Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Godziny otwarcia lokali STS w czerwcu

STS konsekwentnie realizuje plan rozbudowy sieci lokali premium zlokalizowanych w topowych lokalizacjach największych miast w Polsce. Aktualnie jest już sześć lokali o podwyższonym standardzie w sieci bukmachera, która w sumie liczy ponad 440 lokali na terenie całego kraju. Placówki STS o wysokim standardzie dedykowane są klientom, którzy preferują korzystanie z tradycyjnego kanału sprzedaży i jednocześnie cenią udogodnienia, jakie oferują nowoczesne technologie.

W tego typu lokalach gracze mają dostęp do wielu udogodnień – oglądają transmisje wydarzeń sportowych na dużych ekranach, sprawdzają ofertę na tabletach czy zawierają zakłady za pośrednictwem samoobsługowych terminali. Sprawdź w jakich godzinach zastaniesz otwarte lokale STS, przyjmujące zakłady.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

wejdź i sprawdź ofertę

Od 4 maja br. wszystkie lokale STS wznawiają działalność. Ponownemu uruchomieniu sieci lokali bukmachera towarzyszy wprowadzenie m.in. odpowiednich procedur bezpieczeństwa – zamontowano specjalne osłony na ladach, które zabezpieczają pracowników oraz klientów, a także zaopatrzono placówki w środki dezynfekcyjne i wyposażono pracowników w środki ochrony osobistej. Cała, ogólnopolska sieć lokali STS – zarówno placówki własne, jak i placówki partnerów – pozostawała zamknięta w związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego od 15 marca br.

STS Kędzierzyn-Koźle godziny otwarcia.

Boks to niezwykle widowiskowy sport. W Polsce co jakiś czas odbywają się ciekawe pojedynki, które wzbudzają ciekawość nie tylko prawdziwych kibiców, ale również typerów. W grę wchodzą wielkie pieniądze, stąd też walki są bardzo promowane w mediach.

Takie sytuacje sprawiają, że owa dyscyplina sportowa musi znaleźć się w ofercie bukmachera. Gracze traktują ją co prawda jako dodatek, gdyż spotkania nie odbywają się codziennie jak chociażby piłka nożna czy tenis ziemny. Kiedy jednak już blisko jest danej walki STS wystawia ofertę, a wraz z nią kursy. Wtedy możemy zacząć na poważnie analizować co może się wydarzyć. By zaczerpnąć nowej wiedzy lub spojrzeć na to wszystko z innej strony warto udać się do punktu naziemnego. Gdzie jest STS w Kędzierzynie-Koźlu? Lokal znajdziemy na ul. Karola Miarki 1 lok. 5 – parter. Jakie są godziny otwarcia STS Kędzierzyn-Koźle? Boks i inne sporty możemy typować w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.


A skoro mowa już o boksie to punkt STS, który jest klimatyzowany oferuje nam darmowe transmisje sportowe. W razie nieudanego typu możemy obstawić sporty wirtualne.

STS Katowice godziny otwarcia lokali.

Wielu z nas czeka na ponowne pojawienie się na naszym rynku bukmacherów pokroju Bet365. Niestety póki co są to marzenia. Ustawa hazardowa na dobre zmieniła realia, a my mamy do wyboru – grę u legalnych bukmacherów lub całkowitą rezygnację z obstawiania.

Emocje działające jak narkotyk sprawiają, że nadal chcemy typować, nawet z 12% podatkiem. Choć zyski są znacząco niższe to mimo wszystko nadal mamy możliwość zarabiania właśnie w ten sposób. Ciekawą opcją jest odwiedzenie najbliższego punktu naziemnego STS. W Katowicach mamy ich aż 5! Podatek nas tam co prawda nie ominie, ale możemy liczyć na szeroką ofertę i wysoki standard obsługi klienta. Gdzie jest STS w Katowicach i jakie są godziny otwarcia STS Katowice? Sprawdźmy!

