Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Gdzie zagra Mario Goetze?

Mario Goetze nie będzie już dłużej występował w Borussii Dortmund. Wraz z zakończeniem sezonu 2019/20 jego przygoda w BVB dobiegła końca.

GOETZE TO ZNAK ZAPYTANIA

– Odbyłem bardzo szczerą i merytoryczną rozmowę z Mario. Uzgodniliśmy wspólnie, że nasza współpraca nie będzie już kontynuowana – powiedział niedawno niemieckim mediom Michael Zorc, który jest dyrektorem Borussii.

W związku z tym Goetze od 1 lipca jest już wolnym zawodnikiem, dzięki czemu klub, który go zakontraktuje, nie będzie musiał za niego płacić. Sam zainteresowany na pewno jednak zażąda premii za podpis na kontrakcie i zapewne konkretnej wypłaty. 28-latek w Borussii zarabiał mniej więcej osiem milionów euro rocznie. Teraz na pewno nie będzie mógł liczyć na podobną kwotę, zwłaszcza że ostatnio nie był w najlepszej formie. W sezonie 2019/20 rozegrał tylko 21 meczów, strzelił trzy gole i zaliczył asystę. Transfer do innego klubu był kwestią czasu.

Jego słabsza dyspozycja związana jest z zaburzeniami metabolicznymi, które odbijają się na jego wadze oraz szybkości. Z drugiej strony to piłkarz, który nadal może się odbudować. Pewnie nie będzie już tak wielki, jak w czasach swoich początków w BVB, ale nadal ma szansę zostać czołowym graczem drużyny, która liczy się w swojej lidze. W dodatku ma 28 lat i jeśli weźmie się za siebie, to na wysokim poziomie może pograć nawet przez 5 lat.

TRAFI DO ATLETICO ALBO MILANU?

Sęk w tym, że w jego przypadku jest bardzo dużo znaków zapytania. Klub, który zdecyduje się na jego zatrudnienie, mimo wszystko trochę zaryzykuje. Goetze nie będzie grał przecież za darmo, jego pensję trzeba opłacać, a niewykluczone, że skończy się przykładowo na dziesięciu występach w sezonie i jednym przypadkowym golu. Z drugiej strony taka drużyna – jeśli Niemiec wypali – sporo wygra.

Tylko do gdzie zagra Goetze? Możecie typować to w BETFAN. Analitycy legalnego polskiego bukmachera sądzą, że największe szanse ma on na dołączenie do Atletico Madryt lub Milanu. Wynoszą one po 20%. W dalszej kolejności wymienia się Herthę, Liverpool, FC Koeln oraz Lazio.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021