Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Gdzie trafi trener Mauricio Pochettino?

Wydawało się, że po tym, jak awansował z Tottenhamem do finału Ligi Mistrzów, będzie osiągał w tym klubie jeszcze większe sukcesy. Latem nie poskąpiono pieniędzy na wzmocnienia, klub miał być jeszcze silniejszy, a od „Kogutów” oczekiwano włączenia się również do walki o wygranie Premier League. Tak się jednak nie stało. Mauricio Pochettino został zwolniony i nadal pozostaje bez zatrudnienia, co jednak w najbliższych miesiącach powinno się zmienić.

CZY MÓGŁ OSIĄGNĄĆ WIĘCEJ?

Argentyńczyk z pewnością nie tak wyobrażał sobie dalszą przygodę z Tottenhamem. W klubie, w którym pracował do 2014 roku coś jednak przestało funkcjonował. Zmienił go Jose Mourinho, ale on po kilku miesiącach pracy również nie wpłynął znacząco na drużynę, wszak odpadł w 1/8 finału Ligi Mistrzów z RB Lipsk, a w Premier League zajmuje aktualnie ósme miejsce, balansując między piątą a dziesiątą lokatą.

Pochettino wypomina się, że niczego wielkiego nie wygrał. Ma na swoim koncie tylko finał Ligi Mistrzów i finał… Pucharu Ligi Angielskiej. To wszystko, co osiągnął z Tottenhamem. Z drugiej strony trzeba pamiętać o tym, że nie dysponował nie wiadomo jak silnym składem. Wystarczał on głównie do zajęcia miejsca w TOP 4 Premier League. Gdy to już nie wychodziło, zarząd „Kogutów” sięgnął po drastyczne środki.

CZAS NA NASTĘPNY KROK

Mówimy jednak o trenerze, który w czasie pracy w Tottenhamie niesamowicie się rozwinął i z powodzeniem mógłby prowadzić największe europejskie kluby. Nic dziwnego w tym, że spekulowano o zainteresowanie jego osobą chociażby Realu Madryt. Wydaje się jednak, że najbliżej mu do objęcia któregoś z Manchesterów, czyli United albo City. Zdecydowanym faworytem według analityków BETFAN, czyli legalnego polskiego bukmachera jest klub prowadzony obecnie przez Ole Gunnara Solskjaera, który pragnie wrócić na szczyt, ale od dłuższego czasu to się mu nie udaje. Mają wspaniałą historię i wielką ambicję. Aktualnie potrzebują głównie menadżera z prawdziwego zdarzenia. Argentyńczyk miałby być dla nich najlepszą opcją.

wejdź i sprawdź ofertę

Z kolei „Obywatele” mogliby go ściągnąć, gdyby okazało się, że Pep Guardiola odejdzie z klubu już tego lata i nie wypełni kontraktu obowiązującego do końca sezonu 2020/21. Taki scenariusz jest coraz bardziej realny i niewykluczone, że niebawem stanie się rzeczywistością. Pojawiają się plotki także o ewentualnej pracy w MilanieParis Saint-Germain czy Atletico Madryt, ale zdecydowanie najbliżej mu do przemiany z „Koguta” w „Czerwonego Diabła”.

48-letni Mauricio Pochettino to argentyński trener włoskiego pochodzenia. Jako piłkarz występował na pozycji obrońcy. Od 2014 do 2019 trener Tottenhamu Hostpur FC. W sezonie 2018/2019 klub po raz pierwszy w jego historii znalazł się w finale Ligi Mistrzów UEFA. W reprezentacji Argentyny Pochettino zadebiutował w 1998 roku. W 2002 roku wystąpił w zupełnie nieudanych dla „Albicelestes” mistrzostwach świata. Podopieczni Marcelo Bielsy już w rundzie grupowej musieli uznać wyższość Szwedów oraz Anglików i odpadli z turnieju. Na mundialu Mauricio zagrał we wszystkich trzech spotkaniach w pełnym wymiarze czasowym. Łącznie dla drużyny narodowej Pochettino zaliczył 22 występy, w których strzelił dwa gole

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

  BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021