 1. STS Katowice ul. Tysiąclecia 31, otwarte w:
  – poniedziałek w godzinach 09:00 – 19:00;
  – od wtorku do niedzieli w godzinach 09:00 – 20:30.
  Pierwszy lokal na naszej rozpisce jest klimatyzowany i umożliwia nam obstawianie sportów wirtualnych, a także darmowe transmisje sportowe.
 2. STS Katowice ul. Panewnicka 36, otwarte:
  – od poniedziałku do niedzieli w godzinach 09:00 – 20:30.
  Kolejną propozycją jest punkt naziemny STS, który także jest klimatyzowany. Możemy tam obstawiać sporty wirtualne i jednocześnie oglądać darmowe transmisje sportowe. Dodatkowo w jego wyposażeniu jest terminal samoobsługowy.
 3. STS Katowice ul. Pl. Wilhelma Szewczyka 1 box 1_1.4/33, otwarte:
  – od poniedziałku do soboty w godzinach 07:00 – 20:30;
  – niedziela w godzinach 07:00 – 20:00.
  Placówka STS jest klimatyzowana. Gracze mają wgląd na darmowe transmisje sportowe, a fani nowości mogą obstawiać sporty wirtualne.
 4. STS Katowice ul. Szewska 11, otwarte w:
  – poniedziałek w godzinach 09:00 – 19:00;
  – od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
  – niedziela w godzinach 09:00 – 19:00.
  Jak przystało na lokal STS możemy typować tu sporty wirtualne.
 5. STS Katowice ul. Rynek 7, otwarte w:
  – poniedziałek w godzinach 09:00 – 23:35;
  – od wtorku do niedzieli w godzinach 09:00 – 23:45.

Bardzo długie godziny otwarcia to nie jedyne co oferuje nam owy punkt naziemny. Jako jeden z nielicznych w Polsce to lokal premium, który dodatkowo jest klimatyzowany, a my możemy oglądać darmowe transmisje sportowe.

Podsumowując, Katowice to jedno z nielicznych miast w naszym kraju, które może poszczycić się punktem naziemnym premium. Jednakże każda z powyższych propozycji daje nam możliwość obstawiania wszystkich dostępnych dyscyplin sportowych, a w tym esportów czy sportów wirtualnych, których popularność stale rośnie.

STS Kalwaria Zebrzydowska godziny otwarcia.

Internet nie działa? Wielu z nas zupełnie nie bierze tego pod uwagę. A powinno. Bo jeśli za kilkanaście minut czy kilka godzin zaczynają się mecze, które chcielibyśmy obstawić mamy niemały problem. Tak może zdawać się na początku.

Tak naprawdę istnieje szybkie rozwiązanie tego problemu – to punkty naziemne STS. Działają one równie długo co sama firma bukmacherska. Nie wydaje się również, by w najbliższym czasie tych lokali było mniej. Wręcz przeciwnie – władze mają tu zupełnie inne plany co powinno nas jedynie cieszyć. W razie jakichkolwiek problemów z dostawcą Internetu warto wiedzieć gdzie jest STS w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wystarczy, że udamy się na ul. Rynek 23, by móc na spokojnie obstawić wcześniej przeanalizowane przez nas spotkania sportowe. Kolejną ważną informacją jest jakie są godziny otwarcia STS Kalwaria Zebrzydowska. Kupony możemy tam puszczać w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Nie musimy tam chodzić codzienne, ale w przypadku nagłych sytuacji warto wiedzieć gdzie i kiedy się tam udać, tym bardziej, że punkt jest klimatyzowany. W udogodnieniach lokalu mamy darmowe transmisje sportowe. Poza tym możemy typować sporty wirtualne.

STS Kalisz godziny otwarcia.

Od pewnego czasu zastanawiasz się jak powinno się traktować zakłady bukmacherskie? Przede wszystkim musimy zdać sobie sprawę, że to maraton. Owszem, możemy za pierwszym razem wygrać niemałą kwotę.

Ale nie mamy co marzyć, by takie strzały zdarzały się systematycznie. Potrzeba do tego czasu i doświadczenia. Wraz z jego upływem będziemy mieli do dyspozycji więcej gotówki, a to sprawi, że będziemy również więcej zarabiali. By ten czas jak najlepiej spożytkować warto poznać cały rynek, a co za tym idzie – udać się do punktów naziemnych. Gdzie jest STS w Kaliszu? chcąc go sprawdzić musimy udać się na ul. Św. Stanisława 11. Jakie są godziny otwarcia STS Kalisz? Wyglądają one następująco:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Wbrew wielu opiniom punkty naziemne przeznaczone są nie tylko dla laików czy początkujących graczy. Jako, że lokale oferują nam wysoki standard typowania i w tym przypadku możemy liczyć na darmowe transmisje sportowe. W wolnych chwilach możemy obstawiać sporty wirtualne. Na koniec dodajmy, że punkt naziemny STS w Kaliszu jest klimatyzowany.

STS Józefów godziny otwarcia.

Kupony AKO nie należą do najulubieńszych przez profesjonalnych typerów. Jeśli już są puszczane to znajdują się na nich maksymalnie dwa wydarzenia. Jest to jednak rzadkością.

