięki darmowym transmisjom sportowym. W ofercie są także sporty wirtualne. Wspomniany lokal jest klimatyzowany i posiada terminal samoobsługowy.

2 STS Radom ul. Chrobrego 42 paw.7, otwarte:

 • od poniedziałku do niedzieli w godzinach 09:00 – 20:30.

W Starym Mieście mamy kolejną klimatyzowaną placówkę. Znajdziemy tam darmowe transmisje sportowe i sporty wirtualne.

3 STS Radom ul. Traugutta 43, otwarte:

 • od poniedziałku do niedzieli w godzinach 09:00 – 20:30.

Skręcając z ulicy Narutowicza znajdziemy klimatyzowany punkt stacjonarny z terminalem samoobsługowym. Obstawimy tu sporty wirtualne i obejrzymy darmowe transmisje sportowe.

4 STS Radom ul. Wyścigowa 3c, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do piątku w godzinach 09:00 – 19:00;
 • sobota w godzinach 09:00 – 18:30;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 17:00.

Na Ustroniu zlokalizowany jest lokal nr 4, który jest jak dotychczasowe propozycje klimatyzowany. Jest w nim terminal samoobsługowy i darmowe transmisje sportowe. Na kuponie możemy puścić sporty wirtualne.

5 STS Radom ul. Okulickiego 58/70 paw. 4 segment B, otwarte w:

 • poniedziałek godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Na radomskich obrzeżach umiejscowiony jest już ostatni klimatyzowany lokal. Liczyć możemy tu na darmowe transmisje sportowe, sporty wirtualne i oczywiście terminal samoobsługowy.
W Radomiu każdy punkt naziemny może cieszyć się dobrymi opiniami. Z pewnością dużą zasługą jest ich wyposażenie. Znając powyższe informacje wystarczy, że wybierzemy najdogodniejszą dla siebie lokalizację.

STS Radlin godziny otwarcia bukmachera

Z Radlina wywodzi się wielu Olimpijczyków. To właśnie tutaj spośród wielu sław trenował Leszek Blanik. Gimnastyka w tym mieście jest niezwykle popularna, a tuż za nią jest siatkówka, piłka nożna czy szermierka.

Te dyscypliny sportowe bez problemów możemy typować w lokalach stacjonarnych STS. Spotkania odbywają się codzienne. Również każdego dnia otwarte są placówki, w których mamy możliwość zarabiania na zakładach bukmacherskich. Gdzie jest STS w Radlinie? Na ul. Korfantego 4. Jakie są godziny otwarcia STS Radlin? Puszczanie kuponów jest tam możliwe w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do piątku w godzinach 09:00 – 19:00;
 • sobota w godzinach 08:00 – 18:30;
 • niedziela w godzinach 08:00 – 17:00.

Radliński lokal tego legalnego bukmachera posiada terminal samoobsługowy. By urozmaicić nam czas tam spędzony mamy do wglądu darmowe transmisje sportowe. Możemy tam zaglądać codziennie, a jeśli nie zawsze pozwala nam na to czas warto wcześniej sprawdzić ofertę na nadchodzący dzień i sprawdzić czy odbywają się spotkania godne naszej uwagi.

STS Racibórz godziny otwarcia bukmachera

W mieście, w którym znajdują się stadiony, hale sportowe czy korty tenisowe życie sportowe musi tętnić cały czas. Właśnie tak jest w Raciborzu, w którym aktywnie działa kilkanaście klubów sportowych.

Jeśli dzięki nim posiadamy wystarczającą wiedzę pozwalająca nam typować mecze warto spróbować swoich sił w lokalach STS. Na szczęście jeden z nich przyjmuje klientów w tej miejscowości. Jesteś ciekaw gdzie jest STS w Raciborzu? Znajdziesz go na ul. Opawska 29. Jakie są godziny otwarcia STS Racibórz? Oto one:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Raciborski punkt naziemny STS jest klimatyzowany. Posiada darmowe transmisje sportowe i szeroką ofertę na najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Prócz tego warto odwiedzać lokal z uwagi na ciekawe programy lojalnościowe. Dzięki temu możemy liczyć na atrakcyjne nagrody pieniężne czy rzeczowe. Niekiedy otrzymamy darmowy zakład czy drobny upominek. Podstawą jest systematycznie obstawianie w placówce.

STS Puławy godziny otwarcia

W Puławach odbywa się wiele imprez sportowych i działa kilka klubów sportowych. Z pewnością najbardziej znany jest zespół piłki ręcznej mężczyzn – Azoty-Puławy. Z uwagi na to, że odbywa on spotkania w Superlidze możemy go obstawiać bez przeszkód w STS.

Tam oferta na tę dyscyplinę sportową jest dość szeroka. Możemy typować nie tylko to, który zespół wygra, ale również ile będzie goli w meczu i wiele innych. To samo tyczy się innych sportów. By się o tym przekonać warto wiedzieć gdzie jest STS w Puławach. A znajdziemy go na ul. Wojska Polskiego 7A/4. Jakie są godziny otwarcia STS Puławy? Przedstawiają się one tak:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do piątku w godzinach 09:00 – 19:00;
 • sobota w godzinach 09:00 – 18:30;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 16:30.

Puławski lokal jest klimatyzowany. Z pewnością spodoba Ci się, iż jest on wyposażony w darmowe transmisje sportowe czy terminal samoobsługowy. Poza piłką ręczną możemy za prawdziwą gotówkę obstawiać tu sporty wirtualne.

STS Pszczyna godziny otwarcia lokalu

Nie cierpisz biurokracji? Zatem powinieneś wybrać punkty naziemne STS. Obstawiając online musisz liczyć się z tym, że musisz założyć konto, a to proces czasochłonny.

