Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Gareth Bale w końcu opuści Real Madryt?

Gareth Bale świetnie ustawił swoje życie. Zarabia mnóstwo pieniędzy, od czasu do czasu gra w piłkę w słonecznej Hiszpanii, a do tego łączy do z pasją do golfa. Pytanie tylko, czy jego sielanka nie zakończy się w najbliższym czasie.

NIE JEST ULUBIEŃCEM ZIDANE’A

Bale gra w Realu od 2013 roku. Wówczas zapłacono za niego aż 101 milionów euro. Jednak od 2-3 lat podczas każdego okna transferowego pojawia się temat jego odejścia z „Królewskich”. Walijczyk regularnie jest kontuzjowany, a jak już pojawia się na murawie, to nie błyszczy tak, jak niegdyś. Wystarczy napisać, że w tym sezonie rozegrał 20 meczów, strzelił trzy gole i zanotował dwie asysty.

Kontrakt Bale’a z Realem obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku. Nie sądzimy jednak, że 31-latek będzie do tego czasu występował w drużynie prowadzonej przez Zinedine’a Zidane’a, zwłaszcza że francuski szkoleniowiec nie jest jego wielkim fanem, co udowadnia zwłaszcza w tym sezonie, kiedy nie daje mu wielu okazji do gry. A jak już pojawia się na murawie, to albo wchodzi z ławki rezerwowych, albo zostaje zmieniany jako jeden z pierwszych.

KTO BĘDZIE CHCIAŁ BALE’A?

Hiszpańskie media regularnie informują, że Real jest gotów oddać go nawet za darmo. Oczywiście tak się nie stanie, skoro jego kontrakt jest ważny jeszcze przez dwa lata, ale najpewniej nie skończy się na jakiejś wygórowanej kwocie, o ile Bale faktycznie odejdzie. Tylko gdzie miałby trafić? W BETFAN możecie to typować! Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali atrakcyjne kursy na wszystkie zainteresowane nim kluby.

Według nich największe szanse na zakontraktowanie Walijczyka ma Manchester United – wynoszą one 23%. W dalszej kolejności jest Newcastle – 18%. O ile „Czerwone Diabły” chyba już wyleczyły się z pomysłu zatrudnienia Bale’a, o tyle „Srokom” z pewnością by pomógł. W letnim oknie transferowym ta drużyna planuje poważnie się wzmocnić i niewykluczone, że postawi właśnie na 31-latka. W dalszej kolejności wymienia się takie kluby jak Bayern Monachium, Manchester City, Tottenham, Chelsea, Liverpool oraz Arsenal.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021