Wiadomym jest bowiem, że im więcej zdarzeń, tym zmniejsza się prawdopodobieństwo naszej wygranej. Z drugiej strony takie „tasiemce” za kilka złotych mogą dać nam tysiące złotych zysku. Owszem, nie warto ich cały czas puszczać, ale kiedy w grę wchodzą promocje i bonusy to zmienia postać rzeczy. STS bardzo często proponuje nam stworzenie takich kuponów najczęściej wtedy, kiedy jest Liga Mistrzów czy rozpoczynają się właśnie topowe ligi piłki nożnej. Takie akcje obejmują również punkty naziemne. Chcąc z nich skorzystać warto udać się do pobliskiego lokalu – gdzie jest STS w Józefowie? Mieści się on na ul. Gen. Władysława Sikorskiego 87. Jakie są godziny otwarcia STS Józefów? Możemy tam wstąpić w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Obstawianie zdarzeń na kuponie AKO to niejedna możliwość w owym lokalu. Możemy tam oglądać darmowe transmisje sportowe. Jest tam także terminal samoobsługowy.

STS Jędrzejów godziny otwarcia.

Sport kojarzy się większości z nas ze sporym wysiłkiem fizycznym. Dziwić nas może zatem to, że esport na stale zadomowił się w ofercie legalnych bukmacherów. Co więcej – coraz więcej znanych osób w niego inwestuje wydając miliony dolarów widząc w nim spory potencjał.

To również niejako informacja dla nas – typerów. Nie jest to jednorazowa akcja. Zatem warto zdobywać wiedzę na ten temat, tym bardziej, że jest to temat dość „świeży”. STS również nie próżnuje. Jest on sponsorem jednego z zespołów, a poza tym w jego ofercie możemy znaleźć coraz więcej ciekawych spotkań. By jak najszybciej zdobyć wiedzę warto choć raz na jakiś czas udać się do punktu naziemnego. Tam również możemy obstawiać e-sport wystarczy, że będziemy wiedzieli gdzie jest STS w Jędrzejowie. Do tej pory znajduje się tam jeden lokal na ul. Kielecka 13. A jakie są godziny otwarcia STS Jędrzejów? Punkt jest czynny w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Oczywiście możemy tam obstawiać esport, ale również sporty wirtualne. By umilić nam nieco czas bukmacher oferuje nam darmowe transmisje sportowe.

STS Jarosław godziny otwarcia.

Czy osoba, która wcześniej nie interesowała się sportem może dziś obstawiać zakłady? Tak! Nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać odpowiednią dyscyplinę sportową i zdobywać na jej temat jak najwięcej informacji.

Dzięki wielu poradnikom bukmacherskim jesteśmy w stanie wiedzę teoretyczną zdobyć bardzo szybko. A co z praktyką? Należy zacząć po prostu obstawiać. I to nie na kartce, ale za prawdziwe pieniądze. Choć na początku możemy mieć same straty to wynosząc z nich lekcje możemy być pewni, że daleko zajdziemy. Wspomnianą praktykę możemy zdobywać w punktach naziemnych STS. Wiedząc gdzie jest STS w Jarosławcu możemy zacząć obstawiać. W owym mieście mieszczą się dwa lokale. To, który wybierzemy zależy już od nas samych. Jakie są godziny otwarcia STS Jarosławiu? Wszystkich niezbędnych informacji dowiesz się z poniższej ściągi.

1. STS Jarosław ul. Pl. Mickiewicza 9, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Idealna propozycja dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Lokal jest klimatyzowany, a w dodatku mamy wgląd na darmowe transmisje sportowe i możemy obstawiać sporty wirtualne.

2. STS Jarosław ul. Sienkiewicza 1, otwarte:

 • od poniedziałku do niedzieli w godzinach 09:00 – 20:30.

Możemy tu liczyć na dokładnie te same udogodnienia co w pierwszym lokalu – darmowe transmisje sportowe, możliwość typowania sportów wirtualnych, a przy tym wszystkim lokal jest klimatyzowany.

Biorąc pod uwagę, że legalny bukmacher STS oferuje nam wszystkie narzędzia potrzebne nam do typowania wystarczy, że będziemy mieli chęci do zdobywania wiedzy, by dodatkowo spieniężyć nasz zainwestowany czas.

STS Jastrzębie Zdrój godziny otwarcia.

Igrzyska Olimpijskie w Tokio 2020 przejdą do historii. Po pierwsze dlatego, że musiały zostać przełożone. A po drugie – pojawią się nowe dyscypliny sportowe, które przysporzą kibicom nie tylko emocji, ale także możliwość na dodatkowy zarobek.