Co prawda możesz zdecydować się na rozwiązania, które pozwolą Ci puścić kupon szybciej, ale kiedy dojdzie do wypłaty pieniędzy musisz wypełnić formularz i dodatkowo przesłać skany dowodu osobistego czy prawa jazdy w celu potwierdzenia wcześniej wpisanych danych. Dlatego warto wiedzieć gdzie jest STS w Pszczynie. Tam nie musisz spędzać czasu na biurokracji. Placówka mieści się na ul. Kopernika 26. Jakie są godziny otwarcia STS Pszczyna? Możemy tam zaglądać w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do piątku w godzinach 09:00 – 19:30;
 • od soboty do niedzieli w godzinach 09:00 – 18:00.

W Pszczynie punkt przyjmowania zakładów wzajemnych wyposażony jest w terminal samoobsługowy i darmowe transmisje sportowe. Zaletą jest fakt, iż jest on klimatyzowany. Możemy tam obstawiać dodatkowo sporty wirtualne prócz podstawowej oferty. A to wszystko bez przedstawienia dokumentów i wypełniania formularzy.

Jaki kod bonusowy wpisać w STS?

Choć bardzo dużo mówi się o kodach promocyjnych od bukmacherów to mało kto wie, kiedy i jak należy je wpisać. Zanim przejdziemy do konkretów dodajmy, że kod promocyjny STS daje nam możliwość zdobycia darmowych pieniędzy na obstawianie spotkań sportowych. To promocja dla nowych graczy. By z niej skorzystać należy już na etapie rejestracji konta w polu „kod promocyjny” wpisać posiadany przez nas kod. Dzięki temu możemy zyskać zupełnie za darmo wspomnianą dodatkową gotówkę. Pamiętajmy jednak, że owa promocja ma swój odrębny regulamin. Zatem po rejestracji konta i wpisaniu kodu nie możemy od razu zlecić wypłaty bonusowych środków. Jest to możliwe dopiero po spełnieniu wymagań. Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Jak wypłacić w STS?

Choć sposobów wpłaty w STS mamy kilka to już jeśli chodzi o wypłaty to jest tu dość skromnie. Mamy tylko jedną metodę, zatem nie ma w czym wybierać. Możemy je zrealizować na nasze konto bankowe. Niektórzy gracze są tym dość przestraszeni, gdyż za czasów nielegalnych bukmacherów robiło się wszystko, by przelew nie był wykonywany na nasz rachunek.
Czy i teraz mamy się czego bać? Otóż nie. Od naszego każdego kuponu ściągany jest 12% podatek. STS to w pełni legalny bukmacher 2020, zatem nie mamy się czego obawiać.
Nawet jeśli na naszym koncie pojawi się większa suma to również nie mamy powodów do obaw. Z uwagi na fakt, że wszystko działa zgodnie z prawem legalni bukmacherzy 2020 nie zamierzają zbyt szybko wprowadzać nowych metod, gdyż ta jedna w tym przypadku w zupełności wystarcza. A co z czasem oczekiwania na STS wypłaty? Posiadając konto bankowe w jednym z 12 banków, których spis znajdziemy na stronie internetowej bukmachera pieniędzy możemy spodziewać się już w 15 minut! W innych przypadkach jest to maksymalnie do 2 dni roboczych

Jak sprawdzić dzisiejszą oferte STS?

Na całym świecie codziennie odbywają się spotkania sportowe w różnych dyscyplinach. STS jako legalny bukmacher w 2020 roku może poszczycić się jedną z najszerszych ofert na polskim rynku. To sprawia, że codziennie musimy przeanalizować wiele meczy. Jest to proces dość czasochłonny, ale warty naszego poświęcenia. By nieco nam to ułatwić do naszej dyspozycji jest STS oferta na dziś. To spis wszystkich odbywających się wydarzeń u bukmachera danego dnia. W drodze do pracy czy do szkoły możemy przeanalizować cały dzień i skupić się na najważniejszych meczach.
Oczywiście najwięcej uwagi poświęconej jest na piłce nożnej, która praktycznie na całym świecie jest niezwykle popularna. Warto jednak wiedzieć, że STS oferta na dziś zawiera inne dyscypliny jak: siatkówka, koszykówka czy hokej na lodzie. Jeśli w danym dniu odbywać się będą zawody w tenisie stołowym czy darcie to również będą one zawartym w owym spisie. Być może nie będziemy korzystać z tej możliwości zbyt często, ale warto wiedzieć, że na stronie STS w każdej chwili możemy pobrać taki plik.

Czy STS ma aplikację na Androida.

Urządzenia mobilne zdominowały obecny świat. Dziś praktycznie każdy z nas posiada smartfona, dzięki któremu możemy nie tylko dzwonić, ale również płacić za zakupy czy chociażby obstawiać zakłady bukmacherskie. Legalni bukmacherzy w 2020 roku nie mogli tego przeoczyć i oferują swoim klientom możliwość obstawiania przez telefon. Dzięki temu dostępna jest aplikacja STS na Androida na stronie owego bukmachera do pobrania za darmo. Jej posiadanie może przynieść nam wiele korzyści.
Prócz tego, że mając przy sobie zawsze smartfona będziemy mogli obstawiać cały czas to są jeszcze inne zalety. Warto zauważyć, że bukmacher często oferuje dodatkowe promocje tylko i wyłącznie dla posiadaczy owej aplikacji. Zatem jeśli tylko mamy taką możliwość warto ją ściągnąć, gdyż możemy wiele zyskać. Oczywiście posiada ona wszystkie funkcje strony. Aplikacja STS na Androida to wygodne rozwiązanie dla wszystkich typerów, którzy cenią sobie nowoczesne podejście. Będąc w jej posiadaniu możemy być pewni, że żadne spotkanie nas nie ominie.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021