Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Gala FAME MMA 6 odbędzie się zgodnie z planem – zapewnia szef organizacji Krzysztof Rozpara

– Decyzja jest taka, że realizujemy imprezę 28 marca! To nie jest nasza fanaberia. Jesteśmy normalnym zakładem pracy, za nami kilka miesięcy przygotowań i jeśli ona nie odbędzie się teraz, to nie odbędzie się już wcale. Przy gali FAME MMA pracuje zespół kilkudziesięciu osób i dla wielu naszych podwykonawców jesteśmy aktualnie jedynymi pracodawcami. Przedsiębiorstwa muszą dalej funkcjonować, a pracownicy muszą mieć źródło przychodu. W rozporządzeniu jest paragraf 11 punkt 2, który jasno mówi: ograniczenia, o których jest mowa nie dotyczy zebrań i spotkań związanych z wykonywaniem czynności zawodowych lub zadań służbowych  – powiedział w wywiadzie dla „Super Expressu” szef federacji Krzysztof Rozpara.

– Głównym problemem w naszym przypadku jest stereotyp “kontrowersyjnego produktu” i tylko stąd bierze się ta nagonka. Pojawiają się oskarżenia, że próbujemy ominąć jakieś ograniczenia, a to nieprawda. Stosujemy się do nich, by wykonać swoją pracę. Przykład z życia wzięty? Jeśli jest ograniczenie prędkości do 60 km/h na drodze, to jadąc 55 km/h nie omijamy przepisów tylko się do nich dostosowujemy – tłumaczy Rozpara.

FAME MMA zapewnia środki ostrożności

– FAME MMA zapewnia, że w czasie nagrania będą zachowane wszelkie środki ostrożności. Ze względu na wprowadzenie stanu epidemii gala FAME MMA 6 odbędzie się wyjątkowo w studio, bez udziału publiczności. Pragniemy zapewnić, że podjęliśmy wszelkie środki ostrożności, by dostosować produkcję do obecnych nakazów i zapewnić bezpieczeństwo osobom realizującym projekt (badania lekarskie, maseczki, rękawiczki, środki dezynfekujące, czyszczenie oktagonu przed i po każdej z walk). 27-28 marca przez cały czas będzie nam towarzyszył wykwalifikowany zespół lekarski monitorujący stan zdrowia każdego z obecnych – oświadczono w poście na Facebooku.

Karta walk FAME MMA:

 • Marcin “El Testosteron” Najman vs Piotr “Bestia” Piechowiak
 • Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila “Zusje” Smogulecka
 • Wojciech Gola vs Marcin “Rafonix” Krasucki
 • Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs Maciej Rataj
 • Jakub “Kubańczyk” Flas vs Mateusz “L-Pro” Łapot
 • Bartosz “Qbik” Kubik vs Cyprian “Cypis” Racicki
 • Dawid “Ambro” Ambroziak vs Maciej “Szewcu” Szewczyk
 • Alan “Alanik” Kwieciński vs Arkadiusz “Aroy” Tańcula

Fame MMA 6: najwyższe kursy wygrywają w LV BET

W łącznej puli do zgarnięcia 5000 PLN za najwyższe wygrane kursy!

Już czas, aby przyjrzeć się bliżej ofercie bukmacherskiej od LV BET na galę FAME MMA 6. Sprawdź dokładnie wszystkie walki wybierz swoich faworytów i postaw kupon kombi. Wygrane zakłady z najwyższymi kursami zostaną nagrodzone bonusami!

Za pierwsze miejsce czeka BONUS 1500 PLN!

Pamiętaj, im wyższy kurs Twojego kuponu, tym masz większą szansę na zdobycie bonusu. Jest o co walczyć bo pierwsza dziesiątka zgarnia nagrody:

MIEJSCEKWOTA BONUSULOGIN GRACZAKURS KUPONU
11500***0.00
21000***0.00
3800***0.00
4500***0.00
5400***0.00
6300***0.00
7200***0.00
8150***0.00
9100***0.00
1050***0.00

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
Postaw zakład za min. 20 PLN na walki FAME MMA 6 (28.03.2020), a jeśli Twój kupon okaże się wygrany zostaniesz sklasyfikowany w rankingu

wejdź i sprawdź ofertę

REGULAMIN PROMOCJI

 1. W promocji biorą udział zakłady przedmeczowe postawione na wydarzenie FAME MMA 6 w dniach od 23.03.2020 (10:00) do 28.03.2020 (19:59).
 2. Do promocji kwalifikują się tylko wygrane zakłady przedmeczowe. W przypadku zakładów kombinacyjnych kwalifikują się tylko kupony złożone z wydarzeń na FAME MMA 6.
 3. Zakłady postawione za środki bonusowe nie kwalifikują się do promocji.
 4. Minimalna stawka zakładu pozwalająca na udział w promocji to 20 PLN.
 5. LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania zakładów postawionych przez graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na tą samą walkę.
 6. Na liście rankingowej gracz może zostać sklasyfikowany tylko raz. W przypadku kilku wygranych kuponów do rozliczenia promocji zakwalifikowany zostanie najwyższy kurs.
 7. Dziesięciu (10) użytkowników z najwyższymi zwycięskimi kursami kuponów otrzyma bonusy:
  • 1500 PLN za pierwsze miejsce
  • 1000 PLN za drugie miejsce
  • 800 PLN za trzecie
  • 500 PLN za czwarte miejsce
  • 400 PLN za piąte miejsce
  • 300 PLN za szóste miejsce
  • 200 PLN za siódme miejsce
  • 150 PLN za ósme miejsce
  • 100 PLN za dziewiąte miejsce
  • 50 PLN za dziesiąte miejsce
 8. Zakłady nagrodzone w konkursie “FAME MMA 6: najwyższe kursy wygrywają” nie będą brały udziału w promocji MultiKozak.
 9. W przypadku unieważnienia (anulowania) zakładu na kuponie kwalifikującym się, łączny kurs zostanie odpowiednio pomniejszony o anulowany zakład.
 10. Każdy gracz spełniający wymogi konkursu automatycznie kwalifikuje się do udziału w promocji.
 11. W promocji nie biorą udziału kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out.
 12. Wszystkie postawione zdarzenia, które będą znajdowały się na kuponie, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane przed godziną 23:59 w Niedzielę (29.03).
 13. Bonus zostanie dodany do konta gracza w dniu 30.03.2020 do godziny 17:00.
 14. Kwota bonusu musi być obrócona przynajmniej trzy (3) razy w terminie do 30 dni od momentu jej przyznania, z ostatecznym kursem minimalnym 1.75.
 15. Na jednego gracza przypada tylko jeden bonus.
 16. LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta gracza oraz konfiskaty środków w przypadku dowodu oszustwa lub nadużycia.
 17. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszelkie decyzje podjęte przez LV BET są rozstrzygające.

źródło:sport.se.pl/sporty-walki/mma/fame-mma-6-odwolane-jest-oficjalna-decyzja-organizatorow-aa-k2AT-k1M1-XxhL.html/własne

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021