Wspinaczka sportowa – to jedna z kilku aktywności, która będzie zupełną nowością na tego typu wydarzeniu. Niestety finalnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio odbędą się w 2021 roku. Znacząco pokrzyżuje to plany wielu sportowcom. Kwalifikacje również nie będą należały do najłatwiejszych. Przygotowują się również bukmacherzy, a w szczególności STS, który jest liderem na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Warto skorzystać z ich oferty udając się do punktów naziemnych. To właśnie tam możemy przeżywać największe emocje. Niektórzy mieszkańcy być może już wiedzą gdzie jest STS w Jastrzębiu Zdroju. Jeśli należysz do grupy osób, które jeszcze nie posiadają tej wiedzy poniżej przedstawione są te informacje wraz z tym jakie są godziny otwarcia STS Jastrzębie Zdrój.

1. STS Jastrzębie Zdrój ul. Al. Piłsudskiego 25, otwarte w:
– poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
– od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
– niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
Jako, że są to Letnie Igrzyska z pewnością spodoba się nam fakt, że owy lokal STS jest klimatyzowany. Poza tym oferuje nam on darmowe transmisje sportowe.

2. STS Jastrzębie Zdrój ul. Harcerska 2A, otwarte w:
– poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
– od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:30;
– niedziela w godzinach 09:00 – 19:30.
Tu także punkt jest klimatyzowany, a my mamy wgląd na darmowe transmisje sportowe. Chcąc nieco ochłonąć po olimpijskich zmaganiach możemy obstawiać sporty wirtualne.

W przypadku tak wielkiej imprezy sportowej punkty naziemne STS są częściej oblegane niżeli normalnie. Nie ma się co temu dziwić – darmowe transmisje sportowe, a także mnóstwo ciekawych wydarzeń sprawia, że chętniej się tam udajemy. Nie zapominajmy jednak, że i w tym przypadku podstawą do typowania powinna być skrupulatna analiza.

STS Jasło godziny otwarcia.

Która dyscyplina sportowa jest najlepsza do obstawiania? Najpopularniejsza jest bezwzględnie piłka nożna. Mecze w różnych ligach są jednak bardzo zróżnicowane. Poza tym nadal jest tam sporo korupcji.

Jeśli zależy Ci na szybkim i widowiskowym sporcie, być może warto postawić na tenis stołowy. W tym przypadku rozegranie meczu trwać może nawet kilkanaście minut. Nie ma tu żadnych komplikacji – wygrywa zawodnik A lub B. Choć w Polsce ta dyscyplina sportowa nie cieszy się zbyt dużą popularnością to legalni bukmacherzy 2020 mają ją w swojej ofercie. Dodajmy, że bywają dni, kiedy spotkań tenisa stołowego jest więcej niżeli piłki nożnej. Jeśli jesteś ciekaw gdzie jest STS w Jaśle to odpowiedzią będzie ul. Rynek 14. Jakie są godziny otwarcia STS Jasło? Tenisa stołowego możemy tam typować w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Bukmacher dba o wysoki standard swoich punktów. Dzięki temu jest on w tym przypadku klimatyzowany. Obstawiać możemy wiele dyscyplin sportowych, a w tym sporty wirtualne. Darmowe transmisje sportowe umożliwiają nam obserwację zmagań sportowców.

STS Jarocin godziny otwarcia.

STS bezwzględnie zdominował polski rynek zakładów bukmacherskich. Biorąc pod uwagę, że w naszym kraju zajmuje często pierwsze miejsca w rankingach zaczął on szturmem zdobywać rynki międzynarodowe. Obecnie jego oferta jest dostępna w takich krajach jak np. Słowenia, Islandia czy Gibraltar.

Wracając do tematu, że w naszym kraju jest to absolutny lider nasuwa się jedno stwierdzenie – to legalny bukmacher 2020 u którego warto obstawiać zakłady. Nie każdy z konkurencji daje nam możliwość obstawiania w punktach naziemnych. W STS jest zupełnie inaczej. Wystarczy, że będziemy wiedzieli gdzie jest STS w Jarocinie i jakie są godziny otwarcia STS Jarocin, by zacząć aktywnie korzystać z oferty bukmachera. Przejdźmy zatem do odpowiedzi –punkt naziemny w Jarocinie znajdziemy na ul. Wrocławska 58B. Co do godzin otwarcia to są one następujące:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Z uwagi na fakt, że jest to najlepszy legalny bukmacher w Polsce możemy tam liczyć na darmowe transmisje sportowe. Obstawiać możemy sporty wirtualne, a lokal jest w pełni klimatyzowany.

STS Janów Lubelski godziny otwarcia.

Obsługa klienta to kwestia często bagatelizowana przez większości firm ze wszystkich branż. Zupełnie inaczej wygląda to u legalnego bukmachera STS. W przypadku korzystania ze strony internetowej mamy kilka możliwości zapytania pracownika na dręczące nas pytania.

Tak samo jest w punktach naziemnych. Prowadzone na bieżąco badania ukazują, że ponad 97% typerów wysoko ocenia poziom obsługi klienta. Dzięki temu możemy szybko rozwiązać problemy co w tej branży jest niezmiernie ważne. To samo możemy powiedzieć o lokalu w Janowie Lubelskim mieszczącym się na ul. Piłsudskiego 31A. Zarówno standard jak i wyposażenie placówki jest równie wysoko oceniane. Jakie są godziny otwarcia STS Janów Lubelski? Tego dowiemy się z poniższej rozpiski:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do piątku w godzinach 09:00 – 19:00;
 • sobota w godzinach 09:00 – 18:30;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 16:30.

Wiedząc jakie są punkty przyjmowania zakładów firmy bukmacherskiej STS w Janowie Lubelskim godziny otwarcia i gdzie jest STS w Lubelskim Janowie możemy obstawiać wiele dyscyplin sportowych, a w tym sporty wirtualne. Punkt naziemny oferuje nam także darmowe transmisje sportowe.

STS Inowrocław godziny otwarcia.

Czy warto korzystać z punktów naziemnych bukmachera STS? To pytanie wydaje się niektórym zbędne w czasach, kiedy do naszej dyspozycji jest strona internetowa czy aplikacja mobilna STS. Mimo to nadal jest sporo graczy, którzy preferują obstawianie w lokalach.

Możemy tam liczyć na wiele udogodnień – ofertę możemy sprawdzać na tabletach, do naszej dyspozycji są często darmowe transmisje sportowe, a same zakłady możemy zawierać za pośrednictwem samoobsługowych terminali. Podstawą jest miła i profesjonalna obsługa. Poza tym i tam czekają na nas ciekawe bonusy i promocje STS. Jeśli jesteś tego wszystko ciekaw musisz znać ich lokalizację. Gdzie jest STS w Inowrocławiu? Jest on na ul. Szarych Szeregów 23B. Jakie są godziny otwarcia STS Inowrocław? Prezentują się one następująco:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 17:00;
 • od wtorku do piątku w godzinach 09:00 – 19:00;
 • sobota w godzinach 09:00 – 18:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 16:00.

Choć faktycznie mając dostęp do Internetu mamy szybszą możliwość obstawiania meczy to punkty naziemne STS są również warte naszej uwagi.

STS Hajnówka godziny otwarcia.

W topowych lokalizacjach, czyli w większych miastach STS zakłada stworzenie coraz większej ilości lokali premium. Jednak wysoki standard obsługi jest proponowany klientom w każdym punkcie naziemnym.

Jeśli preferujesz tradycyjny kanał sprzedaży to bez większych problemów znajdziesz placówki bukmachera w mniejszych miastach jak chociażby Hajnówka. Do naszej dyspozycji jest tam terminal samoobsługowy. Jak bywa w standardzie większości lokali i tutaj do naszej dyspozycji są darmowe transmisje sportowe i dodatkowo możemy obstawiać sporty wirtualne. By z tego wszystkiego korzystać powinniśmy być w posiadaniu wiedzy gdzie jest STS w Hajnówce. Otóż znajduje się on na ul. 3 Maja 39. A jakie są godziny otwarcia STS Hajnówka? Udać się tam możemy w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Jeśli zamiast strony internetowej czy aplikacji mobilnej bardziej cenisz sobie tradycyjne kanały sprzedaży to znajdziesz tam wszystko co niezbędne do obstawiania spotkań sportowych.

STS Grudziądz godziny otwarcia.

Możliwość oglądania transmisji sportowych na żywo w Internecie to usługa chętnie poszukiwana przez typerów. Szczególnie jeśli ich głównym obiektem zainteresowania są zakłady LIVE.

Jak przystało na najlepszego legalnego bukmachera w Polsce STS daje nam taką możliwość za sprawą STS TV. Na darmowe oglądanie meczów mogą liczyć osoby korzystające ze strony internetowej, ale również obstawiające za pomocą aplikacji mobilnych. Równie popularne jest to w punktach naziemnych. Czy możemy na to liczyć w Grudziądzu? Tak! Wystarczy, że będziemy wiedzieli gdzie jest STS w Grudziądzu. To ul. Toruńska 29. By zastać lokal otwarty warto dodatkowo znać informację jakie są godziny otwarcia STS Grudziądz. Możemy tam oglądać i obstawiać mecze w:

– poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
– od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
– niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

To czego możemy być tam pewni to właśnie darmowe transmisje sportowe. O pozytywnych rezultatach naszych kuponów musimy postarać się już sami.

STS Grójec godziny otwarcia.

Na Igrzyska Olimpijskie czekają nie tylko sportowcy, dla których jest to jedno z najważniejszych imprez sportowych w życiu. To również wydarzenie wyczekiwane przez typerów. Tu nie ma mowy o żadnych ustawkach.

W grę wchodzi czysty sport i rywalizacja. W końcu każda osoba biorąca w nich udział marzy o medalu. Jest to na tyle medialne wydarzenie, że wiele transmisji znajdziemy w telewizji. Z kolei bukmacherzy, a w tym STS oferuje nam szeroką ofertę na nadchodzące spotkania. Nie ulega wątpliwości, że najlepszym miejscem do typowania są punkty naziemne STS. To właśnie tam w gronie innych typerów i kibiców możemy obstawiać spotkania sportowe. By tak spędzać czas podczas igrzysk Olimpijskich warto wiedzieć gdzie jest STS w Grójcu. Jedyny lokal znajduje się tu na ul. Lewiczyńska 6. Możemy tam przebywać w wyznaczonym czasie – jakie są godziny otwarcia STS Grójec? Oto one:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do piątku w godzinach 09:00 – 19:00;
 • sobota w godzinach 09:00 – 18:30;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 16:30.

Choć na tak wielkiej imprezie stale się coś dzieje warto wiedzieć, że w lokalu możemy obstawiać sporty wirtualne.

STS Grodzisk Mazowiecki godziny otwarcia.

W Polsce konkurencja legalnych bukmacherów jest niewielka. Na naszym rynku działa kilkanaście firm, a jedynie kilka z nich są godne naszej uwagi. Do tej grupy bezsprzecznie zaliczyć możemy STS. To legalny bukmacher 2020, który stale inwestuje w nowoczesne technologie.

Takimi działaniami sprawił, że konkurencja ma sporo do nadrobienia. Ten fakt może bardzo cieszyć osoby, które obstawiają spotkania sportowe, kulturalne czy polityczne. Ich oferta jest stale rozszerzana i dostępna zarówno dla odbiorców strony internetowej jak i punktów naziemnych. Chcąc aktywnie korzystać z oferty bukmachera warto wiedzieć gdzie jest STS w Grodzisku Mazowieckim. Być może przechodziłeś gdzieś w okolicy, ale nigdy nie zważałeś uwagi na jego istnienie. Znajduje się on na ul. Pl. Króla Zygmunta Starego 17. Jest on otwarty każdego dnia, nawet w niedzielę. Jakie są godziny otwarcia STS Grodzisk Mazowiecki? Oto one:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 17:00.

Szeroka oferta to nie wszystko na co możemy liczyć. Do naszej dyspozycji są darmowe transmisje sportowe czy terminal samoobsługowy. Obstawiać możemy sporty wirtualne. Dodatkowo lokal jest klimatyzowany.

STS Grodzisk Wielkopolski godziny otwarcia.

STS znany jest z udostępniania swoich usług przede wszystkim poprzez stronę internetową. To właśnie tam najłatwiej jest nam obstawiać zakłady bukmacherskie. Ale i ten trend powoli się zmienia.

Mało kto z nas korzysta z laptopa – zamieniliśmy go na smartfony, które cały czas mamy ze sobą. STS wersja mobilna zyskuje na popularności. A co z punktami naziemnymi? Absolutnie o nich nie zapominamy. Nadal są one chętnie odwiedzane – z sentymentu czy chęci przebywania z ludźmi o podobnej pasji. Być może to wzbudziło Twoje zainteresowanie i jesteś ciekaw gdzie jest STS w Grodzisku Wielkopolskim i jakie są godziny otwarcia STS Grodzisk Wielkopolski? Chcąc tam obstawiać warto znać następujący adres – ul. Garbary 2. A jakie są STS Grodzisk Wielkopolski godziny otwarcia? Możemy tam typować w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do piątku w godzinach 09:00 – 20:00;
 • sobota w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 17:00.

Możemy śmiało powiedzieć, że jest to jeden z wielu typowych lokali STS, który jest klimatyzowany i oferuje nam terminal samoobsługowy czy darmowe transmisje sportowe. Podstawą są tu także sporty wirtualne.

STS Grajewo godziny otwarcia.

By czerpać regularne zyski z zakładów bukmacherskich powinniśmy stale się rozwijać. Przy tym należy pamiętać, że tyczy się to również bukmachera u którego obstawiamy mecze. Dzięki temu mamy dostęp do szerszej oferty i nowoczesnych rozwiązań.

Właśnie na takiej zasadzie działa legalny bukmacher 2020 STS. Rozwój Internetu stanowił dla większości z nich wzrost uwagi potencjalnych klientów. Jednak nadal nie zapomnieliśmy o punktach naziemnych. W Polsce codziennie otwieranych jest ponad 400 lokali. Zastanawiasz się gdzie jest STS w Grajewie? Musisz się udać na ul. Os. Centrum 26 lok. 1, by zacząć aktywnie korzystać z oferty bukmachera. Nie jest on jednak czynny nieprzerwanie jak strona internetowa. Dlatego warto wiedzieć jakie są godziny otwarcia STS Grajewo. Punkt jest otwarty w:

 • – poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • – od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
 • – niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Do naszej dyspozycji jest terminal samoobsługowy czy darmowe transmisje sportowe. Mając odpowiednią taktykę możemy obstawiać sporty wirtualne.

STS Gostynin godziny otwarcia.

Przeglądając ranking najlepszych bukmacherów w Polsce można zauważyć, że STS niemalże zawsze zajmuje miejsca na podium. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest on największa firmą oferującą zakłady bukmacherskie w naszym kraju.

Warto dodać, że działa on na arenie międzynarodowej – oferuje on swoje usługi np. na Malcie, w Wielkiej Brytanii, w Niemczech i jeszcze kilku innych krajach europejskich. Jako zupełnie nowych graczy takie osiągnięcia powinny nas przekonać do obstawiania właśnie u tego bukmachera. Mecze możemy typować poprzez stronę internetową, ale również na smartfonach czy w punktach naziemnych. Jeśli interesuje Cię obstawianie w lokalach to z pewnością chcesz być w posiadaniu wiedzy gdzie jest STS w Gostyninie. Otóż znajdziesz go na ul. Jana Pawła II 7. Punkt ten jest klimatyzowany. Dodatkowo możemy obstawiać tam sporty wirtualne, a w wolnym czasie oglądać darmowe transmisje sportowe. Pozostaje nam jeszcze odpowiedzieć na pytanie – jakie są godziny otwarcia STS Gostynin? Możemy tam się udać w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00- 18:00.

Posiadając tę podstawową wiedzę możemy zacząć typować mecze u najlepszego legalnego bukmachera w Polsce.

STS Gorzyce godziny otwarcia.

Zakłady bukmacherskie to nie tylko sport. Choć kojarzą się nam głównie z piłka nożną, koszykówką czy hokejem na lodzie to legalni bukmacherzy 2020 oferują nam także możliwość typowania zdarzeń politycznych czy kulturalnych.

Można na nich sporo zarobić, tym bardziej, że polityka pokazywała ostatnimi czasy jak przewrotne mogą okazać się ostateczne wyniki wyborów. Nie są to regularne zakłady, na których moglibyśmy zarabiać. Traktujemy je jako dodatek. Warto jednak wiedzieć, że i na takich zdarzeniach mamy możliwość zarobku. STS także ma je w swojej ofercie. Z roku na rok są one coraz bardziej wyszukane. Biorąc pod uwagę, że podchodzimy do nich na luzie warto obstawiać je w punktach naziemnych. Zatem gdzie jest STS w Gorzycach? Lokal tego bukmachera znajdziemy na ul. Pl. Mieszczańskiego 7. Dodatkowo warto wiedzieć jakie są godziny otwarcia STS Gorzyce, by puścić kupon. Możemy tam zajrzeć w:

 • – poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • – od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
 • – niedziela w godzinach 09:00 – 17:00.

Prócz zdarzeń politycznych i kulturalnych możemy tam obstawiać sporty wirtualne. A jeśli bardziej interesują nas sporty realne to możemy je tam typować i oglądać, gdyż STS oferuje nam darmowe transmisje sportowe.

Jaki kod bonusowy wpisać w STS?

Choć bardzo dużo mówi się o kodach promocyjnych od bukmacherów to mało kto wie, kiedy i jak należy je wpisać. Zanim przejdziemy do konkretów dodajmy, że kod promocyjny STS daje nam możliwość zdobycia darmowych pieniędzy na obstawianie spotkań sportowych. To promocja dla nowych graczy. By z niej skorzystać należy już na etapie rejestracji konta w polu „kod promocyjny” wpisać posiadany przez nas kod. Dzięki temu możemy zyskać zupełnie za darmo wspomnianą dodatkową gotówkę. Pamiętajmy jednak, że owa promocja ma swój odrębny regulamin. Zatem po rejestracji konta i wpisaniu kodu nie możemy od razu zlecić wypłaty bonusowych środków. Jest to możliwe dopiero po spełnieniu wymagań. Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Jak wypłacić w STS?

Choć sposobów wpłaty w STS mamy kilka to już jeśli chodzi o wypłaty to jest tu dość skromnie. Mamy tylko jedną metodę, zatem nie ma w czym wybierać. Możemy je zrealizować na nasze konto bankowe. Niektórzy gracze są tym dość przestraszeni, gdyż za czasów nielegalnych bukmacherów robiło się wszystko, by przelew nie był wykonywany na nasz rachunek.
Czy i teraz mamy się czego bać? Otóż nie. Od naszego każdego kuponu ściągany jest 12% podatek. STS to w pełni legalny bukmacher 2020, zatem nie mamy się czego obawiać.
Nawet jeśli na naszym koncie pojawi się większa suma to również nie mamy powodów do obaw. Z uwagi na fakt, że wszystko działa zgodnie z prawem legalni bukmacherzy 2020 nie zamierzają zbyt szybko wprowadzać nowych metod, gdyż ta jedna w tym przypadku w zupełności wystarcza. A co z czasem oczekiwania na STS wypłaty? Posiadając konto bankowe w jednym z 12 banków, których spis znajdziemy na stronie internetowej bukmachera pieniędzy możemy spodziewać się już w 15 minut! W innych przypadkach jest to maksymalnie do 2 dni roboczych

Jak sprawdzić dzisiejszą oferte STS?

Na całym świecie codziennie odbywają się spotkania sportowe w różnych dyscyplinach. STS jako legalny bukmacher w 2020 roku może poszczycić się jedną z najszerszych ofert na polskim rynku. To sprawia, że codziennie musimy przeanalizować wiele meczy. Jest to proces dość czasochłonny, ale warty naszego poświęcenia. By nieco nam to ułatwić do naszej dyspozycji jest STS oferta na dziś. To spis wszystkich odbywających się wydarzeń u bukmachera danego dnia. W drodze do pracy czy do szkoły możemy przeanalizować cały dzień i skupić się na najważniejszych meczach.
Oczywiście najwięcej uwagi poświęconej jest na piłce nożnej, która praktycznie na całym świecie jest niezwykle popularna. Warto jednak wiedzieć, że STS oferta na dziś zawiera inne dyscypliny jak: siatkówka, koszykówka czy hokej na lodzie. Jeśli w danym dniu odbywać się będą zawody w tenisie stołowym czy darcie to również będą one zawartym w owym spisie. Być może nie będziemy korzystać z tej możliwości zbyt często, ale warto wiedzieć, że na stronie STS w każdej chwili możemy pobrać taki plik.

Czy STS ma aplikację na Androida.

Urządzenia mobilne zdominowały obecny świat. Dziś praktycznie każdy z nas posiada smartfona, dzięki któremu możemy nie tylko dzwonić, ale również płacić za zakupy czy chociażby obstawiać zakłady bukmacherskie. Legalni bukmacherzy w 2020 roku nie mogli tego przeoczyć i oferują swoim klientom możliwość obstawiania przez telefon. Dzięki temu dostępna jest aplikacja STS na Androida na stronie owego bukmachera do pobrania za darmo. Jej posiadanie może przynieść nam wiele korzyści.
Prócz tego, że mając przy sobie zawsze smartfona będziemy mogli obstawiać cały czas to są jeszcze inne zalety. Warto zauważyć, że bukmacher często oferuje dodatkowe promocje tylko i wyłącznie dla posiadaczy owej aplikacji. Zatem jeśli tylko mamy taką możliwość warto ją ściągnąć, gdyż możemy wiele zyskać. Oczywiście posiada ona wszystkie funkcje strony. Aplikacja STS na Androida to wygodne rozwiązanie dla wszystkich typerów, którzy cenią sobie nowoczesne podejście. Będąc w jej posiadaniu możemy być pewni, że żadne spotkanie nas nie ominie.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021